Strona 263 z 723
Pokaż wyniki od 2,621 do 2,630 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    wszystko zależy w jakim mieście się mieszka - różne ceny Tak to badanie genetyczne jest nieco inne niż zwykłe usg, więcej rzeczy masz mierzonych, no i test PAPA do tego. U mnie test NIFY to koszt 2800-3000. Nas nie stać, więc nie robiliśmy.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez MamaT Zobacz posta
    Ewa a nie myślałas o.zmianie lekarza ja chodze do cudownej kobiety prowadzi mi już 3 ciążę i dopiero w tej chodzę do niej prywatnie bo nfz nie podpisał umowy z przychodnią ale ona zawsze się interesuje pacjentami o wyniku testu pappa ze wszytko ok napisała mi SMS bo podpisywała moje badania nie musiałam czekać na wizyte. W razie problemów pisze do niej w każdej chwili. Nie lubię takich lekarzy co łaskę ze wszystkiego robia
    Po tej wizycie szczerze się zastanawiam, tutaj jak chciałam o coś zapytać to z wielką łaską odpowiada, a to moja pierwsza ciąża i mam prawo do niepokoju i pytań. Eh :-(""

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Ewa nie tylko Ty miałaś dzisiaj nieprzyjemną wizytę u gina. Ja tak mojego chwaliłam-a dzisiaj zmyłka - a jak pokazałam mu wyniki z prenatalnych to ledwie spojrzał, i oczywiście zaczął namawiać na badanie NIFTY (koszt u niego ok 2500). Bo mimo ,że z pappa wyszło bardzo dobrze( mimo NT2,72 na usg) , to może różnie być, a chore dziecko można usunąć, ja mu odpowiedziałam,że nie w moim przypadku, a on że usunąć chore dziecko to nie grzech!!!!jak już wreszcie byłam sokojna po tych pappa to zaś takie głupie gadki. A potem badał i robił usg i, że wszystko pięknie widać itd. I mój chłopczyk jest wagowo jakby na 16 tyg - a jestem dopiero w 15 tyg.
    Zastanawia mnie jedno- po co kurde straszą te ciężarne niepotrzebnie? Czy tak trudno wykrzesać z siebie trochę empatii?
    O kurczę jak tak można powiedzieć kobiecie w ciąży, zero wyczucia i empatii :-(

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Natu bardzo mnie cieszy Twoja wiadomosc
    Inka wspolczuje wizyty...!

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Laski, odpalać znany-lekarz i marsz do kogoś kto ma lepsze opinie innych ciężarnych!
    Jeśli ktoś jest z Poznania to na priv mogę polecić mojego gina
    Ja idę we wtorek, dziś zrobiłam badania krwi, musiałam jechać 15 km bo u mnie w dziurze to laboratorium to komuna aż boli- długo się czeka, a i tak czasem nie ma wyników chociaż miały być.
    Gratuluję udanych wizyt

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cześć miłego weekendu wam życzę

O mnie
    Dziewczyny, mam na sprzedaż te ciążowe legginsy z lidla, szare, rozmiar M 40-42.
    Dziś kupiłam mniejsze, cudem znalazłam a oddać już nie mogę. Cena jak w lidlu plus koszty wysyłki. Albo odbiór w Poznaniu

Panna a ile te spodenki bo bym była zainteresowana z wysyłka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Na mnie tez beda za duze niestety...

O mnie
    Anulka, spodnie kosztują 35 zł, a wysyłka teraz nie wiem, ale chyba coś koło 10-12 zł pocztexem

Dziewczyny pytanie z innej beczki: czy można popijać sobie zieloną herbatę? W jednym poradniku pisze, że nie bo ogranicza wch£anianie kwasu foliowego oraz może powodować skurcze. A inny artykuł wrecz zaleca jej picie. Osobiscie bardzo , ale odstawilam ja calkowicie i teraz nie , a mam smaka ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów