Strona 282 z 724
Pokaż wyniki od 2,811 do 2,820 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Ja dzis odebralam wyniki z krwi i wszystko pieknie wyszlo w nagrode odwiedzilam dzial H&M Mama i wybralam sobie dwie pary legginsow i bluzeczke, polecam! Przynajmniej jak mam ten pas na brzuszku to nie robia mi sie balerony jak wtedy gdy spodnie na,srodku brzucha maja pas. Zamowilam tez sobie jeansy z Happy Mum, weszlismy z mezem ogladac wozki do sklepu po wizycie, ale wszędzie te "mydelniczki" są, zaden mi sie nie podobal generalnie piekny dzien, duzo sloneczka...wiecej energii...no jeszcze gdyby tego smogu nie bylo to byloby pieknie.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kolinka Zobacz posta
    Witam nowe szczęściary.
    Ja biorę tylko kwas foliowy, witamin nie kazała mi brać.
    Wizytę mam 23 lutego, ale strasznie nie mogę już wytrzymać. Martwię się, bo nic mi nie dolega, piersi przestały boleć, są jak przed ciążą, ogólne samopoczucie bardzo dobre. Boję się, że coś jest nie tak.
    Kolinka mnie juz dawno przestaly bolec piersi a wczoraj bylam na wizycie i wszystko ok dzidzia rosnie
    Tylko dziewczynki wiecie co wczoraj lekarz stwierdzil po usg ze wyglada na chlopaka a poprzednio inny lekarz ten co robil genetyczne powiedzial ze dziewczynka,kurcze bardzo chcemy miec core,a tu chyba psikus bedziebyle zdrowe!

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Hej, ja dziewczyny od wczoraj jestm kłębkiem nerwów...póki nie umówię się do poradni genetycznej (jestem w trakcie załatwiania) to do tego czasu zwariuję...
    Napisałam priva do Asiaczka ale wydaje mi się że rzadko odwiedza nasze forum. Szkoda.
    Na usg wszystko super, a w pappa cos nie tak
    Hej kochana wlasnie weszłam zaraz się ogarnę i sprawdzę wiadomości :* Jestem codziennie, nie zawsze od rana ale jestem na bieżąco

Czesc dziewczyny i nowe mamy :-)
    Ja mam usg genetyczne i test z krwi w tą sobotę, trzymajcie kciuki :-)
    Dziewczyny konsultujecie później te wyniki z lekarzem prowadzącym? I długo się czeka ba te wyniki testu z krwi?
    Co do leków to biore euthyrox 75, duphaston, Vita - miner prenatal +Dha, magnez, witaminę d3 i kwas foliowy ale chyba powinnam już go odstawić?
    W ten wtorek byłam na zwykłym usg dzidzia nie chciała sie dac zmierzyć, robiła fiołki :-) Dowiedziałam się tylko ile mierzy, i że kość czaszki jest w porządku. Nic więcej, a Wy dziewczynki jak chodźcie na usg na NFZ ginekolog objaśnia Wam coś wiecej? Bo moja to chyba zdawkowe info mi przekazuje..

Ilusive tzn, że umawiasz sie reraz nie do poradni, gdzie robiłaś badania prenatalne tylko do innej?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    panna nienormalna śliczny brzuszek. Idealny jak na ten tydzień co masz widać że ciążowy.
    Ja mam też już podobny tylko u mnie wygląda to na tłuszczyk.

maminka cieszę się że z dzidzią wszystko w porządku

witam nowe mamy

U mnie bez większych zmian. Wszyscy mówią, że wyglądam jakbym w brzuchu nosiła chłopca. Hmm czas pokaże
    Czasem wieczorem mam lekkie mdłości jak coś w dzień mi zaszkodzi z jedzenia.

W ogóle to nie moge się doczekać wiosny i swoich warzywek z działki bo te z supermarketów mi nie podchodzą :/
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Burzujka, a ja chciałam brzuchem odwrócić uwagę od twarzy nic z tego
    Dżemik, mężowi koniecznie powiedz że odmawianie ciężarnej przynosi pecha! to powinno załatwić sprawę
    Ilusive, nie martw się na zapas! Na pewno wszystko będzie dobrze
    MamaT, dzięki
    Anita, mi się mydelniczki też tak średnio podobają, ja oglądałam z mężem wózki, ale nie było ich dużo w tym sklepie co byliśmy, jednak amelis pro new york nam się spodobał, ma fajna kolorystykę, mi się podoba szary z czerwonymi detalami
    Niunia, a w którym tygodniu jedno i drugie usg? W sensie kiedy orzekł że dziewczynka, a kiedy że chłopak? Chłopaki też są fajne!
    Nati, dzięki ja ogólnie brzuszka nie miałam nigdy, cały mój tłuszcz jest w okolicach tyłka, więc wiesz ale dość sporo już przytyłam, bo 4 kg! I widać najbardziej po udach. Ale to dlatego że apetyt był, a przez złamaną stopę nie mogłam chodzić, więc nic dziwnego.
    O warzywach z działki ani nie mów! Ja już mam w głowie jak i co posadzę w ogródku w tym roku jedno jest pewne- dużo ogórków, bo odkąd mamy domek z ogródkiem to tych ze sklepu nie znoszę, bo jadą nawozem...

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Burzujka, a ja chciałam brzuchem odwrócić uwagę od twarzy nic z tego
    Dżemik, mężowi koniecznie powiedz że odmawianie ciężarnej przynosi pecha! to powinno załatwić sprawę
    Ilusive, nie martw się na zapas! Na pewno wszystko będzie dobrze
    MamaT, dzięki
    Anita, mi się mydelniczki też tak średnio podobają, ja oglądałam z mężem wózki, ale nie było ich dużo w tym sklepie co byliśmy, jednak amelis pro new york nam się spodobał, ma fajna kolorystykę, mi się podoba szary z czerwonymi detalami
    Niunia, a w którym tygodniu jedno i drugie usg? W sensie kiedy orzekł że dziewczynka, a kiedy że chłopak? Chłopaki też są fajne!
    Nati, dzięki ja ogólnie brzuszka nie miałam nigdy, cały mój tłuszcz jest w okolicach tyłka, więc wiesz ale dość sporo już przytyłam, bo 4 kg! I widać najbardziej po udach. Ale to dlatego że apetyt był, a przez złamaną stopę nie mogłam chodzić, więc nic dziwnego.
    O warzywach z działki ani nie mów! Ja już mam w głowie jak i co posadzę w ogródku w tym roku jedno jest pewne- dużo ogórków, bo odkąd mamy domek z ogródkiem to tych ze sklepu nie znoszę, bo jadą nawozem...
    Panna-nienormalna wiesz co jedno bylo w 12tyg i powiedzial ze dziewczynka ze jest pewny a wczoraj byl 14tydz i moj prowadzacy powiedzial ze on tu widzi chlopaka i teraz znak zapytania,hmm wiem ze chlopaki tez sa fajne bo mam juz 8-latka w domku dlatego by sie zdalo dziewczynke,ale coz nie ode mnie zalezy byle bylo zdrowe!

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No to niepotrzebnie tak wcześnie wam mówili... tu się człowiek nastawi, dlatego ja nawet się sama wcześniej nic o płeć nie pytałam. U mnie 16tc więc chyba już nie wyskoczy siusiak chociaż u mnie pierwsze, więc i tak mi oBojętnie ale czułam że baba!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów