Strona 295 z 723
Pokaż wyniki od 2,941 do 2,950 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Zielona Pokrzywo, a skoronie jadasz nabialu to zastepujesz jakos zeby dostarczac wapn? Bo ja teraz za rada lekarza jak szalona mleko codziennie pije, serki/sery itp w ilosciach wiekszych niz przed ciaza, zeby uzupelniac ten wapn.
    Burzujka, z nabiału jem kozi(sery, mleko czasami kozie), wapń nie tylko jest w mleku krowy ale w nasionach np.chia, w kozich produktach, w jajkach, orzechach i warzywach i w wodzie (dietetyczka mi to rozpisała tak,żeby mieć nad tym kontrole, nie jem nabiału od hohoho). Czasami zjem mozzarellę i serek wiejski, ale b.rzadko. Jedząc mleczne przetwory i mleko to od razu można wieźć do lekarza -mam biegunki, bóle brzucha i inne. A jak już dostałam się do gastrologa i miałam skierowanie na gastroskopie to musiałam przerwać to, bo ciąża Nie jem i żyję, zęby w stanie perfekt Weganie też żyją bez mięsa i nabiału i rodzą zdrowe dzieci (ja mięso jem bardzo rzadko, ale jem).

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    http://www.srokao.pl/2011/10/analiza...my_15.html?m=1

Zielona Pokrzywo, tu masz analize skladu kosmetykow dla dzieci

Ogolnie to mysle ze nie bede dla noworodka uzywac oliwki w ogole tylko bede je smarowac olejem kokosowym. Potem moze jakis krem z listy, ktory ma najmniej syfu
    No nie...składy niektórych kremów są powalające chyba olej kokosowy pozostanie na razie numerem jeden. Potem się zastanowię. Kiedyś dzieci bez tej tony mazideł się chowały i nie miały problemów ze skórą jak teraz.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny! Rzadko pisze, bo jakos nie czułamn potrzeby, ale zagladam regularnie i myślami trzymam kciuki za każdą z Was kiedy macie problemy. u mnie w porządku, nastepne usg juz połówkowe 15 marca. Wczoraj pierwszy raz poczułam dziecko. Właściwie jakos bardzo do tej pory nie przykłądałam wagi do tego czy cos tam czuje, bo wydawało mi sie, ze jeszcze troche czasu minie zanim sie to stanie, a tu niespodzianka. Wczoraj wieczorem mój mąz jak zwykle przyłozyl ucho do brzucha. Ostatnio robi to regularnie, bo lubi go/ jej słuchac jak "fijokieruje". Ja nic nie czułam, a on od jakichś 2 tygodni moze podsłuchac czy rusza sie wolniej, czy szybko. Kilka minut później niespodziewanie sama poczułam jak mały świdruje. Trwało krótko, ale na tele intensywnie, że wiedziałam co to. Marze jeszcze, by poznać w końcu płeć maluszka i już bede naprawde happy nadal czuje, ze to chłopak.

Jeśli chodzi o ciuchy to juz w żadne dżinsy się nie mieszcze. Nosze spodnie dresowe, sukienki, getry - mam jedne typowo ciążowe. Przymierzałam ostatnio w H&M ciążowe dżinsy. Nie sa takie zle jak myslałam. Nogi i pupe nawet podkreslają, a brzuch nie jest opięty. w przyszłym tygodniu wpadnę tam, na początek po jedną parę

Witaj Vanillka mam pytanie odnosnie tygodnia ciaży. Też miałam niespodzianke (dwie kreseczki) na św. Mikołaja.Termin wg ostatniego usg mam na 4 sierpnia, wiec trzy dni po Tobie, ale wg tego wychodzi, że jest to 17 tydzień, a Ty masz 19. Twoja dzidzia tak szybko rośnie? Pozdrawiam

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To prawda, to jest zatrwazajace co sie tam wyczytalo..
    Wiesz ja mysle ze nie kazdy moze byc takim weganinem.
    Ja np. Jestem anemikiem i uwazam, ze lepiej dla mojego zdrowia jednak to mieso (i produkty zwierzeco pochodne) jesc.
    Za to po ciazy i karmieniu przechodze na diete bezglutenowa z ograniczeniem nabialu i czesci warzyw/owocow. Ale tez wybiore sie do dietetyka zeby to jakos zdrowo rozpisac. - ze wzgledu na Hashimoto.
    Dobrze, ze tolerujesz kozie wyroby ser kozi lubie ale mleko bleee

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Co do kremów koleżanka poleca mi z kolei Ziaja Mamma mia krem przeciw rozstępom. uzywam na piersi i brzuch od kilku tygodni. Z reszta ja jestem zakochana w wielu produktach ziaji, gł z serii kozie mleko
    Aaa dziewczyny czy Wy też macie pełno włosów na brzuchu?? U mnie masakra normalnie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    To prawda, to jest zatrwazajace co sie tam wyczytalo..
    Wiesz ja mysle ze nie kazdy moze byc takim weganinem.
    Ja np. Jestem anemikiem i uwazam, ze lepiej dla mojego zdrowia jednak to mieso (i produkty zwierzeco pochodne) jesc.
    Za to po ciazy i karmieniu przechodze na diete bezglutenowa z ograniczeniem nabialu i czesci warzyw/owocow. Ale tez wybiore sie do dietetyka zeby to jakos zdrowo rozpisac. - ze wzgledu na Hashimoto.
    Dobrze, ze tolerujesz kozie wyroby ser kozi lubie ale mleko bleee
    Najważniejsze to słuchać swojego organizmu, to racja , nie każdemu wskazana jest dieta wegetariańska/wegańska

Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    A propos PALMERSA to polecacie balsam, skoncentrowany krem, masło czy oliwkę? )
    Ja kupiłam balsam palmers, ale trudno mi wydawać opinię, bo dopiero od paru dni stosuję. Ale te doświadczone koleżanki mówią, żeby w ciągu ciąży zmieniać kremy- nie ciągle ten sam- bo skóra sie przyzwyczaja. Ja zaczęłam akurat od tego, potem sprawdzę też inne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka ojj ja też zazdroszczę tej wagi że lekko ci spada. U mnie napewno już jest sporo na plusie. Aż się boję wejść na wagę. Choć bardzo ograniczyłam słodycze to i tak będę tyć bo mam do tego tendencje niestety. Ale po ciąży znów odchudzanko i fit mama.

panna nienormalna też mam pieska i wiem co to znaczy taki smród

Inka ja jeszcze nic nie stosuję na rozstępy. Na razie ich nie widać. Ale w najbliższym czasie będę musiała się zacząć rozglądać za jakimiś balsamami.

Witaj Vanilka

sylwka niestety ja też mam pełno włosków na brzuchu. A że ja szatynka to i włosy tam i ówdzie ciemne. Wkurza mnie to strasznie :/
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mi włosy rosną wszędzie , tylko na głowie nie chcą jakoś do tego czarna jestem i wszędzie je widać.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez mam wlosy na brzuchu! I miedzy piersiami.. i na szyji kolo uszu! Ja ogolnie z tych bardziej owlosionych ale nie az tak...! Mam tylko nadzieje ze po ciazy wszystko wroci do normy
    Nati nie przejmuj sie dodatkowymi kilogramami, ruszaj sie tyle ile dasz rade, jedz zdrowo to bedzie dobrze! A po ciazy fit zaszalejesz i tez bedzie gitara

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów