Strona 290 z 724
Pokaż wyniki od 2,891 do 2,900 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Ojej... Współczuje Ci! Ale za niedługo przejdą napewno! ja nie miałam zadnych mdłości ani nic... Gdyby miesiączka sie nie zatrzymała to do teraz nie wiedziałabym ze jestem w ciazy
    Miałam tak w 2 ciazach tylko ta teraz dla mi w kosc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Dziękuję. Bo powoli wychodzę na durnia, a jestem pewna tego co piszę. To że nie jest silny, bo szkielet dopiero się wzmacnia i pierwsze ruchy to są muśnięcia a nie kopniaki to po pierwsze , a po drugie , dziecko nawet nie jest w tym miejscu by ruchy tam czuć.
    No teraz to mnie nazywasz durniem a to juz sobie wypraszam. Widze ze wiesz co mam.w.srodku lepiej niz ja.i.znasz.moje.cialo.lepiej.niz ja, no i ja w pierwszej ciazy nie czulam dziecka.i.nie.wiem.w ogole.o.co.kaman. wiem jak.mi.serce bije i cala reszta... usuwam bo widze ze nie ma sensu dyskutowac bo wiekszosc wie lepiej. Wyobraz.sobie ze tez.mam.filmiki z.pierwszej ciazy. I dziecko wtedy czulam.juz w 16tyg i nie bylo to dZiwne dla mojego lekarza

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Och, jak wam zazdroszczę tych ruchów!
    Ja codziennie wieczorem przykładam sobię rękę nad spojenie łonowe, żeby właśnie pierwsze ruchy były dla mnie tymi pierwszymi

Anita, ja też nie widzę tam nic takiego, może np. dzidziuś kopie niżej w Twoje jelita, które to odczuwasz wyżej?
    Z własnego doświadczenia też mogę dodać, ze ruchy dziecka do 20 tyg czułam pod pępkiem, aż nie wyobrażam sobie że dzidziuś ok. 9-10 cm miałby się znaleźć pod żebrami!

Poradników nie znam, bo żadnego nie przeczytałam - sama się wszystkiego nauczyłam, a np. kąpać dziecko nauczyła mnie moja mama, ale jak byłam podlotkiem i pomagałam pielęgnować młodsze rodzeństwo Wszystko wychodzi "w praniu" jak to mówią

Dzięki dziewczyny za zamieszczone info o Vigantolette, zacznę brać, bo ospała jestem, a suplementów nie lubię przyjmować.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anita_xyz Zobacz posta
    No teraz to mnie nazywasz durniem a to juz sobie wypraszam. Widze ze wiesz co mam.w.srodku lepiej niz ja.i.znasz.moje.cialo.lepiej.niz ja, no i ja w pierwszej ciazy nie czulam dziecka.i.nie.wiem.w ogole.o.co.kaman. wiem jak.mi.serce bije i cala reszta... usuwam bo widze ze nie ma sensu dyskutowac bo wiekszosc wie lepiej. Wyobraz.sobie ze tez.mam.filmiki z.pierwszej ciazy. I dziecko wtedy czulam.juz w 16tyg i nie bylo to dZiwne dla mojego lekarza
    Natomiast ja wypraszam sobie przypisywania mi słów, które z mojej strony nie padły. Bo nie nazwałam Cię durniem.
    A nie zgodzić się z Tobą mam prawo. Obowiązuje wolność słowa na tym forum. I jeśli uważam że możesz się mylić, mimo, że nie znam Twojego ciała, to mam prawo to napisać. Jak to wygląda od strony czysto medycznej i logicznej.

Dziękuję.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Jeszcze jedno. Nie zaprzeczam, że można czuć w 16tc ruchy. Bo sama je czułam wtedy. Ale na litość boską nie pod żołądkiem.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Byc moze tak jest, ja nie wiem czy uderzenia sa nogą, ręką czy nosem, mówię co widzę i co czuję, do konca nie bede wiedziala czym są spowodowane ruchy.
    Dziękuję za sensowną odpowiedź maminka

bo na "litosc boską " wiem jak mi serce bije, troche siebie poznalam przez ponad 30lat.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anita_xyz Zobacz posta
    Byc moze tak jest, ja nie wiem czy uderzenia sa nogą, ręką czy nosem, mówię co widzę i co czuję, do konca nie bede wiedziala czym są spowodowane ruchy.
    Dziękuję za sensowną odpowiedź maminka

bo na "litosc boską " wiem jak mi serce bije, troche siebie poznalam przez ponad 30lat.
    Właśnie dlatego, że nie znam Twojego ciała uważam, że jest wiele przykładów co to może być ale nie bezpośrednio dziecko. Może to być bicie serca bardziej widoczne przy wydechu, nawet ruchy gazów w jelitach zwłaszcza że jesteś niska i szczupła.
    A skoro przyznajesz rację mamince to w sumie mi też, bo potwierdziła to co pisałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja nie kupuje zadnego poradnika, fakt w internecie jest duzo glupot, ale mysle ze jak ktos potrafi przesiac i czytac odpowiednie strony to sobie poradzi mysle ze poradnik jest zbedny.
    Co do szkoly rodzenia, ja caly czas mam dylemat gdzie rodzic i cis czuje jeszcze dlugo sie nie zdecyduje. A poza tym moj maz introwertyk za chiny ludowe nie pojdzie na szkole rodzenia ze mna. A sama, tak jak Nati pisze, troche czulabym sie nieswojo :/

Moze i macie racje z tymi poradnikami ze zbedne. Duzo osob mowi ze jak juz dziecko sie pojawi to same wiemy instynktownie co robic:-) moze dlatego sie stresuje ze dwojka na raz i boje sie zeby nie budzily sie nawzajem. Ale bede miala na poczatku pomoc to jakos sobie razem poradzimy:-). Bardzo tez bym chciala karmic piersia ale zobaczymy jak to bedzie u mnie z pokarmem.
    A z innej beczki czy lekarze juz Wam wstepnie mowili jak bedziecie rodzily? W ktorym tyg juz wiadomo czy bedzie cc czy naturalny?

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej. Mogę się przyłączyć do grona koleżanek ? To moja pierwsza ciąża - wyczekana jak dla mnie sto lat, a tak na serio to 8 długich lat.
    Termin mam na 24 sierpnia. Dwie grube krechy zobaczyłam w Boże Narodzenie Na razie nie wiadomo czy chłopak/czy dziewczynka-chociaż po cichu liczę(jako jedyna w rodzinie),że dziewczynka. Reszta rodziny oponuje,że chłopak, bo w rodzinie chłopaków zero- Już słyszałam to tyle razy, że mam ochote ich skopać i zwalić to na hormony
    Poza tym miewam się super (zero dolegliwości) i dobrze,że znalazłam to forum -jakoś przeczytam te 290 stron do tyłu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów