Strona 300 z 724
Pokaż wyniki od 2,991 do 3,000 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Niulla, piękny brzuszek!
    Nati, widziałam już ten filmik, świetny

Zielona pokrzywa, zdradzisz przepis?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Zielona pokrzywa, zdradzisz przepis?
    zdradzę, nawet dam linka jak mogę http://zielonapokrzywa.blogspot.com/2016/02/paczki.html
    ----------------
    Właśnie oglądam tvn uwaga...jestem w szoku.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Jeden pączek już za mną :*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A cobylo w uwadze?

Niulla, szybko zaczelas

Ja dzis mam dentyste o 12 wiec skusze sie na paczki dopiero jakis czas po wizycie.
    Bylismy wczoraj z mezem i znajomymi w kinie. Patrzymy, film rezyseruje Scorsese to bedzie dobry. O jakze sie mylilismy!!!
    Film nazywal sie Milczenie. Pisze tutaj zeby ostrzec NIE polecam!
    Tematyke filmu pomine bo nie jestem katoliczka wiec mi nie wypada sie wypowiadac, ALE czekalam caly film na rozwiniecie akcji, puente, cokolwiek... i nic! Do tego wszystkiego film trwal 2:42 a my siedzielismy na samej gorze w rogu wiec ciezko bylo wyjsc wczesniej...

Junior Member Awatar Vanillkaa
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Data
    01.08.2017
    Witajcie ponownie
    Jak tłusty czwartek Wam mija? Pierwsze pączki pochłonięte? Czekam na Lubego to i ja coś dzisiaj opałaszuję choć za pączkami nie przepadam Mam do Was małe pytanie, wizytę u mojego ginekologa mam dopiero w połowie marca ale chyba wybiorę się wcześniej, wczoraj po kąpieli zaniepokoił mnie jeden fakt - gdy się położyłam w łóżku na wznak z mojej prawej strony pod pępkiem na wysokości jajnika pojawiło się zgrubienie wielkości piłki tenisowej, dość twarde w dotyku które po kilku chwilach zniknęło. Zaznaczę, że jest to moja pierwsza ciąża i jako takich ruchów maleństwa jeszcze nie czułam - jest to 19 tydzień ciąży. Czy miałyście podobnie? Trochę mnie zmartwiło aczkolwiek po przewertowaniu forum prawdopodobnie to ułożenie dziecka (jestem szczupła i brzuszka jako takiego jeszcze nie widać specjalnie więc moje obawy raczej są uzasadnione :/). Nie towarzyszył temu żaden ból, czasem czuję tylko rozpieranie na dole i delikatne ukłucia w jajnikach. Pomocy!

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mi też się czasem Mała tak obróci, że widzę z jednej strony tylko górkę, chyba bym się nie martwiła zwłaszcza że zniknęło. Poza tym jak się leży na wznak to bardziej się wszystko nadciąga i rozkłada więc widać nierówności tak myślę.
    Ja już dwa pączki wciągnęłam

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    W uwadze wczoraj było o kobiecie niepełnosprawnej umysłowo która nie wiedziała że jest w ciąży ( a kobity z wioski mówiły jej że nie jest w ciąży bo przecież nie wymiotowała i dobrze się czuje) i poszła się wypróżnić do wiadra a okazało się że urodziła dziecko do tego wiadra. Brud smród i bieda w tym domu...ogólnie brak słów.

Ja jeszcze pączka nie zjadłam bo nie chce mi się iść do sklepu

Vanilka moim zdaniem to po prostu twoje dziecko a że jak wspomniałaś jesteś szczupła a to już 19 tc to dzidzia daje się we znaki już i się pokazuje
    Też czuje rozpieranie czasem na dole i kłucie w jajnikach.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Vanillkaa Zobacz posta
    Witajcie ponownie
    Jak tłusty czwartek Wam mija? Pierwsze pączki pochłonięte? Czekam na Lubego to i ja coś dzisiaj opałaszuję choć za pączkami nie przepadam Mam do Was małe pytanie, wizytę u mojego ginekologa mam dopiero w połowie marca ale chyba wybiorę się wcześniej, wczoraj po kąpieli zaniepokoił mnie jeden fakt - gdy się położyłam w łóżku na wznak z mojej prawej strony pod pępkiem na wysokości jajnika pojawiło się zgrubienie wielkości piłki tenisowej, dość twarde w dotyku które po kilku chwilach zniknęło. Zaznaczę, że jest to moja pierwsza ciąża i jako takich ruchów maleństwa jeszcze nie czułam - jest to 19 tydzień ciąży. Czy miałyście podobnie? Trochę mnie zmartwiło aczkolwiek po przewertowaniu forum prawdopodobnie to ułożenie dziecka (jestem szczupła i brzuszka jako takiego jeszcze nie widać specjalnie więc moje obawy raczej są uzasadnione :/). Nie towarzyszył temu żaden ból, czasem czuję tylko rozpieranie na dole i delikatne ukłucia w jajnikach. Pomocy!
    Przyczyny mogą być różne, ale opiszę Ci mój przykład.
    Ja tak mam od dawna, lekarz dotykał, badał, na usg nic nie widać. Da się wyczuć taką kulkę pod palcami.
    Najpewniejsza opcja - jelito. Zapewne z zawartością haha macica rośnie, rozpycha się więc przesuwa na boki wszystkie inne narządy. U mnie takie hasło padło.
    Może być to tłuszczak, choć bardzo małe prawdopodobieństwo.
    Dzidzi raczej tak dokładnie palcami nie wyczujesz, bo macica jest bardziej na środku brzucha, a Ty piszesz, że to masz na boku.
    Kolejna opcja, również z racji rozrastającej się macicy, możesz po prostu wyczuć jajnik, tym bardziej, że jesteś szczupła.

Niemniej jednak powiedz o tym lekarzowi a jeśli nie chcesz czekać to wybierz się wcześniej. Ostrożności nigdy za wiele.
    A magnez bierzesz? Jeśli nie to może warto byś brała, bo dolegliwości od strony rozrastającej się macicy też będą słabsze.

A co do kłucia i rozpierania, też to czuję. Mam brać magnez. Dobrze pamiętam to uczucie stawiającej się macicy w poprzedniej ciąży i właśnie przy takim rozpieraniu w brzuchu czuję to dokładnie :/

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member Awatar Vanillkaa
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Data
    01.08.2017
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ) Dżemik - magnezu nie biorę, tylko żelazo bo ostatnio mi wynik trochę spadł no i w konsekwencji brania żelaza - zaparcia; może w tym kierunku coś się poprzestawiało i stąd to uczucie. Wybiorę się wcześniej, nie warto się zadręczać. nati89, panna-nienormalna właśnie takie było moje pierwsze przypuszczenie ale wiecie jak to jest jak się coś takiego pojawia i czuje się pierwszy raz - "ło Jezu coś na nic!! Szpital/lekarz cokolwiek.. niech ktoś to zobaczy", Luby jest zimnokrwisty więc zapał ostudził łącznie z mamą i teściową - tak, zdążyłam obdzwonić wszystkie najbliższe mi baby ;P Umówię się zatem, nie warto zwlekać i lepiej być pewnym, że to nic złego Jedzcie pączki na zdrowie! Jesteśmy mamami więc cycki trochę podrosły, więc niech pójdzie w zdrowe dzidzie!!

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16934253_1239970752723012_1689262530_n.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	94.1 KB
ID:	100195 Pączusie u mnie w pracy. Na razie zjadłam jeden. Może zjem jeszcze jednego...albo dwa...albo pięć...

Mnie czasami jajnik zaboli (ale mam torbiel, która się powoli zmniejsza i może to dla tego) i lekko mnie rozpiera czasami tak po prostu, no rośnie dzidzia Ale jak ja bym chciała już brzuszek widoczny...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów