Strona 284 z 724
Pokaż wyniki od 2,831 do 2,840 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Ja wiem ze najwazniejsze jest zeby bylo zdrowe ale wiadomo kazdy w podswiadomosci sobie marzy o jakiejs plci.Moze u mnie to jest tak ze bardzo pragne corki bo nam zmarla corka i moze przez to jest takie parcie wielkie?!wizyte mam 8 marca moze wtedy juz sie wyjasni cos,to bedzie 17tydz ?!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niunia rozumiem Cie. Ja tez tak bardzo pragne coreczki ze boje sie rozczarowania jak sie okaze chlopiec. Chociaz wiadomo ze to kwestia drugorzedna, ze zdrowie najwazniejsze, ale oczekiwania i tak sa i ciezko sie ich pozbyc.
    Ostatnio kolezanka mi opowiadala ze niedawno jej kolegi z pracy zona byla w ciazy i do 8mies mowili ze na 100% dziewczynka i potem powiedzieli ze jednak chlopak!
    Niestety, z dziewczynki zawsze moze sie okazac chlopak... odwrotnie juz trudniej

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Mojej przyjaciółce Dziecko nie chciało się obrócić,żeby płeć pokazać....tylko raz w 6 miesiącu i lekarz powiedział że będzie chłopak....w 8 miesiącu dowiedziała się,że jednak będzie Dziewczynka

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mi się też wydaje że czasem coś "czuję" w brzuszku. Może tak mi się tylko wydaje i siedzi to w mojej głowie nie wiem, ale to jest dziwne odczucie.

Ja też jestem nastawiona że usłyszę od lekarza że będę mieć syna. I też mimo wszystko będę trochę potrzebowała czasu aby się przyzwyczaić jeśli okaże się że to dziewczynka.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    U mnie za to było tak, że w pierwszej ciąży długo nie wiedziałam jaka jest płeć bo bobas tak się schował, dopiero jakiś miesiąc przed porodem lekarz powiedział, że córka.
    No a w drugiej ciąży w 15tc lekarka powiedziała, że syn będzie i już na każdej wizycie potwierdzała.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Nati89 mam dokładnie te same myśli. Też myślę, że usłyszę, że chłopak, ale jak usłyszę, że dziewuszka to się zdziwię. Chociaż nie ukrywam, marzę o dziewuszce. Mam tyle pięknych sukieneczek. Te warkoczyki itp. Zresztą boję się, że nie będę umiała "obsługiwać" chłopaka przy zmianie pieluszki. Zawsze zmieniałam dziewczynkom :P

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dlatego ja jednak staram się przyjmować do wiadomości, że ta płeć może jednak się zmienić. Stąd zakupy jeszcze nieśmiałe i tylko delikatnie dziewczęce.
    Ja jednak, gdybym usłyszała tak wcześnie że NA PEWNO dziewczyna to jednak bym drążyła, czy 100% itp... u mnie w 16t a powiedział że na 95% bo pewnym będzie przy porodzie tak więc wiecie
    A mój Mężu do niego, że pozew złoży, jeśli się pomylił

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cześć Dziewczyny Od jakiegoś czasu czytam Wasze posty i chciałabym do Was dołaczyć jestem w 15 tygodniu pierwszej ciązy to był dla mnie straszny szok! Ja mamą cały czas twierdziłam że mam jeszcze czas hihi ale teraz strasznie sie ciesze! Mi lekarz w 11tyg powiedział że ewidentnie bedzie chłopiec nawet mam zdjęcie siusiaka (tzn ja tam za bardzo nic nie widzę ) ale zobaczymy czy faktycznie! Na badaniach prenatalnych inny lekarz powiedział ze to za wczesnie wiec juz sama nie wiem komu wierzyć

Witaj Golka 1333!
    Ja tez zawsze myślałam o dziewczynce, ale w ciąży od razu czułam, że chłopiec, na badaniach sie potwierdziło i ciągle teraz myśle o dzidzidziusiu " mój chłopczyk" i tak już się przyzwyczaiłam do tej mysli, że wielce bym sie zdziwiła gdyby mój chłopczyk okazal sie dziewczynka!ale co będzie to będzie.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Jak tam dzisiaj, jak znosicie taką ogromną pogodę? :/
    Ja dziś wstałam na siku ok 4, a o 5 obudziłam męża na przytulasy! Haha. Zrobił mi potem herbatkę i o 6 zaczął się szykować do pracy. Przez to dzisiaj pewnie nie obejdzie się u mnie bez popołudniowej drzemki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów