Strona 245 z 724
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Z facetami to jest tak że umiar jest dobry zawsze. Zbyt romantyk to ciepła klucha, a zbyt łobuz to kryminalista i damski bokser
    Mój mąż też mówi że dopiero ze mną jest szczęśliwy i czuje że żyję, ale on jest typem człowieka bardzo pewnego siebie, nawet czasem ten nosek za mocno zadziera, więc nigdy nie miałam poczucia, że ciepła klucha. Tak to już w życiu jest że kobiety nie lubią jak jest za dobrze, ja bym umarła jak by mnie tak codziennie wielbił balans jest najważniejszy.

Aaaa mój też mówi na mnie "gnida", jeszcze ostatnio spaślaczek albo mordo

U nas jest kilka imion. Leoś, Ludwik, Julian, Bernard.
    Dziewczynka Oliwia, Laura, Gaja, Jaśmina.
    Podobają mi się te popularne ale właśnie przez ta popularność je odrzucamy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witaj nowa mamo
    O tak, grunt to balans! Moj na mnie najczesciej wola "mendo" ale "gnido" tez mu sie zdarzylo
    Leon jest super! I jest to rodowe imie mojego meza (chociaz nadawane tradycyjnie jako drugie imie) ale u mnie w rodzinie ostarnio urodzil sie Leon wiec dupa. Julian mnie sie bardzo podoba ale mezowi wcale wiec zgody nie ma
    A dziewczyna juz sie powtorze: Maria ewentualnie Hania

Cześć Mamuśki! JA już po wizycie, co prawda miałam ją ano, ale potem pognałam do pracy i nie miałam kiedy zdać relacji.
    Wszystko OK! Główka, kość nosowa, kręgosłup itd. Test z krwi będę znała ok 15.02. A następna wizyta, na którą znowu mam morfologię i badania z moczu przynieść, będzie 25.02.
    Prawdopodobnie pod serduszkiem noszę małą Alicję

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ilusive u Ciebie też Alicja ?? Ja mam nadzieję na słodką Alunię.. nad chłopczykiem jeszcze nie myślałam. .

Ja wstepnie mam wersje na wszystkie warianty: dwoch chlopakow to Błażej i Leon, parka to Błażej i Michalina a dziewczynki Michalina i Antosia. Ale nie wykluczone ze beda modyfikacje. To takie wstepne opcje:-)

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    witaj ewa

Ilusive już znasz płeć? ale super

U mnie jak nie urok to sraczka :/ znów boli mnie głowa z jednej strony. Chyba czeka mnie wizyta u dentysty bo podejrzewam że ten ból jest od tzw. "ósemki"...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Ciesze sie Ilusive,ze u Ciebie wszystko dobrze Moj Maluszek tez OK, ma 62.9 mm, 12 +5 tyg. Drapal sie po glowie niestety nie udalo sie pani obliczyc nt bo podobno dziecko zle ulozone i nie bylo widac. Moim zdaniem to sprzet beznadziejny. Badanie z krwi bede miec w 15 tyg. Dziewczyny jak myslicie ( mama sie ze mnie smieje,ale ja sie martwie) poniewaz maly/a byl niby zle ulozony babka kazala mi poprzekrecac sie na lozku i ja nie myslac zaczelam potrzasnac brzuszkiem, ale nie jakos bardzo, ale moj maz zrobil wielkie oczy i wtedy ja zaczelam miec wyrzuty sumienia ze zle zrobilam:/ potem wracalismy autobusem ponad godzine i znowu mialam plamienie lekkobrazowe. Wiem ze to juz panika do potegi ntej, ale czy te potrzasania mogly zrobic mu krzywde?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Natalinka- jakieś dziwne podejście lekarz do badania. Dzidzi na pewno nic nie zrobiłaś gdyby tak było można zrobić krzywdę dzidzi to nic tylko leżeć na łóżku. Także spokojnie mnie to dość mocno macica ciągnie i rozpycha, ale brzusio ostro teraz rośnie już nie mogę doczekać się ruchów

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Anulka, no takie tu w Anglii jest podejscie do ciazy i do zdrowia w ogole. Nie dalo sie i juz, test z krwi bedzie i tyle sobie moglam pogadac. Maz zazartowal ironicznie,ze dobrze ze sie po tej glowie podrapal bo przynajmniej wiemy ze ma jedna reke.. wtedy pani sprawdzila ze ma obie rece i nogi nie mam jakiejs pretensji szczesze mowiac, mi w sumie zalezalo na tym zeby zobaczyc bijace serduszko,a obraz byl na prawde slaby.panstwowo nie robia tu usg dopochwowego, mialam tylko raz jak poszlam prywatnie. Bardziej sie boje ze moglam cos uszkodzic potrzasajac brzuszkiem i dlatego dostalam plamienia,ale to juz chyba troche przesadzam ...

Co do imienia,to u nas bedzie walka na noze, poniewaz maz nie jest Polakiem, a ja chce imie raczej uniwersalne zeby babcia z dziadkiem jezyka nie polamali jak beda wnuka wolac. Dla mnie od zawsze najpiekniejsze imiona to Szymon, Antoni i Nadia, ale ze to sa teraz bardzo popularne imiona to raczej odpuszcze. Moj maz ma na imie Leonard i tak z checia nazwalabym syna,ale on jest na nie.Wiec dla chlopca chcialabym Wiktor, dla dziewczynki Anita

Natalinka na pewno poruszaniem/ potrząsaniem brzuchem nie zaszkodziłaś!!!A jak sie wykonuje ćwiczenia( wręcz zalecane w ciąży) to przecież nic sie nie dzieje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów