Strona 296 z 724
Pokaż wyniki od 2,951 do 2,960 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    No nie...składy niektórych kremów są powalające chyba olej kokosowy pozostanie na razie numerem jeden. Potem się zastanowię. Kiedyś dzieci bez tej tony mazideł się chowały i nie miały problemów ze skórą jak teraz.
    Dziewczyny mi kuzynka przy okazji swojej ciąży zrobiła dla mnie naturalne masło do ciała - kupiła wszystkie składniki w necie, włożyła do ozdobnych słoiczków i rozdała w rodzinie pod choinkę. Jest cudowne, łagodzące, a do tego świetnie zabezpiecza przed rozstępami.
    Skład: masło shea, olej kokosowy, olej migdałowy, arganowy, jojoby, z dzikiej róży, bergamotowy. Polecam

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Asiaczek1982 Zobacz posta
    Dziewczyny mi kuzynka przy okazji swojej ciąży zrobiła dla mnie naturalne masło do ciała - kupiła wszystkie składniki w necie, włożyła do ozdobnych słoiczków i rozdała w rodzinie pod choinkę. Jest cudowne, łagodzące, a do tego świetnie zabezpiecza przed rozstępami.
    Skład: masło shea, olej kokosowy, olej migdałowy, arganowy, jojoby, z dzikiej róży, bergamotowy. Polecam
    A i polecam stronę https://www.zrobsobiekrem.pl tam wszystko jest do kupienia jakby ktoś chciał sobie poeksperymentować

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Znam te strone. Ale zbyt leniwa jestem..
    Chybaze pozniej dla dziecka cos skomponuje

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Polecam Wam olejek migdałowy używam go juz bardzo długo mam bardzo sucha skore przez tarczyce a on nawilża rewelacyjnie a co najważniejsze nie robi tłustych plam tak jak różne oliwki

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Kurcze pół wątku mi obcięło:/
    Pisałam ze tez strasznie rosną mi włosy co drugi dzień golenie juz zaczyna mnie to wkurzać nie wspominając o włosach na głowie których mam mnóstwo!
    Zazdroszczę Wam ze chudniecie... ja niestety do szczupłych nie należę zawsze miałam tendencje do tycia chociaż słodyczy wogole nie jem bo nie przepadam:/ przytyłam juz trzy kilo a dopiero 16 tydzien

Dzisiaj zaczynam 17 tydzień. I po dłuższym czasie weszłam na wage...chyba tylko po to, żeby humor sobie zepsuć- ogółem od początku przytyłam ponad 2 kg, prawie 3. Za szybko to idzie. Ale przechodzą mi mdłości i wymioty i niestety apetyt wraca.

Mi tez coś posta wcielo. Ja dziewczynki lepiej, brzuch mnie mniej boli a coś tam ciapie mi przy sikaniu tylko, ale wkładka czysta. Tylko jakieś chorobsko mnie bierze katar okropny u ból gardła.
    Asiaczek a jaki miałaś powód tych plamien? Bo ja się tak zastanawiam czy zmęcZenie ma na to jakiś wpływ? Ostatnio się przeprowadziłam z mężem ale nie dzwigalam nic. Trochę sprzątania bylo ale. Umiarem ale mąż w delegacji u sama musiałam sobie radzić, drobne zakupy, gotowanie, ale już sama nie wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do tycia też przybyło mi z 4 kg ale ja to sobie pofolgowalam i jadłam za dwoje, apetyt mam, brzuszek też rośnie, jak ja bym chciała już 9 miesiąc, żeby już być bardziej pewnym i czuć ruchy dzieciątka :-)

A ja od 2dni czyje sie strasznie. Bol glowy i biegunka. Macie moze jakies domowe sprawdzone sposoby na biegunke? Wczesniej byly zaparcia a teraz to-ze skrajnosci w skrajnosc:-/

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ale u mnie paskudna pogoda...

Ja właśnie pół kg przytyłam, więc pomalutku nadrabiam, bo na początku schudłam, ale do wagi wyjściowej sprzed ciąży to jeszcze jestem pół kg na minusie.
    Ważne, by zdrowo, różnorodnie się odżywiać; waga nie musi szaleć, byle sukcesywnie rosła, nawet w niewielkich ilościach. Także burzujko się nie przejmuj, będziesz tyła, a to ze nie na hura to chyba lepiej, jeszcze za kilka tygodni zatęsknisz za tamtym spadkiem

Agnes, od trzech dni męczysz się z biegunką? Tak długo! Weź Kochana Smectę, jest bezpieczna i dozwolona, bo się odwodnisz!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów