Strona 262 z 723
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,620 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati kciuki zaciskam! Odezwij sie jak wyszly genetyczne

2. dzieckozakupy.pl
    Ja już po dzisiejszej wizycie i jestem zła i płakać mi się chciało :-( Powiedziałam mojej lekarce o tych ostatnich plamieniach, to chciała mi dac skierowanie na szpital Ale zbadala mnie i stwierdziła że jednak nie bo nie ma śladu plamien. To więc zapytałam o usg kiedy będzie następne (ostatnie miałam w 6 tyg) a ona ze w 20 dopiero, na to jak to?? mówie jej ze chcę wiedzieć czy wszystko jest ok, to dała mi z łaską skierowanie, ona nie ma sprzętu w gabinecie tylko w szpitalu obok. Dostałam na 14 lutego. Próba jakich-kolwiek moich pytań miałam wrażenie że ja drażni, to takie ciągnięcie za język. Zapytałam o genetyczne to mnie wręcz ochrzanila że nie mam 35 lat i się nie kwalifikuje, żadnych porad, nic. Więcej mi położna powiedziała niż ona. Jak tu być spokojnym :|

Trzeba mieć skierowanie od prowadzącej na te badania genetyczne?

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Skierowanie jeśli dostaniesz to masz badanie za free. Kobietom po 35 roku życia ustawowo nalezy się za free. Ja jednak musiałam się spoto natrudzić by takowe za free znaleść, bo co z tego że ustawowo mi się należy jak nikt go nie chiał zrobić za free - bo nie ma wolnych miejsc, limity pokończone. Cena takiego badania jest w zależności od miasta różna - u mnie to przedział od 400-700 zł. Sporo nie, do tego dolicz cene wizyty średnio 150-200 zł. Wychodzi niezła sumka. Całe szczęście że udało mi się znaleść za free. Niestety panie żerują na hasło limity wyczerpane i chcą ściągnąć kasy jak najwięcej od nas, kobitek w ciąży. Bo zrobić musisz. No a najgorsze to to, że w tym miejscu za free pani mi powiedziała że nawet prywatnie idąc ze względu na to że ja po 35 - powinnam mieć zrobione to za free. Paradoks.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 10-02-17 o 17:47
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Rzeczywiście chory ten system :-(

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ewa a nie myślałas o.zmianie lekarza ja chodze do cudownej kobiety prowadzi mi już 3 ciążę i dopiero w tej chodzę do niej prywatnie bo nfz nie podpisał umowy z przychodnią ale ona zawsze się interesuje pacjentami o wyniku testu pappa ze wszytko ok napisała mi SMS bo podpisywała moje badania nie musiałam czekać na wizyte. W razie problemów pisze do niej w każdej chwili. Nie lubię takich lekarzy co łaskę ze wszystkiego robia

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Melduję się po wizycie. Według mojej doktor z dzidzią wszystko w porządku Jest zdrowe, Cieszę się bardzo
    Nie mniej jednak też wydaje mi się, że ona jest wiecznie zmęczona za dużo pacjentek w różnych miastach ma i trochę olewacko mnie traktuje.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewa nie tylko Ty miałaś dzisiaj nieprzyjemną wizytę u gina. Ja tak mojego chwaliłam-a dzisiaj zmyłka - a jak pokazałam mu wyniki z prenatalnych to ledwie spojrzał, i oczywiście zaczął namawiać na badanie NIFTY (koszt u niego ok 2500). Bo mimo ,że z pappa wyszło bardzo dobrze( mimo NT2,72 na usg) , to może różnie być, a chore dziecko można usunąć, ja mu odpowiedziałam,że nie w moim przypadku, a on że usunąć chore dziecko to nie grzech!!!!jak już wreszcie byłam sokojna po tych pappa to zaś takie głupie gadki. A potem badał i robił usg i, że wszystko pięknie widać itd. I mój chłopczyk jest wagowo jakby na 16 tyg - a jestem dopiero w 15 tyg.
    Zastanawia mnie jedno- po co kurde straszą te ciężarne niepotrzebnie? Czy tak trudno wykrzesać z siebie trochę empatii?

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Jak to badanie genetyczne tyle kosztuje? Przecież to jest normalne usg tylko dokładniej się je robi. Chyba że tyle z testem pappa. Moje usg bedzie kosztowalo 150 zł, bo na nfz nie było miejsc. Tak byłoby przeprowadzone w szpitalu normalnie, na normalnym sprzęcie usg przez normalnego lekarza

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    U mnie NT 1.1 mm

I płci jeszcze nie znam.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów