Strona 293 z 724
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,930 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny a mialyscie moze tak: czasem jak leze szczegolnie na boku to zaczyna bolec mnie brzuch jak podczas okresu i przechodzi jak poloze sie na plecach. I wtedy na podbrzuszu widac wybrzuszenia. Takie jakbym miala pod skora pilke do ręcznej. Moze to byc objaw ze dziecko rosnie i sie rozpycha? Nie boli mnie mocno i zaraz przechodzi wtedy i wybrzuszenia robia sie znacznie mniejsze
    Dokładnie jak Ty to nie mam, ale czuje niekiedy brzuch kak na okres, a niekiedy szczypanie pod pępkiem, kłucie. Pytałam ostatnio gina to mówił, że macica sie podnosi i rozciąga. Ale jak coś takiego czuje to sie kłade i sie wyciszam, bo jednak sie boje troche

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Eh ja tez sie zawsze stresuje przed wizytami zreszta zawsze mi sie to kilka tygodni od wizyty do wizyty tak dłuży... Mi w nocy tez cierpią ręce ale myśle ze to od kręgosłupa bo często mnie boli:/ dziewczyny trzeba byc dobrej myśli! Myśleć pozytywnie

Mnie tez kluje zasami w okolicach pepka ale to tak jakby zaraz pod skora i nie kojarzylam tego jako objaw ciazy:-). Chyba kazda z nas przezywa kolejne wizyty, mimo ze jestesmy juz praktycznie w 2trymestrze i ryzyko znacznie mniejsze to podswiadomosc dziala, to silniejsze te ciagle myslenie.

Kochane narazie plamienie ustapilo, tylko pobolewa mnie podbrzusze, czasami tak pulsuje, czasami takie dziwne kłucie mam. Zostaje na obserwacji. Dziękuję za wasze wsparcie z całego serca! Ja się modlę i wierzę że będzie dobrze. I dla Was kochane mamusie wszystkiego dobrego <3<3

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ewa lez i wypoczywaj

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Jak tam dziewczyny dzień się zaczął? ? :*
    U mnie brzuszek już perfidnie ciążowy więc jestem bardzo szczęśliwa i mam ciągle wspaniały humor :*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ewa bardzo cieszy Twoja wiadomosc! Oby tak dalej.
    Niulla, dzien zaczelam dzis cotygodniowym wazeniem i znow schudlam... co prawda o 3 dziesiate kilograma ale jednak...:/ dobrze ze wizyta juz zaniedlugo, porozmawiam o tym z lekarzem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Ja niestety się doprawiłam. Byłam u lekarza, znowu zwolnienie, ostre zapalenie zatok. Głowa mi pęka. Najgorsze, że te leki takie słabe, że prawie nic nie pomagają.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja nerwowo, bo nasz pies uciekł z podwórka..i biegał sobie w najlepsze na działkach obok. Ale stukanie o metalową miskę w której czekał na niego kotlet z wczoraj sprawiło że wrócił chociaż śmierdzi czymś z czym się wytarzal tak strasznie że mój nos nie może wytrzymać!

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez ewa_165 Zobacz posta
    Kochane narazie plamienie ustapilo, tylko pobolewa mnie podbrzusze, czasami tak pulsuje, czasami takie dziwne kłucie mam. Zostaje na obserwacji. Dziękuję za wasze wsparcie z całego serca! Ja się modlę i wierzę że będzie dobrze. I dla Was kochane mamusie wszystkiego dobrego <3<3
    Ewcia, trzymam kciuki, będzie dobrze. Ja w pierwszej ciąży miałam podobne plamienia i pobolewania i mam teraz 7 letniego pięknego syna. U Ciebie tez będzie ok!

Panna nienormalna- dobrze, ze piesek się znalazł

Burzujka, zapytaj lekarza o tą wagę, choć trochę Ci zazdroszczę, u mnie 3,5kg do przodu.

Mnie od czasu do czasu swędzi skóra na nogach, tak jakby uczuleniowe, ale wiem, że może być to spowodowane ciążą. Nie jest to uciążliwe, ale zauważyłam taką przypadłość.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów