Strona 277 z 724
Pokaż wyniki od 2,761 do 2,770 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cajafuerte, panna-nienormalna, Dżemik - cieszę się waszymi dobrymi wieściami, aż miło się takie czyta

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    No i badanie też już miałam przez brzuch.
    Sprawdzałam i synek w tym tygodniu miał 120g ale on na usg zawsze wychodził szczuplejszy.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Burzujka ja też wizytę mam dopiero 1 marca

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    MamaT to razem sie bedziemy ekscytowac

Dzemik, super ze dzidzia rosnie i jest z nia wszystko w porzadku

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    A my dopiero za 6 tyg mamy wizyte i dowiemy sie (mam nadzieje) czy to chlopiec czy dziewczynka Ja na poczatku mialam przeczucie, ze chlopiec, a maz ze dziewczynka. Teraz nam sie odwrocilo, ja mysle, ze to jednak dziewczynka, a maz, ze to chlopiec ;p Takze bedzie co ma byc, oby zdrowe

Dzisiaj zaczal sie 14-ty tydzien i chyba oficjalnie to juz drugi trymestr??

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Super, że dzidzie rosną
    ja mam wizytę teraz dopiero (albo już!) połówkowe

Burzujka, ja strasznie czułam że mała dziewczynka we mnie rośnie, aż tak bardzo że czasem mi było smutno, że jeśli to chłopiec to biedny jest, że ja tak o tej babie :P ale widocznie dobrze czułam, chociaż tak naprawdę jak jest pierwsze dziecko to nie robi różnicy, tak myślę z Leośka też byśmy się cieszyli

z badaniami na kobietach w ciąży to przede wszystkim jest tak, że są nieetyczne i głównie dlatego się ich nie robi. a że o pewnych lekach się wie że szkodzą to wyszło w większości nieświadomie i przypadkiem. Ja osobiście wolałam przecierpieć to przeziębienie, ale to dlatego, że zawsze tak robiłam, wczoraj pytałam mojego gina o spray do nosa, to powiedział, że lepiej nie, jedynie otrivin bo on jest na bazie bezpiecznej substancji, nie tak silnie obkurczającej. i to tylko dwa razy dziennie pozwolił psikać, nie dłużej niż tydzień, tak więc mam jednak nadzieję, że już więcej mnie nie rozłoży

co do zakupów to do lumpów idę jednak jutro, bo dzisiaj mi się nie chce :P a powiedzcie mi, zna któraś jakś sklep na allegro gdzie za jednym razem kupię właśnie jakieś body, pajacyki, pieluszki tetrowe, rożki? takie na pierwsze chwile, do szpitala. żeby raz za przesyłkę było.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Natalinka87 Ja też dzisiaj 14 tydzień zaczynam i bardzo się cieszę.. Z tego co wiem to już jesteśmy w II trymestrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja dzisiaj 16 tydzien zaczynam!!! A i juz dzisiaj umówilam sie kolejne prenatale na 21 marzec.
    Ciesze sie, że Wasze wizyty udane a maluchy rosną.

Dziewczyny super, że dzidzie rosną i że znacie płeć.
    Ja też znam i mam nadzieję, że dalej będzie chłopak, bo już ma kilka ubranek

U mnie dopiero wizyta 9.03, czyli końcówka 18 tyg.

Powiem Wam ciekawostkę, w Czechach nospa jest na receptę. Pochodziłam dzisiaj trochę i pobolewa mnie podbrzusze i ogólnie mam nerwa bo strasznie mnie wkurza to, e inni mogą pojeźdźić na stoku a ja nie. Do obiadku piwa się nie mogę napić, oscypka zjeść nie można, w sumie to dużo nie można i jestem cały czas podk**** A jak mnie wkurzają japonki na środku pokoju, nie moje, to się nie schylę, nie będę po nikim sprzątać. Powiedziałam mężowi, żeby delikatnie zwrócił winowajczyni uwagę i zobaczymy co z nimi zrobi jak wróci z nocnej jazdy....... najwyżej wybuchnę, a wybucham non stop Do tego chyba znowu mnie coś bierze, nie zaszkodziła mi pogoda a kaszląca bratanica męża, także czuję, że znowu będzie męczarnia i tu kolejny powód do nerwa. Żałuje, że nie zostałam w domu i nie chodzę do pracy, tam mniej stresów.

Hej! A mnie ciekawi jakie witaminy bierzecie. Bo ja tylko pregnę plus i magne b6.
    Wiadomo, staram się dobrze odżywiać, ale z suplementów tylko tyle.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów