Strona 264 z 723
Pokaż wyniki od 2,631 do 2,640 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Inka - zielona herbata nie jest wskazana w dużych ilościach w ciąży, ale raz na jakiś czas można się napić. Gdybyś piła codziennie to co innego. Ale czasem można.

Też mam te gacie z Lidla, kupiłam w rozmiarze L i są kurka ciut luźne, ale do końca ciąży będą idealne. Straszne mają te rozmiarówki, bo ja normalnie mam o wiele większy, szukałam nawet XL, ale tylko L były. Po rozłożeniu okazały się duże.. Bardzo wygodne są.

Ja sobie z tym moim Mężem muszę pogadać mieliśmy rano pojechać tylko do fryzjera, miał się on obciąć i synek. Po drodze doszliśmy do wniosku, że do sklepu też trzeba (bez śniadania).. W sklepie na wyspie z wędlinami swojskimi tak mi zapachniało, aż żołądek salto z głodu zrobił. Mąż mi mówi zjemy coś.. Masz ochotę na pizzę? Kebaba?
    Pała jedna wie, że kobieta w ciąży, w dodatku na głodzie nie odmówi tak więc na śniadanie był dziś kebab i cola :P

Na obiad gołąbki w sosie pomidorowym. Ktoś coś?

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cześć Dziewczyny!

Chciałabym się przywitać- Jestem Asia jestem z Bielska-Białej i mam 35 lat. Dziś zapisałam się na Wasze forum, to moja 2 ciąża i chciałabym mieć kontakt z dziewczynami na tym samym etapie ciąży co ja. Zawsze to trochę raźniej
    Tak szczerze, to jak dowiedziałam się że jestem w ciąży (praktycznie w 4 tygodniu) zapisałam się na innym portalu, ale po jakichś 3 tygodniach zrezygnowałam- moim zdaniem było to trochę za wcześnie, niestety część dziewczyn straciło swoje maluszki, bardzo to przeżywałam, bardzo współczułem, ale też poczułam, że przez to ja też zaczynałam panikować, wszelkie zmiany odczytywałam jako coś złego i postanowiłam, że jak zrobię USG prenatalne, to zapiszę się na forum tak aby dzielić się z innymi swoimi radościami i wątpliwościami
    Tak więc po tym przydługawym wstępie, bardzo się cieszę, że tu jestem i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ))
    Ja 8.02 zrobiłam wspomniane USG prenatalne, maluszek ma 6,2 cm, NT 1,3 mm, tętno 162 uderzeń. Na razie wszystko ok I niech tak zostanie. Pappa do odbioru za 3 tyg.
    Acha, lekarz powiedział, że maluszek wyglada na chłopca

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Dobrze, że poryszylyscie temat z zieloną herbata. Kompletnie nie wiedzialam i pilam codziennie. O nie... masakra. I kolejny stres

Asiaczek1982
    Witaj w naszym gronie fajnie ze dolaczylas do nasa dokladnie na kiedy termin?
    Hmm co do zielonej to rowniez slyszalam ze mozna ale w umiarkowanych ilosciach

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    Asiaczek1982
    Witaj w naszym gronie fajnie ze dolaczylas do nasa dokladnie na kiedy termin?
    Hmm co do zielonej to rowniez slyszalam ze mozna ale w umiarkowanych ilosciach
    Termin mam na 21.08.2017

A co do zielonej herbaty jest odradzana, ale nie ze względu na toksyczność naparu w ciąży, ale na interakcje z niektórymi witaminami przyjmowanymi w ciąży. Także nie martw się na zapas. Po prostu lepiej wybierać herbaty owocowe. Także inne ziołowe herbaty prócz rumianku mogą nie być odpowiednie, więc radzą unikać ziół.

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Asiaczek1982 witaj w naszym gronie

I ja melduje się po dłuższej nieobecności

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Asia witaj krajanko! Od ponad 10 lat mieszkam pod warszawa ale wychowalam sie i mieszkalam do pelnoletniosci w Bielsku!!! zreszta bywam tam regularnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzwmik super sniadanko
    My dzis poszaleli z mezem i na obiad zrobilismy sobie steka wolowego pycha

Witam wszystkie sierpniowe mamuski, ja tez sierpniówka. Mam 34 lata i mam nadzieję że wśród Was będę się mniej bać bo stres o dzidzie jest ogromny.
    I takie pytanie mam : farbujecie wlosy? Czy to nie zaszkodzi? Jestem już po jednym poronieniu i w obecnej ciąży plamilam a nawet krwawilam raz i lekarz kazał leżeć i się oszczędzać teraz już 13 tydzień i już niby jest ok ale boję się nawet włosy zafarbowac czy hybrydy zrobić bo nie chce maleństwu zaszkodzić .

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Witam nowe mamy

Co do farbowania włosów - jedyne co może Ci przeszkadzać to zapach farby. Najlepiej nie robić tego samemu w łazience, gdzie słaba wentylacja, a u fryzjera powiedzieć, że jest się w ciąży. Pewnie, że możesz farbować! To nie szkodzi tym bardziej hybrydy

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów