Strona 283 z 724
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,830 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    A.jak tam wasze dzidzie?zaczely robic odczuwalne fikolki?bo moja coraz bardziej dzis co chwilę obija sie o mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    Panna-nienormalna wiesz co jedno bylo w 12tyg i powiedzial ze dziewczynka ze jest pewny a wczoraj byl 14tydz i moj prowadzacy powiedzial ze on tu widzi chlopaka i teraz znak zapytania,hmm wiem ze chlopaki tez sa fajne bo mam juz 8-latka w domku dlatego by sie zdalo dziewczynke,ale coz nie ode mnie zalezy byle bylo zdrowe!
    Niunia mam tą samą sytuację- 8latek w domu, z tym ze na usg prenatalnym lekarz stwierdził chłopaka, jutro idę na wizytę do mojego lekarza i zobaczymy co powie. Mój mąż się śmieje, ze tym razem wyjdzie ze będzie dziewczynka ))

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez anita_xyz Zobacz posta
    A.jak tam wasze dzidzie?zaczely robic odczuwalne fikolki?bo moja coraz bardziej dzis co chwilę obija sie o mnie
    Ja tez coś czuję, ale nie wiem czy to dzidzia, czy to moje jelita

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A ja chciała bym poczuć ale jakoś niezbyt wiem dokładnie jak to ma wyglądać... czy to bulgotanie/ burczenie to ja czy dzidzia...?? Jak wy to czujecie ?? Jestem w 14tc i 2 dniu

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam Was ponownie drogie Panie. Ja dalej nie wiem jaka płeć. Mam pytanie jak wygląda u was puls? Ja dostałam skierowanie do kardiologa

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panno, tutaj nic sie nie ukryje
    Moj lekarz mi powiedzial w 12tc ze to za wczesnie na plec.. i teraz sie zastanawiam czy to wlasnie nie z tego wzgledu, ze mozna latwo pomylic a czlowiek sie juz nastawia.
    Ogromnie licze ze jak bede w 16tc to mi juz powie!
    Asiaczek mam do Ciebie pytanie!
    Bo zaczelismy sie zastanawiac nad tym czy przypadkiem nie pojechac sobie urodzic w Bielsku. W wawie jest tasma produkcyjna, w wielu szpitalach traktuja pacjentki jak smiecie, caly ogrom zaniedban... a wynajrm poloznej zaczyna sie od kwoty 1500zl...
    niestety pojecia nie mam jak jest w Bielsku? Z domu rodzinnego najblizej mam do wojewodzkiego, ale za moich czasow zbyt dobrze o tamtejszej porodowce sie nie wypowiadano.. jestes na miejscu to moze masz juz jakies rozeznanie? Warto byloby tam rodzic? Jak tak to gdzie? I czy wiesz ile kosztuje tam wynajem poloznej?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez jestem 14+2 i moze sobie to wymyslilam ale wydaje mi sie ze jak tak sobie leze i przyciskam rekr do macicy to czuje cos... cos co ciezko okreslic.. ale jestem w stanie rozpoznac moje jelita a to co czulam pod reka, ewidentnie z macicy pochodzilo.. troche moze za wczesnie ale kto wie, moze moje bejbi daje znak o sobie..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Kasia0909 Zobacz posta
    Witam Was ponownie drogie Panie. Ja dalej nie wiem jaka płeć. Mam pytanie jak wygląda u was puls? Ja dostałam skierowanie do kardiologa
    Kasia u mnie od jakiegoś czasu kołatanie serca, zaczęłam też czytać o nadciśnieniu i zaczęłam sie tak stresować tym ciśnieniem, że chyba zaczęło mi skakac. Puls mam ostatnio zawsze wiekszy niż normalnie. A skierowanie do kardiologa dostałaś od gina czy od normalnego lekarza? I tylko ze względu na puls czy też na ciśnienie?

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Kołatanie serca, takie chwilowe, miałam w tej ciąży raz. Podobno takowe są normalne, bo serce wykonuje podwójną pracę i przepompowuje dużo więcej krwi.

Proponuję wam jednak mieć pod ręką ciśnieniomierz, tak dla własnego spokoju, powinno to być zaleceniem dla ciężarnych jak kwas foliowy :P
    Piszę tak, bo pod koniec pierwszej ciąży miałam nadciśnienie i skończyło się to zagrażajacą rzucawką, więc jestem już na to wyczulona. Podobno też najczęściej to właśnie pierworódki cierpią na gestozę. A ciśnienie mierzyć w domu można w każdej chwili i w razie czego szybko leczyć

Tylko o to chodzi dziewczynki, ze jak lekarz na genetycznym powiedzial ze ma byc dziewczynka to maz go pyta czy na pewno a on mowi ze 100%bedzie po porodzie ale gdyby nie byl pewien to by nie mowil.wiec kurcze myslalam ze naprawde jest pewny.kurde to teraz jestem zla po co w ogole mowil i robil nadzieje!ale wiecie co u znajomej ten na genetycznym w 12tyg powiedzial ze chlopak i mimo ze jest teraz u niej dopiero 17tydz to jest pewnosc na 100%poniewaz u niej bylo cos w pappa nie tak i robili jakies badanie dodatkowe co ida do Stanow Zjednoczonych(koszt 2500zl)i tam potwierdzili ze plec meska.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów