Strona 272 z 724
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    A co do laktatora, to polecam Medela - niby drogi, ale można kupić używany, bo serce, czyli mechanizm jest najważniejsze, a resztę części, które mają styczność z mlekiem kupuje się nowe, bo są wymienne .

2. dzieckozakupy.pl
    Lolcia85 u mnie tez nerwowo. Ale glównie przeze mnie, ciągle mnie coś denerwuje. Robię mężowi awantury, a on biedny nic sie nie odzywa, bo wie, że ja zaraz sie rozpłacze i tak to wygląda

A co do zakupów to nic nie mam, szczerze mówiąc nie mam pojęcia co powinnam mieć. Poszliśmy wczoraj do sklepu z akcesoriami po poduchę do spania(ale nie było takiej jak chcę) i bł taki ogrom rzeczy, że po prostu po chwili uciekłam!!! Dla mnie chyba jeszcze za wcześnie na takie zakupy.

A jeśli chodzi o seks to to staram się,żeby był w miarę regularny, w zależności oczywiście jak się czuję,ale póki nie ma przeciwwskazań to nie chcę rezygnować, bo ma on dobroczynny wpływ. Ale wiadomo to indywidualna sprawa każdej z nas.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Lolcia85 u mnie tez nerwowo. Ale glównie przeze mnie, ciągle mnie coś denerwuje. Robię mężowi awantury, a on biedny nic sie nie odzywa, bo wie, że ja zaraz sie rozpłacze i tak to wygląda
    Mi na szczęscie troszkę nerwy odpuściły, bo byla tragedia... od razu wpadałam w taka wściekłość, ze przekleństwa leciały jak raczej nie przeklinam...aż sama przerazona bylam :P

A u mnie z sensem od czasu jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to posucha. Wpierw mialam zakaz przez powiekszone jajniki a 2tyg temu lekarz pozwolil delikatnie to znowu na meza wizyta jak zobaczyl machajace do niego dzidzie tak zadzialalo ze on sie boi.. no i dupa:-P moze mu minie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Apropos butelek tak mi własnie wpadło na jednej grupie jak to się moze skońćzyć ...wiec ja się 10 razy zastanowie jak bede miała podac, mimo ze pierwsza córka kilka razy buteleke dostala i było ok. W brew pozorom to częste przypadki niestety.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Facebook_-_1.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	106.1 KB
ID:	100121

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    A co do zakupów to nic nie mam, szczerze mówiąc nie mam pojęcia co powinnam mieć. Poszliśmy wczoraj do sklepu z akcesoriami po poduchę do spania(ale nie było takiej jak chcę) i bł taki ogrom rzeczy, że po prostu po chwili uciekłam!!! Dla mnie chyba jeszcze za wcześnie na takie zakupy.
    Ja mam dokladnie tak samo. Nie mam zielonego pojecia co jest potrzebne a co nie. Generalnie nie mamy nic, mysle ze dopiero na wiosne zacznie sie szal, na razie troche mnie to przeraza.

Ktos wspominal o snach erotycznych i orgazmach... Mnie tez, NIESTETY sie to przydarzylo... a dlaczego niestety? bo rano obudzilam sie z ogromna plama brazowej krwi... Czyli ze mialam orgazm na serio... Nie uprawiamy z mezem seksu, bo ja boje sie ze odrazu dojde (a niewiele mi trzeba) i znowu dostane plamienia i tyle bedzie to warte. Bardzo brakuje mi bliskosci meza i przez to mam te sny, czasem naprawde oblesne

W weekend odwiedzila mnie moja bratowa z 3-letnia bratanica, dzieciaki sa takie slodkie! Malutka jest cudowna, troche juz przemadrzala hehe. Mieszkajac za granica z dala od wszystkich dziesiec razy bardziej przezywa sie takie odwiedziny... dzis mam dola, bo mala wczoraj wieczorem wrocila do Polski
    Przy okazji mam pytanie do mam ktore maja juz starsze dziecko - malutka bawiac sie ze mna na lozku wbila lokiec w lewa strone mojego brzuszka, zabolalo mnie dosc mocno, pomasowalam i zaraz przeszlo, myslicie ze wszystko w porzadku? Troche przesadzam pewnie...

Wczoraj mielismy wyniki pappa i wszystko w porzadku

Teraz juz rozumiem co to jest strach o dziecko, nie ma wiekszego.. a jeszcze sie nawet nie urodzilo...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Rzeczywiście szalejecie z zakupami dla dzidziusiów, kobietki
    Ja mam mnóstwo ubrań, akcesoriów, drobiazgów po poprzedniej dwójce, a to, co muszę dokupić, to zostawię sobie na lato.
    Jedyne co właśnie z mężem zrobiliśmy, to zmieniliśmy całkowicie aranżacje sypialni na styl skandynawski, zmieniliśmy meble, zeby łóżeczko fajnie tam dopasować. Maluszek przez rok będzie z nami

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja dwoje dzieci rodziłam w sierpniu, nie dopajałam, pierś na żądanie wystarczała.
    Używałam smoczków tylko na noc po ok. 2 tyg od porodu, dzieciaki miały silny odruch ssania ( jak Dżemik już też o tym wspominała), nic im to nie zaburzyło, karmiłam z powodzeniem.
    Córka nigdy nie piła z butelki, kiedy była już duża, to łyżeczką. Syn za to pił z bulelki i z cyca. Obydwoje wykarmiłam piersią.
    Tutaj zgodzę się z burzujką, co do smoczków Avent i Lovi - chyba mamy podobne wykształcenie zawodowe

I muszę też nadmienić, że u mnie początki karmienia były trudne. Nie było pięknie i łatwo, ale mam silną, wolę zaparłam się i po prostu trzymałam dzieci przy piersi. Później laktacja była, że hoho, ale początki mogą załamać.
    Wg karmienie piersią to indywidualna sprawa każdej kobiety, nie namawiam na siłę i nie krytykuję, gdy któraś tego nie robi.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki dziewczyny, troche mnie uspokoilyscie z ta waga. W sumie brzuch rosnie, powieksza sie wiec nie powinnam sie martwic ale od jakis dwoch tygodni jem normalnie i niczego sobie nie odmawiam wiec dlatego myslalam ze powinna ta waga szybciej isc do gory.

Cymoka tak jak mowilam, o podawaniu wody jeszcze jestem w trakcie researchu a co do podawania pokarmu lyzeczka czy strzykawka byle tylko nie butelka - nie potrafie sie z tym zgodzic... wole podac butelke a ta teoria ze butelka sprawia ze dziecko nie bedzie chcialo ssac piersi, coz sa i takie, ktore stoja w opozycji. Osobiscie oczywiscie podanie butelki bedzie ostatecznoscia, ale podam.

Co do seksu to my ostatni raz seksilismy sie dzien przed dwiema kreskami na tescie czyli 2 grudnia..! I bolalo mnie dziwnie w trakcie a na drugi dzien dwie kreseczki
    Potem dlugo plamilam, potrm przestalam ale lekarz powiedzial zeby sie wstrzymac. Od prenatalnych mamy zielone swiatlo ale moj maz jest z tych co to sie boja ze zrobia krzywde... nooo ale ze dzis walentynki to mu powiedzialam: albo dzis albo nigdy i sprobujemy zadzialac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów