Strona 252 z 723
Pokaż wyniki od 2,511 do 2,520 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Ja nie mam praktycznie wcale ochoty na slodkie. Ciagle tylko 'meskie' jedzenie. Miecho i ogorki kiszone. Maz ma nadzieje ze to symptom ze beda dwa chlopaki hehe bo jego siostra ciagle slodkie jadla i corcie urodzila. Ale ja nie wierze zeby zachcianki sygnalizowaly plec. Moze juz w walentynki sie przekonam co nam sie wykluje:-) juz nie moge sie doczekac chociaz obawiam sie ze wtedy zacznie sie kupowanie bo poki nie znam plci jest tylko ogladanie:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    nati, ja w ogóle nie jem słodyczy, bo nie mam na nie ochoty; wystarcza mi fruktoza z owoców
    nie żebym nie lubiła
    w poprzedniej ciąży z kolei objadałam się słodyczami jak nigdy i widać było mi wtedy tego trzeba, bo na teście obciążenia glukozą po 20 tygodniu,po dwóch godzinach od wypicia tego słodkiego ulepu miałam tego we krwi 70, czyli ponizej normy; wszystkie pielęgniarki, położne i lekarka sie mnie pytały czy na pewno nie wymiotowałam

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Nie jem słodyczy. Nie smakują mi jakoś. Jedynie co mi się odmieniło to herbatę słodzę czego przed ciążą nie robiłam. Uwielbiam teraz jeść mięsko, kanapki, owoce, ostatnio mnie naszło na zupki chińskie haha wiem że to syf ale co poradzę no i frytki!

A co do poziomu cukru we krwi. Mój mąż tak samo gada, że nie chce słodkiego żeby zbić cukier.. Ale nie rozumie tego, że jest wiele produktów i dań, które nie są słodyczami a mają wysoki indeks glikemiczny i podnoszą cukier bardziej niż czekolada.. Także jeśli macie ochotę to czemu nie a co do cukru we krwi można poszukać w necie takiej tabelki w której jest rozpisane co i ile ma, żeby uniknąć skoków cukru

Tak samo nie mogę się doczekać walentynek! Też czekam na wizytę z niecierpliwością

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Tak, Dzemik, masz rację z tymi produktami, które podnoszą cukier a nie są słodyczami;
    mój teść jest cukrzykiem i mówi, ze dla niego na spadki cukru nie ma nic lepszego od coli

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    A ja mam do was pytanie dotyczące wypłaty... Na zwolnieniu jestem od grudnia, a w styczniu podniosła się najniższa krajowa. Czy skoro najniższa krajowa podniosła się o 100zł to moja wypłata na l4 też będzię wyższa?
    ( Tak zarabiam najniższą krajową )

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia0909 Zobacz posta
    A ja mam do was pytanie dotyczące wypłaty... Na zwolnieniu jestem od grudnia, a w styczniu podniosła się najniższa krajowa. Czy skoro najniższa krajowa podniosła się o 100zł to moja wypłata na l4 też będzię wyższa?
    ( Tak zarabiam najniższą krajową )
    Powinnaś dostać już wyższą wypłatę.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Mnie od początku słodycze odrzucały....jedyne na co mam ochotę z takich przekąsek to precelki paluszkowe.... i owoce, ale też nie wszystkie...jabłka i banany....duuuża ilość bananów Za mięsem też nie przepadam....najlepiej jakaś zupa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dżemik ja niestety też smaki na frytki, a co do zupek chińskich to nawet jak przechodzę w sklepie obok nich to mnie mdli i tak miałam od początku ciąży.

Nati a jeśli chodzi o słodkości, to wolę sama upiec coś- i pozwolić sobie na kawałek ciasta- bo po kupnych mam straszną zgagę, aha i o dziwo ciągnie mnie do zwykłych landrynek

Kasia najlepiej zadzwoń do kard, bo jeśli chodzi o wynagrodzenie będąc na zwolnieniu w czasie ciąży to jest obliczane z ostatnich 12 miesięcy Twoich zarobków, nie wliczając dodatków socjalnych typu wczasy pod gruszą itd. - chyli teoretycznie były to zarobki bez podwyżki- natomiast z racji, że zwolnienie lekarskie obejmuje również soboty i niedziele i tak powinnaś dostać trochę więcej niż byś pracowała. Ale mogę się mylić i życzę oczywiście jak największej wypłaty))

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak czesto macie usg? Ja mialam w poniedzialek, mialo byc genetyczne ale dzidiza nie dala sie zmierzyc. Dzisiaj dostalam duzego plamienia, jestem w ciagym stresie i stwierdzilm ze pojdziemy jutro prywatnie na porzadne usg, gdzie wszystko nam zmierza itd, zobcza rowniez czy to krwawienie to nadal od krwiaka, czy co to jest... ale to juz bedzie moje 5te usg! chcialabym potem dotrwac do polowkowego, ale boje sie ze znowu cos sie wydarzy i znowu bede rozwazac nad pjscien na usg. Czytam ze usg moze byc niebezpieczne... a jutro to bedzie raptem 3 dni po poprzednim, Co myslicie?

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Natalinka87 ja miałam pierwsze USG w 6 tygodniu, ale wtedy nic nie było jeszcze widać. Następne w 8 tygodniu. Teraz będę miała w 13 tygodniu, a następne w 15 tygodniu.
    Mnie lekarz mówił, że jeżeli jest potrzeba to się robi i już, jest to badanie mało inwazyjne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów