Strona 289 z 724
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,890 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dzemik troche jakos nisko to dno jest w 16tc. U mnie w 12tc na usg lekarz jezdzil sonda w tym miejscu. Teraz na pewno jest wyzej...
    Tak, mnie też tak badał. Ale na zdjęciu usg jeśli masz jest podana odległość od sondy do dziecka i jest to jakieś parę naście cm, więc sięgnie już z brzucha nawet jeśli dno jest niżej.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    http://dzieci.pl/tydzien,16,kalendar...y-tydzien.html

Gdzie spojenie lonowe na tymobrazku a gdzie dziecko, same zobaczcie
    Nie no, te obrazki w ogóle nie odzwierciedlają położenia dziecka są przykładowe tylko.
    A w karcie ciąży z synem jak byłam, mam wpisane w 15tc dno na wysokości spojenia.

Zapytajcie lekarza, położnej, czy jest możliwe w 15tc 'zaobserwowanie' ruchów dziecka pod żołądkiem.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny znacie jakies godne polecenia poradniki? Do tej pory byla tylko radosc z dzidzi ale powoli przychodzi przerazenie:-( czy sobie poradze z tym wszystkim bo to moje pierwsze dziecko. Chcialabym sobie kupic juz jakies ksiazki ale jest ich tyle ze nie wiem ktory by byl najbardziej praktyczny
    Ja nie czytałam nic więc nie pomogę wiele rzeczy robilam intuicyjnie

Ja tam sie u siebie nie doszukije ruchow dziecka. Na kazdym usg sie strasznie wierci wiec predzej czy później ( w odpowiednim czasie) na pewno poczuje.
    Moim pierwszyk zakupem byl poradnik z dobrymi opiniami o polecany przez koleżanki mamy, tez w dobrej cenie( mimo wszystko bardziej ufam takim poradnikom niż cudom z internetu) " w oczekiwaniu na dziecko" Heidi Murkoff.
    Co do szkoly rodzenia to z racji ze jeszcze nie czuje sie popołudniami naklepiej- to ustalilyśmy z położną ze zaczynam w grupie kwietniowej- obojetnie jaki bede miala porod- uważzam że poznam położne i szpital w którym pracuje mój Dr. I Licze że czegoś wiecej dowiem sie i karmieniu itd- bo moja wiedza jest na poziomie 0

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ja też niestety nic nie widze na tym filmiku... Jak już cos to serducho tak Ci bije, dzidziuś w 15 tyg nie jest jeszcze taki silny zeby powodować takie ruchy... Ja na szkołę rodzenia chciałabym isc chociaz na 70% też bede miala ceesarke ale tam ucza wszystkiego jak kąpać, co robić przy kolkach itd... U nas jest to na NFZ albo prywatnie 200zl wiec nie ma sie nad czym zastanawiac mysle a jak sie ogólnie czujecie przy takiej pogodzie? Ja mam tyle energii ze nie wiem co ze soba zrobic w pracy

Dziewczyny ciągle myśle co z Ilusive- zmartwiło mnie to, że lekarz ich nastraszył tą poradnią genetyczną, ale nie widze jej u nas już od jakiegoś czasu

Gollka nawet mnie nie denerwuj swoja energia!! Ja do południa ok, ale potem...różnie bywa. Dalej zdarzają się mdłości, wymioty, ale rzadziej

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Ja też niestety nic nie widze na tym filmiku... Jak już cos to serducho tak Ci bije, dzidziuś w 15 tyg nie jest jeszcze taki silny zeby powodować takie ruchy...
    Dziękuję. Bo powoli wychodzę na durnia, a jestem pewna tego co piszę. To że nie jest silny, bo szkielet dopiero się wzmacnia i pierwsze ruchy to są muśnięcia a nie kopniaki to po pierwsze , a po drugie , dziecko nawet nie jest w tym miejscu by ruchy tam czuć.
    Ostatnio edytowane przez Dżemik ; 20-02-17 o 09:53

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Aha i kupiłam poduszke do spania w ciąży w Smyku. Tzw kojec. W kształcie C. Wielka i wygodna.potem można do karmienia używać. Oby teraz lepiej sie spało

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ojej... Współczuje Ci! Ale za niedługo przejdą napewno! ja nie miałam zadnych mdłości ani nic... Gdyby miesiączka sie nie zatrzymała to do teraz nie wiedziałabym ze jestem w ciazy

Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Ojej... Współczuje Ci! Ale za niedługo przejdą napewno! ja nie miałam zadnych mdłości ani nic... Gdyby miesiączka sie nie zatrzymała to do teraz nie wiedziałabym ze jestem w ciazy
    Masz ciążę idealną )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów