Strona 268 z 724
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,680 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    mnie znowu zapach domowych ogórków kiszonych odrzuca. Ja jeszcze chyba mam lekkie mdłości i odchcianki przez to. Co nie zjem to mi się potem cały dzień tym odbija. Jest lepiej niz nawet 2 tygodnie temu, ale to jeszcze nie to.
    U mnie powoli zawał. Meliska poszła w ruch. Zobaczymy. 17.30 a pewnie będzie jakieś opóźnienie i wszystko się wyjaśni.
    Jak już teraz będzie wszystko dobrze to już do końca będzie dobrze?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A u mnie ciągle słodkie ..

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Zjadlam dzis grochowke i umieram normalnie...!!!!
    W weekend poszalelismy bo dostalismy zastrzyk dodatkowej gotowki i kupilismy laktator, butelki dwie, smoczki dwa, pizamki do karmienia i taka mate 'edukacyjna', ktora upatrzylam sobie juz jakis czas temu... a dzis jedziemy do ikei po komode zeby miec gdzie to wszystki trzymac bo u nas ciasno troche
    Ale mnie ciesza takie zakupy!
    Ktos by mogl powiedziec ze za szybko, ale ja wole teraz i pozniej juz sie tym nie martwic.
    Na wozek bedziemy mieli dopiero w lipcu kase, lozeczko moj brat mi przywiezie za miesiac, takze mam nadzieje, ze czerwiec/maj bede miala wszystko
    Jak jestes zdeterminowana na Kp to proponuję zrezygnowac z butelek i smoczków (jak już to dokarmia sie innymi metodami np: kubeczkiem, strzykawką, łyżeczką, a smoczek zazwyczaj jest zbędny) , zdarzają się przypadki ze nawet jedno podanie powoduje odstawienie się dziecka i problemy z laktacją. Smoczek tez niestety upośledza ssanie i jak już to po 6-8 tygodniu, a najlepiej wcale, ale oczywiście zrobisz jak uważasz, ale polecam lekturę i przygotowac się dobrze już przed porodem - ja niestety trochę to olałam myśląc ze sobie poradzę, ale udało się i karmię do tej pory:
    http://www.hafija.pl/
    http://www.mlecznewsparcie.pl

A tu tak z przymrożeniem oka.
    http://www.mlecznewsparcie.pl/2015/1...e-w-5-krokach/

Na FB sa super grupy wsparcia KP .

Cześć Mamuśki! i ja się melduje! Własnie przyszłam z pracy.

śledzę Was na bieżąco ale nie mam jak odpisywać w pracy.
    Co do tematu ginekologów to ja osobiście sobie nie wyobrazam żeby w ciąży na każdej wizycie nie mieć usg i badania na fotelu ginekologicznym! Przecież lekarz musi ocenić szyjkę, czu jest wysoko itd! To ważna sprawa w ciąży. Wogóle sobie nie wyobrazam chodzić do lekarza, któremu nie ufam i zamartwiać się przez to dodatkowo. Nie zastanawiałabym się dłużej i czym prędzej zmieniłabym lekarza, albo chodziłabym do dwóch.

Co do zachcianek to u mnie dominują kwaśne: pomarańcze, ogórki kiszone, kapusta, a na jutro zażyczyłam sobie u mamy kwaśnicy Na słodkie rzadko mam ochotę. U mnie mdłości odeszły już 3 tyg temu i teraz mam apaetyt i czuję się jak nowo narodzona kiedy znowu jedzenie potrafi smakować. Jeszcze troszkę i u Was wszystko minie - uwierzcie! ja miałam meeeega mdłości i już nie wierzyłam że można inaczej.

poza tym u mnie nast wizyta za 2 tyg i brzuszek już wystaje

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cymoka - co do smoczków i butelek przy KP. Są przypadki takie jak mój syn, że jest inaczej. Już w szpitalu mały miał silny odruch ssania, wiszenie na piersi powodowało przejedzenie i ulewanie podczas karmienia, a tylko na piersi się uspokajał. Cyca dostał 30min po porodzie, smoczka następnego dnia dopiero. Nic nam smoczek nie zaburzył, karmiłam bez spinania się z dużym powodzeniem, bez bólu, poranionych brodawek niecałe dwa lata mimo smoczka. Czasem była butelka ale mały z racji bardzo krótkiego wędzidełka miał z nią problem. Parę łyków wody czasem. Ale z piersią nigdy problemu także to też zależy od dziecka.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytrysyyyy mmmmm ostatnio te reklamowane wszędzie czerwone pomarańcze

Co do lekarzy to moje zdanie takie samo jak Ilusive- zmieniać jak tylko coś nie gra.

Ja bardzo bym chciała kp, ale wkurza mnie ta cała otoczka wokół tego. No i kłamanie, że to proste i przyjemnie, fajnie o tym napisała SuperStyler

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Cymoka - co do smoczków i butelek przy KP. Są przypadki takie jak mój syn, że jest inaczej. Już w szpitalu mały miał silny odruch ssania, wiszenie na piersi powodowało przejedzenie i ulewanie podczas karmienia, a tylko na piersi się uspokajał. Cyca dostał 30min po porodzie, smoczka następnego dnia dopiero. Nic nam smoczek nie zaburzył, karmiłam bez spinania się z dużym powodzeniem, bez bólu, poranionych brodawek niecałe dwa lata mimo smoczka. Czasem była butelka ale mały z racji bardzo krótkiego wędzidełka miał z nią problem. Parę łyków wody czasem. Ale z piersią nigdy problemu także to też zależy od dziecka.
    Tak, bywają i takie przypadki, tylko nigdy nie wiesz na jaki trafisz, przy braku szczescia szybciej skonczysz kp niż dobrzee zaczniesz. A wiszenie na cycku 24/h/dobe przez pierwsze tygodnie to najnormalniejsza rzecz na swiecie .

Jak ktoś chce naprawdę kp, to raczej nie bedzie chcial ryzykowac. Ja z braku wiedzy tez kilka razy podałam butelkę i niby ok, troche nie mialam wyscia i musialam dokarmiac, bo miala bardzo wysoką zółtaczę i słabo ciągnęła, ale mogłam to robić czymś innym niż butla ze smokiem. Podanie smoka (mąż się uparl) ok 8 tyg spowodowalo to ze nie umiala potem cyckać niespożywczo i uruchomila kciuka w taki sposob, ze cały czas przy jedzeniu zamieniala na kciuka - karmienie trwalo wiecznie i doprowadzalo do szału... wiec jak smoczka nie polecam. Nie jest on niezbędny w większości przypadków, a potem jest problem z odzywczajaniem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    A czemu nie podcięliście jak mial któtkie wędzidełko? Hanka miala podcinnane jak miala ze 2 tyg. Laktacyjna zauwazyła, bo w szpitalu nie zwrócili uwagi.

A ogólnie teraz są zalecenia, zeby przy kp. nie dopajac niczym nawet wodą, ani tym bardziej koprem
    do 6mz .

Hej. Ja dzis mialam wizyte na nfz, dla mojego lekarza to nic dziwnego, ze nie bada na fotelu, ani razu w ciazy mnie nie badał, usg mialam tylko dwa w 6 i 10 tyg i to takie na odwal sie. Dzisiejsza wizyta trwala 3 min. Dobrze sie pani czuje, bierze pani suplementy, prosze skorowanie na morfo, mocz i hiv i do zobaczenia za msc.rece opadaja.dlatego chodze tez prywatnie, bo bym oszalala z tym na nfz.

Co do zachcianek u mnie kroluja dalej mandarynki... innych brak.
    jeslo chodzi o zakupy to ja powolo kupuje ciuszli, pomimo tego ze mam od szwagierki. Ale tylko w promo i w lumpach narazie. Udany deal z sb 26 ciuszkow za 28 w tymkurteczka zimowa z h&m.ale chowam przed mezem bo bedzie krzyczał, po co mi to jak jej cała szafa. Ale to facet, nie zrozumie ☺ wyciane potem wszystko razem i nawet się nie zorientuje co było a co dokupione ☺

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów