Strona 292 z 724
Pokaż wyniki od 2,911 do 2,920 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Ilusive, na pewno wszystko będzie dobrze, powodzenia na wizycie!
    Bardzo bym chciała i staram się być dobrej myśli...Ale nie ukrywam że boję się mimo wszystko tej wizyty... Trzymajcie kciuki Dziewczyny:*

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ewa wszystko musi być dobrze. Trzymamy kciuki!

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Bardzo bym chciała i staram się być dobrej myśli...Ale nie ukrywam że boję się mimo wszystko tej wizyty... Trzymajcie kciuki Dziewczyny:*
    Trzymamy kciuki najmocniej jak się da!

W ogóle to dzisiaj "zaliczyłam" kontrolę u endokrynologa i wuszłam mega podbudowana, bo chociaż u niego wszystko było ok. Wyniki mam dobre i następna kontrola dopiero w maju. Spadek TSH jest naturalny w ciaży (mam 0,3), i mój guzek na tarczycy się nie powiększył. Jest też szansa że w trakcie ciąży może się wchłonąć.

W piątek 24.02. jak już wspomniałam - wizyta u genetyka. W sobotę zaraz mam kontrolną u ginekologa, a 6.03. kardiologa. Zapowiedziałam już mężowi że jak wszystkie wizyty pójdą ok to kupuję najdroższy wózek świata) Nie no, ale na pewno będę spokojniejsza. U mnie do decyzji o CC lub SN będę brała pod uwagę opinie okulisty bo mam krótkowzroczność i kardiologa przede wszystkim, o ginekologu nie wspomnę Ale jeśli okaże się że będę miała CC nie będę czuła się gorsza z tego powodu.

No Ilusive to troche wizyt przed Tobą! Ale teraz tak jest lepiej wiecej badań niż mniej, a dla nas to każdorazowy stres. Ja przed każdą wizytą kontrolną( tą zwykłą co 3 tyg) tak sie stresuje w gabinecie, że na mierzeniu ciśniwnia zawsze mam ok 150/90. Stresuje sie wagą( mój komplesk od zawsze), stresuje sie samym badaniem, stresuje się czy dziecko sie rozwija prawidłowo. W domu regularnie kontroluje ciśnienie i jest ok, jestem nerwowa dość więc raczej nie należe do niskociśnieniowców, ale tez nie jest zle, a u gina masakra

Znów mi ucięło cześć posta- pisze zazwyczaj przez tel i co jakiś czas okazuje sie, że ucina mi kawałek. Dziwne

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    zielona pokrzywa witaj

Ewa, Ilusive dziewczyny głowa do góry musi być dobrze! nie ma innego wyjścia.

Inka mam to samo. Stresuje się wszystkim dosłownie przed wizytą i na każdej wizycie.
    Nigdy bym nie pomyślała że ciąża może być tak stresująca.

Podczas snu drętwieją mi ręce dziwnie...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilusive trzymam kciukasy za Twoje wizyty
    Eva bedzie dobrze nie mozesz sie denerwowac jak cos sie dowiesz to dawaj znac!
    Ja dziewczynki bede miec cc ze wzgledu na moja sytuacje w poprzednim porodzie dlatego nawet sama nie chce rodzic naturalnie.a powiedzcie mi dziewczynki jak jest planowane cc to ile wczesniej robia?bo ja slyszalam ze 2tyg mozliwe??

Dziewczyny a mialyscie moze tak: czasem jak leze szczegolnie na boku to zaczyna bolec mnie brzuch jak podczas okresu i przechodzi jak poloze sie na plecach. I wtedy na podbrzuszu widac wybrzuszenia. Takie jakbym miala pod skora pilke do ręcznej. Moze to byc objaw ze dziecko rosnie i sie rozpycha? Nie boli mnie mocno i zaraz przechodzi wtedy i wybrzuszenia robia sie znacznie mniejsze

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Inka mam to samo. Stresuje się wszystkim dosłownie przed wizytą i na każdej wizycie.
    Nigdy bym nie pomyślała że ciąża może być tak stresująca.
    .
    Mam tak samo. Stresuję się chyba z przydziału na zapas. Nawet jak wiem,że jest dobrze, to ciśnienie mam u doktorka większe niż normalnie. Stresik chyba przyszłych mam/ mam nigdy nie opuszcza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów