Strona 246 z 723
Pokaż wyniki od 2,451 do 2,460 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Ale mam też problem: od dłuższego czasu fatalnie śpie, budze sie w nocy i długo nie moge usnąć. Do tego zaczął mnie boleć kręgosłup. Z niewyspania czesto bol mnie głowa. Oczywiście wymioty i mdłości dalej są:-(. Może jakieś podpowiedzi????

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Anita, bardzo ładne

Junior Member
    Kinia 1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Data
    14 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Ciesze sie Ilusive,ze u Ciebie wszystko dobrze Moj Maluszek tez OK, ma 62.9 mm, 12 +5 tyg. Drapal sie po glowie niestety nie udalo sie pani obliczyc nt bo podobno dziecko zle ulozone i nie bylo widac. Moim zdaniem to sprzet beznadziejny. Badanie z krwi bede miec w 15 tyg. Dziewczyny jak myslicie ( mama sie ze mnie smieje,ale ja sie martwie) poniewaz maly/a byl niby zle ulozony babka kazala mi poprzekrecac sie na lozku i ja nie myslac zaczelam potrzasnac brzuszkiem, ale nie jakos bardzo, ale moj maz zrobil wielkie oczy i wtedy ja zaczelam miec wyrzuty sumienia ze zle zrobilam:/ potem wracalismy autobusem ponad godzine i znowu mialam plamienie lekkobrazowe. Wiem ze to juz panika do potegi ntej, ale czy te potrzasania mogly zrobic mu krzywde?
    Natalinka, a lekarz który robił Ci usg miał Certyfikat Kompetencji do wyk. usg genetycznego? Test z krwi robi się zazwyczaj w tym samym dniu co usg i wrzuca się wszystkie wyniki do jednego programu który robi analizę. p.s. Na pewno potrząśnięciem brzucha nie zaszkodziłaś maleństwu! Przecież niektóre kobiety do końca ciąży biegają długie dystanse!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Natalinka tak jak dziewczyny piszą nie sądzę żeby te plamienie było wynikiem tego że potrząsałaś brzuszkiem.

Ja mam zamiar zapytać teraz w piątek na wizycie czy mogę robić ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Jeśli będzie wszystko w porządku oczywiście.
    I tak siedzę w domu więc mogłabym czasami troszkę poćwiczyć.

Wspominałyście ostatnio o nadmiernym owłosieniu...u siebie też to zauważyłam. Szkoda tylko że na głowie nie ma więcej włosów
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Kinia 1 Zobacz posta
    Test z krwi robi się zazwyczaj w tym samym dniu co usg i wrzuca się wszystkie wyniki do jednego programu który robi analiz
    Tez tak myslalam, ale okazuje się ze można zobić wczesniej albo póżniej, bo w programie wpisuje się datę pobrania krwii i wtedy przelicza .

Dziewczyny mam pytanie odnośnie usg genetycznego ile kosztuje? I czy lekarz prowadzący Was na nie kieruje? Czy same szukalyscie? Właśnie chciałam się zapisać, mam w sumie wizytę w piątek Ale chciałam Was też podpytać.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja się zapytałam mojego lekarza prowadzącego, czy On robi....ale odpowiedział,że nie więc zapytałam czy mógłby mi kogoś polecić..i polecił

U mnie w domu mama wymiotuje :/ nie wie czy się czymś przytruła czy to wirus....jak wirus to się boję,żebym ja go nie złapała...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Kinia, ja mieszkam w UK, wiec nie wiem jaki certyfikat maja. Tu sa tylko dwa panstwowe usg przez cala ciaze, w 12 i 20 tyg. (ja mialam oprocz tego dwa emergency scans przez krwawienia plus na jedno poszlismy prywatnie), wiec teoretycznie to bylo pierwsze usg jakie powinnam miec (panstwowo oczywiscie), dopiero teraz dla nich ja jestem w ciazy, wtedy tez bylam, ale wierzyli mi na slowo tylko hehe Tak to tutaj jest. Pani zapytala czy zgadzamy sie na badanie na syndrom Down'a, my ze tak, a tu dzidzia nic nie dala sie zmierzyc...dziwne bo jak bylismy w 8 tyg prywatnie to wszystko bylo widac. Nawet miesniaka teraz dojrzec nie mogla! 4cm mial a tu nagle nie widzi, masakra... Pojdziemy prywatnie w 16 tyg.

Badanie z krwi robia w moim szpitalu w 15 tyg:

For Down’s syndrome, a blood test called the quadruple test is available from weeks 14-20 of pregnancy.
    For Patau’s and Edwards’ syndromes, you will be offered a mid-pregnancy scan that checks for physical abnormalities.

Czyli na Patau i Edwards usg dopiero w 20 tyg.

Takie cuda.

Co do potrzasania brzuchem wszyscy pukaja sie w glowe wiec odpuszczam . Matka wariatka niestety jestem.

Nati, ciesze sie ze nie tylko ja tak zarastam ;p

Inka, pewnie tak robisz, ale wietrz pokoj dokladnie przed pojsciem spac, pochrup cos przed snem i duzo pij. Aha i nie nalezy braz prysznica/kapieli tuz przed snem, najlepiej tak z godzine przed i nie w goracej wodzie bo wtedy jestesmy bardziej pobudzone i gorzej sie spi.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Kinia, ja mieszkam w UK, wiec nie wiem jaki certyfikat maja.
    Tutaj mozesz sprawdzic czy ma certyfikat FMF :
    https://courses.fetalmedicine.com/lists/web

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Ale mam też problem: od dłuższego czasu fatalnie śpie, budze sie w nocy i długo nie moge usnąć. Do tego zaczął mnie boleć kręgosłup. Z niewyspania czesto bol mnie głowa. Oczywiście wymioty i mdłości dalej są:-(. Może jakieś podpowiedzi????
    Yyy. Jesteś w ciąży
    Niestety kochana, tak już bywa. Bezsenność w ciąży może teraz trwać już aż do porodu, dlatego w miarę możliwości odpoczywaj dużo w dzień. Ja mam wszystko to co piszesz. Kręgosłup mnie boli, źle sypiam. Ale w poprzednich ciążach miałam tak samo..
    Myślę że w drugim trymestrze można już się wybrać na basen, żeby odciążyć kręgosłup.

Dziewczyny miałyście kiedyś takie coś? Jakieś pół godziny temu zaczęło mnie kłuć w cewce moczowej, jakby ktoś mi igłę wbijał. Nie mam problemu z oddawaniem moczu, chodzę często, piję Wit c, mam żurawinę, poza tym nigdy nie miałam zapalenia układu moczowego nawet w ciąży. Zawsze miałam dobre wyniki. A to mi tak dokucza, że mnie aż zgina w pół..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów