Strona 257 z 724
Pokaż wyniki od 2,561 do 2,570 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anita_xyz Zobacz posta
    Dziewczyny czy macie moze w ciazy obfite upł#wy? Ktorys lekarz diagnozowal to jako cos normalnego w ciazy czy antybiotyk od razu?? Czytam teraz o tych zapaleniach i generalnie powinno sie zrobic posiew zanim zdecyduje sie o antybiotykoterapii:/ i ze to tez jest charakterystyczne dla ciezarnych nie musi oznaczac zakazenia wirusem czy grzy. A moj gin na podstawie tego co powiedzialam ze niczym wiecej nie charakteryzuje sie TO , bez badania na fotelu, zapisal globulki....
    Tak, jeśli nie mają nieprzyjemnego zapachu, nic nie boli, nie swędzi nie piecze to myślę, że to po prostu upławy. Niestety normalne w ciąży. Też je mam.

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    A ja dzisiaj zaszalałam korniszony z musztardą i ketchupem. Oczywiście nie mogło sie to dobrze skończyć.
    Też się męczę, mało co robię, a wieczorem i tak ledwie żyję. Na dodatek od kilku dni serce mi kołacze.
    Kołatanie serca również jest objawem typowym dla ciąży. Serce pracuje ciężej, więcej krwi pompuje. Wiem, że uciążliwe, ale taki nasz urok ciężarówek ja przez jakiś czas tak miałam na początku ciąży, spać się nie dało, 2 godziny się męczyłam zanim przeszło i mogłam zasnąć. Póki co minęło

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Ja mialam kolatania serca momentami i lekarz kazal mi cisnienie mierzyc. Niestety okazalo sie ze w dzien ok a wieczorami mocno skakalo-efekt? Leki na obnizenie cisnienia i serducho juz nie kolacze. Ale dla mnie kolejny powod do zmartwien bo jak cisnienie bedzie wyzsze niz 140/90 dluzszy czas to do szpitala bede skierowana bo to grozi podobno niedotlenieniem dziecka i moze miec powazne konsekwencje. Z tym ze ja genetycznie jestem obciazona chorobami ukladu krazenia:-/

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Agnes masz rację. Ciśnienie powyżej 140 w tej pierwszej wartości jest niebezpieczne. Moja lekarka w poprzedniej ciąży to bardzo kontrolowała, ale ja zawsze miałam idealne ciśnienie. Nigdy problemów czy skoków. Ale żeby stwierdzić, że skok ciśnienia nie jest jednorazowy (raz tak miałam, zadzwoniłam na oddział i zapytałam lekarza czy mam przyjechać) trzeba co równy odstęp czasu mierzyć ciśnienie, minimum co godzinę po odpoczynku. Jeśli się utrzymuje, wtedy jechać. Gdzieś w necie było ładnie opisane w jakich godzinach i okolicznościach mierzyć by wyniki były miarodajne.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej dziewczyny ja właśnie jadę na genetyczne

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Choroby dzień 3 czuje się już ciut lepiej ale brzuch mnie już boli od kaszlu zmeczona jestem leżeniem w łóżku dziś rosołu sobie nagotuje bo apetyt dopiero wraca

Czesc dziewczyny :-)
    Ja też chodze na NFZ i jestem średnio zadowolona, muszę ciągnąć panią Doktor za język, mało mówi od siebie ale ogólnie ma dobre opinie. Szkoda tylko ze nie ma w gabinecie sprzętu usg, ja już dawno nie widziałam dzidzi ale mam nadzieję ze wszystko w porządku. Jutro idę, i chce się zapisać na genetyczne usg.

Dziewczyny jak u Was z kolorem tych uplawow? Ja ostatnio miałam przez dwa dni takie skąpe ale żółto - brunatne bez zapachu, nie wiem czy to upławy czy jakieś plamienie. I często mam wrażenie że jest tam mokro, mam tak manie sprawdzania czy nie ma krwi. Jak tu się nie strestować :-( i brzuch też mnie pobolewa na dole.

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Hej dziewczyny ja właśnie jadę na genetyczne
    Trzymamy kciuki!

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Załącznik 100085
    No to macie - brudna lazienka, brudne lustro i polnaga ja z brzucholem coraz wiekszym
    Fajny brzusio, ja mam podobny :-)

Cytat Zamieszczone przez MamaT Zobacz posta
    Choroby dzień 3 czuje się już ciut lepiej ale brzuch mnie już boli od kaszlu zmeczona jestem leżeniem w łóżku dziś rosołu sobie nagotuje bo apetyt dopiero wraca
    Rosołek na pewno pomoże, dużo zdrówka :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny a Wy tez macie taki 'znikajacy' brzuszek? Wieczorem jest naprawde juz spory, nad ranem jak dotkne to doslownie odczuwam pod reka dwa zaokraglenia jakby dzieciaczki a po wroceniu z toalety i tak do godziny 16 moj brzuszek wraca do normalnosci. Wiadomo nie jest plaski jak kiedys ale nikt by wtedy nie powiedzial ze jestem w ciazy. Hmm dziwne to u mnie jest:-P

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny a Wy tez macie taki 'znikajacy' brzuszek? Wieczorem jest naprawde juz spory, nad ranem jak dotkne to doslownie odczuwam pod reka dwa zaokraglenia jakby dzieciaczki a po wroceniu z toalety i tak do godziny 16 moj brzuszek wraca do normalnosci. Wiadomo nie jest plaski jak kiedys ale nikt by wtedy nie powiedzial ze jestem w ciazy. Hmm dziwne to u mnie jest:-P
    Ja mam podobnie, rano budzę się prawie jak laska z prawie płaskim brzuchem , a wieczorem mam duuużo większy. Ale to pewnie przez to, że nasze "flaczki" przez noc odpoczną, zrobią co mają zrobić, a jak narazie sama ciąża nie zajmuje dużo miejsca. Przed ciążą rano miałam płaski brzuch,a poźniej ciąża spożywcza

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka ale już piękny ciążowy brzuszek masz

Ja też muszę w końcu się zebrać i zrobić zdjęcie.
    Dzisiaj w nocy takie mdłości mnie obudziły i kręcenie się w głowie że musiałam otworzyć okno żeby świeżego powietrza w puścić i jakoś funkcjonować.
    I tak się tego przestraszyłam że miałam właśnie te kołatania serca.
    Ehhh jak ja bym chciała się w końcu normalnie poczuć w tej ciąży.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów