Strona 301 z 724
Pokaż wyniki od 3,001 do 3,010 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Vanillkaa
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Data
    01.08.2017
    Też się nie mogę doczekać aż się poruszy tak, aż będę czuła i będzie widać brzucho Na razie tylko "bąbelki" w brzuchu, ale na USG jest strasznie ruchliwy - wierci się, machał ostatnio rączką do tatusia Zielona_Pokrzywa narobiłaś smaka, chyba mały spacer do sklepu nie nieunikniony

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Vanillkaa Zobacz posta
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ) Dżemik - magnezu nie biorę, tylko żelazo bo ostatnio mi wynik trochę spadł no i w konsekwencji brania żelaza - zaparcia; może w tym kierunku coś się poprzestawiało i stąd to uczucie. Wybiorę się wcześniej, nie warto się zadręczać.
    Aaa bardzo możliwe, że to efekt zaparć.
    Jeśli lubisz jedz rano owsiankę, dużo jabłek, sok że świeżych jabłek tym bardziej ja też odkąd biorę espumisan nie mam problemu z zaparciami - jelita jednak lepiej pracują.
    Pracę jelit też poprawiają probiotyki, nabiał.
    A żelazo to też moja zmora :/
    A o magnez zapytaj lekarza, mój na każdej wizycie mi o nim przypomina.

Dziś kupiłam marcowy numer M jak Mama. Dość fajne tematy są, ciekawe, na czasie.

Idę robić pączki - zielona pokrzywa, jak mi nie wyjdą, robisz mi nowe :P heeh

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Zielona pokrzywa
    Napisz mi proszę ile tego mleka ma być? W składnikach masz 200ml mleka, w rozczynie już jest jedna szklanka (która w sumie ma 250ml :P) a później przy wyrabianiu ciasta kolejna szklanka :P

No i nie ma w przepisie info o tym gdzie dodać alko, a ja w sumie nie pamiętam po co alko do pączków no i też nie mam go w domu

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Witam po raz pierwszy
    Wasze wpisy czytam już od bardzo dawna i w końcu przyszedł czas abym się ujawniła

Na stałe mieszkam w UK i jest to moja pierwsza ciąża. Nie jestem zadowolona z opieki, lekarza nigdy na oczy nie widziałam a termin pierwszego usg przydzielono mi na koniec kwietnia! Kilka dni przepłakałam jak zobaczyłam tę datę wykłóciłam się co prawda o szybszy termin bo już na najbliższy poniedziałek ale niesmak pozostał.
    Na usg poszłam prywatnie 2 tyg temu i bardzo żałuję, że nie zrobiłam tego szybciej! Maleństwo jest zdrowe i bardzo aktywne Termin porodu z usg zgrał mi się z tym z ostatniej miesiączki i będzie to 28.08

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    P.S. Jak ja Wam zazdroszczę tych pączków!! Ja muszę zadowolić się donut'ami z Tesco ;(

Hej dziewczyny. tłusty czwartek też jest, obiadu nie będzie, dziś żywię się pączkami

Może wiecie, ale o 1.03 w HEBE z kartą jest m.in. 40% zniżki na Palmersa.

O mnie
    Witaj nat85
    Gdzie mieszkasz w uk? Mieszkałam tam jakiś czas, niestety musiałam wrócić do pl parę lat temu, ale nie powiem.. Tęsknię za Anglią i z chęcią bym wróciła.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Idę robić pączki - zielona pokrzywa, jak mi nie wyjdą, robisz mi nowe :P heeh
    Dobra, dobra

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Zielona pokrzywa
    Napisz mi proszę ile tego mleka ma być? W składnikach masz 200ml mleka, w rozczynie już jest jedna szklanka (która w sumie ma 250ml :P) a później przy wyrabianiu ciasta kolejna szklanka :P

No i nie ma w przepisie info o tym gdzie dodać alko, a ja w sumie nie pamiętam po co alko do pączków no i też nie mam go w domu
    Poczekaj ,zaraz sprawdze czy ja tu błąd jakiś w przepisie zamiesciłąm.

O mnie
    Nat85 Wyślij mi też na priv swoje imię, wpiszę do tabelki.
    Resztę dziewczyn również o to proszę, które tego jeszcze nie zrobiły

Paru dziewczynom napisałam priv z prośbą, można pisać z tel wiadomości jak coś

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów