Strona 299 z 724
Pokaż wyniki od 2,981 do 2,990 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Krispy kreame o matko jak ja je kocham!!!!!
    hehe w tamtym roku zezarlam 4. W tym zobaczymy, ale to nadal nie jest ten smak o ktory mi sie rozchodzi w tlusty czwartek! ;p

nadal bardzo boli mnie brzuch, moze to od miesniaka? wariuje juz, oby do jutra.

2. dzieckozakupy.pl
    Natalinka87 a masz mieśniaka zdiagnozowanego? Skoro masz wizyte jutro to dzisiaj na spokojnie: połóż się wygodnie, obejrzyj serial, albo poczytaj ksiażkę, zjedz coś smacznego,żeby troche oderwać myśli. A bóle są normalne, ale jak za mocno boli to faktycznie lepiej sprawdzić po to, żeby się uspokoić.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Moja mama zrobila pulpeciki w sosie pomidorowym mniam.. ja do garnka a ona że to obiad na jutro .. jestem strasznie zła przez to. . Mam ochotę na zupę a nie bd gotować całego garnka to chyba zrobię sobie na 1/2 porcje hehe
    Ja mam wizytę za tydzień w czwartek..
    A jeśli chodzi o jutro to Max 2 pączki bo zbyt nie mam ochoty na takie smakołyki. Wolę czekoladę z krówka

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Hej ja dziś kolezanke miałam nagadalysmy się w końcu na smazylam naleśników mniam z dżemem truskawkowym i bita smietana.

Ja poduszkę do spania kupiłam tu http://www.swiatmaluszka.com.pl/podu...ty-czarne.html fajna jest.

Co do kilogramów ja od początku mam 3 kg i spoko w każdej tak przybieram jem rozsądnie a waga startowa to 50 kg wiec nie jest źle

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    A ja na paczka się pewnie skuszę a później będę płakać ze mnie zgaga pali

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16901589_382907505417473_800165235_n.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	12.9 KB
ID:	100191
    nie wiem czy widać :/
    To mój brzuszek z rana

Widać widać pozdrowienia dla maleństwa.. Co do pączków też się kuszę i to nie na jednego w końcu jem za dwójkę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Też mam za tydzień w czwartek wizytę u lekarza na nfz. Doczekać się nie mogę

Niulla widać super brzuszek

Wstawiam przesłodkiiiiiii filmik. Nie wiem może już go widziałyście. Jak go pierwszy raz oglądałam to nie mogłam się powstrzymać od łez.
    https://www.facebook.com/popularnie/...8465152716832/
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Dziewczyny Wy o pączkach, a ja nie próżnowałam i w związku z tym, że jutro wolne i mam zamiar nie wychodzić z domu, zrobiłam sobie tłustą środę, zjadłam 3, zjadłabym i 4, ale ostatniego oddałam mojemu koledze z pracy, co by nie zjeść za dużo.

Poduszkę ciążową zażyczyłam sobie na dzień kobiet, ale chyba muszę zażyczyć sobie przyspieszony prezent, bo już źle mi się śpi. Wiem tyle, że chcę dużą w kształcie C, co by potem mogła służyć za kojec.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ojej, tez tak źle śpicie. Normalnie to jak zabita śpię,ale ostatni tydzień to nie mogę sobie miejsca znaleźć- lubię na brzuchu lub lewy bok/prawie na brzuchu-a teraz na nic nie daje rady... na plecach to tragedia. Do tego nie wiem czy to ten deszcz czy co,ale tak mnei bolą plecy a raczej na wysokości pośladków, prawie jak rwa. Ta poduszka pomaga??? Dzisiaj spałam 4 godziny i chciałam zamordować każdego kto dzisiaj się pytał jak się miewam Jak zombie. A teraz dla odmiany nie chce mi się już spać...

Dobra, koniec smęcenia Jutro pączusie <3 Ja uwielbiam zwykłe z marmoladą i z adwokatem-ale tych to nie zjem jutro,bo alkoholowe.
    Miałam sama smażyć, ale zapach smalcu i oleju mnie odpycha. Koleżanki w pracy zawiedzione, że nie będzie domowych pączusiów, ale nie dam rady, jeszcze z tymi plecami.Ale mam przepis niezły. W ogóle to bloga prowadzę kulinarnego, takie hobby

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów