Strona 261 z 723
Pokaż wyniki od 2,601 do 2,610 z 7230

Skarby sierpnia 2017

No i też okazuje sie, że przy kolejnych badaniach pren w 20 tyg trzeba bedzie bardzo dokładnie sprawdzić serduszko, bo powiedzial DR, że skoro NT 2.72 nie dotyczyla genetyki to może mieć zwiazek z sercem!!! Oby nie. Dzisiaj mam wizyte też u mojego gina, ciemawe co on powie. Chociaz już sie nauczyłam, że nie ma sensu histeryzować na zapas, bo tylko ja sie potem źle czuje i na maluszka też źle wpływa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Hej ja dziś mam dzieci w domu Antek wczoraj z gorączka wrócił ze szkoly dziś nic mu nie jest tylko kaszle a Hani nie chciało się iść do przedszkola wiec została wiec zyczcie mi dużo cierpliwości

Cytat Zamieszczone przez MamaT Zobacz posta
    Hej ja dziś mam dzieci w domu Antek wczoraj z gorączka wrócił ze szkoly dziś nic mu nie jest tylko kaszle a Hani nie chciało się iść do przedszkola wiec została wiec zyczcie mi dużo cierpliwości
    MamaT w takim razie życzę dużo cierpliwości!!!!

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    No i też okazuje sie, że przy kolejnych badaniach pren w 20 tyg trzeba bedzie bardzo dokładnie sprawdzić serduszko, bo powiedzial DR, że skoro NT 2.72 nie dotyczyla genetyki to może mieć zwiazek z sercem!!! Oby nie. Dzisiaj mam wizyte też u mojego gina, ciemawe co on powie. Chociaz już sie nauczyłam, że nie ma sensu histeryzować na zapas, bo tylko ja sie potem źle czuje i na maluszka też źle wpływa.
    A skąd lekarz wie, ze NT nie zalezy od genetyki? A jaką masz norme w stosunku do ctr?

Hej dziewczynki.chwilowo mnie nie bylo bo mialam awarie laptopa a z tel nie lubie pisac ,oczywiscie czytalam na biezaco tylko nie pisalammelduje ze u mnie ok ale co jakis czas dopada mysl czy serduszko bije ale coz nic na to nie poradze ze sama sobie wkrecam;(ja mam wizytke 15lutego.Wiecie co trafic naprawde na lekarza z sercem i powolaniem jest naprawde ciezko przewaznie to piepszone chamy ktorzy mysla ze im wszystko wolno a zwlaszcza jak przyjdzie byc w szpitalu to juz w ogole zachowywuja sie jakbysmy im krzywde robili bedac tam!

Cymoka wyszły mi bardzo małe ryzyka wystąpienia wszystkich trisomii. Oczywiscie to tylko badania przesiewowe, i wszystko okaże sie po porodzie. A tymczasem nie zamierzam znów szukać dziury w całym. I zakładam, że będzie ok.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Cymoka wyszły mi bardzo małe ryzyka wystąpienia wszystkich trisomii. Oczywiscie to tylko badania przesiewowe, i wszystko okaże sie po porodzie. A tymczasem nie zamierzam znów szukać dziury w całym. I zakładam, że będzie ok.
    A tak z ciekawości Pappa robiłas?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Taak PAPPA i bhcg. I po tych pelnych badaniach taki wynik. Bo poczatkowo po usg + moj wiek -prawdopodobienstwo tris 21 sie zwiekszylo. I strasznie to przezywalam. Wiec nawet nie chce mi sie do tego wracać.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja dzisiaj mam usg genetyczne. Boję się no ale co ma być to będzie.
    W ramach relaksu przed wizytą byłam dzisiaj w pepco i kupiłam pare rzeczy dla dziecka. Za dużo takich uniwersalnych ciuszków to tam nie ma. Więc konkretne rzeczy będę kupować jak już będę znać płeć.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Miałam podobną sytuację co Niulla. Lekarz był w dodatku tak wredny, że podziękowałam. Poszłam pod wieczór prywatnie i lekarka zdziwiona, że nie dostałam tych wyników do ręki... Cóż poradzić. Przestałam się martwić , bo co ma być to i tak będzie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów