Strona 297 z 724
Pokaż wyniki od 2,961 do 2,970 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kiedyś jak byłam dzieckiem to mówiło się żeby zjeść trochę czekolady to takie historie jak biegunka przejdą ale czy to pomagało to nie pamiętam.
    Ja powiem szczerze że nie pamiętam kiedy ostatni raz w miałam biegunkę. Raczej u mnie to idzie w tą odwrotną stronę czyli zaparcia.

W ogóle to w końcu wróciła mi ochota na przytulaski z moim.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Och zaczynam odżywać. Mdłości minęły, apetyt wrócił, nawet wczoraj ja zainicjowałam przytulanki i chęci wróciły ogólnie na życie. Bo mogłam tylko leżeć i nic nie robić a teraz już łatwiej mi wstać i wyjść z pieskiem

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A ja nic nie przytylam :* przed chwilą na wadze 59,3
    A dziś zaczynam 15 tydzień

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    A ja od 2dni czyje sie strasznie. Bol glowy i biegunka. Macie moze jakies domowe sprawdzone sposoby na biegunke? Wczesniej byly zaparcia a teraz to-ze skrajnosci w skrajnosc:-/
    Sok z leśnych jagód jest dobry na biegunke, są też priobiotyki do kupienia w aptece, bezpieczne dla kobiet w ciąży

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mialam biegunki w 1 trymestrze i bralam wegiel, pomagal
    Dzieki dziewczyny, w sumie brzuch rosnie wiec chyba nie powinnam sie martwic.
    Moja wyczekana wizyta juz za rowno tydzien wiec przy okazji podpytam...

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Ja sie czuje fatalnie.. Dzis zaczal sie 15-ty tydzien. Mam znowu mdlosci, zawroty glowy, bol krzyza i dziwne bole brzucha niestety nie potrafie odroznic czy to od wzdec, ogolnie od jelit, czy to macica. Wydaje mi sie ze mam skurcze i bardzo sie boje w poniedzialek pojechalam do szpitala, ale wiadomo nikt mnie nawet nie zabadal, dostalam wizyte na jutro, mam nadzieje ze zrobia mi usg i zbadaja! I tak sie ciesze ze mnie calkiem w szpitalu nie splawili. Mialam okropny kaszel, na ktory nic nie pomagalo i boje sie ze to mialo zly wplyw na ciaze poza tym czesto budze sie w nocy i nie moge sie wyspac. Myslalam ze teraz juz bedzie z gorki,a tu niestety. Oby do jutra, zeby z malenstwem wszystko bylo ok!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja nawet się dobrze czuję....czasami jeszcze popołudniu spać mi się chce...

Dziś mam trochę smutny dzień....w poprzedniej ciąży termin miałam właśnie na 22 luty....i tak mnie jakoś na smutanie naszło...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Natalinka wierzę, że to nic złego. Jutro pójdziesz do lekarza sprawdzą cię i maleństwo i będziesz spokojniejsza zobaczysz

tusziba przytulam :* znam ten ból miałam rodzić w lutym dokładnie drugiego. Też mi było smutno...
    Ale jak sobie pomyśle o rozwijającej się dzidzi w brzuchu to mi się lepiej robi na sercu.

Dziewczyny jutro tłusty czwartek i pąąąąąączki
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dzięki nati89!

O faktycznie jutro pączki....

Z czym lubicie najbardziej?

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Z czekoladą - uwielbiam. Ja przytyłam kilogram, ważę 55, ale teraz jestem na urlopie, a tu szwedzki stól, pyszne jedzonko więc sobie folguję, pewnie wrócę grubsza kolejne kilo. Ale tak jak w domu jem nie wiele więcej niż przed ciążą, to tu jem sporo, choć dużo też się ruszam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów