Strona 243 z 724
Pokaż wyniki od 2,421 do 2,430 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Sylwka ja na jedno i drugie nie mogę się doczekać
    U nas będzie Ola albo Filip
    Ale też mam przeczucie że będzie Filip

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja dla chlopca nie mam imienia... podoba mi sie Filip ale jest w pierwszej 5 najpopularniejszych imion wiec z tego wzgledu odpada.
    Dlatego musi buc dziewucha i koniec kropka

Moj maz absolutnie nie jest romantykiem i to w nim kocham nigdy sobie nie powiedzielismy kochanie, raczej pieszczotliwie "grubasie"/"glupolu". Jak jak mialam w przeszlosci takich facetow romantykow to sie nimi nudzilam po miesiacu i ich rzucalam. Nudzilo mnie takie cos ale co zrobic jak jak twarda menda jestem tak o mnie mowi maz :P

O mnie
    U mnie nastepna wizyta 1 marca i to bedzie juz 16tc. Mam nadzieje, ze bedzie juz wiadomo kto tam u mnie mieszka...

Będę I Ja trzymała kciuki za wizyty Teraz też mam wizytę dopiero2 marca. Szczerze to nawet nie wiem w którym tyg dokładnie jestem. Z OM dziś 14t2d a z USG dzidzia była o tydzień większa więc chyba 15t2d . Ja to raczej pewne urodzę przed sierpniem bo z OM termin na 5 ty sierpnia a z usg 27 lipca . Tak czy siak zostaje tutaj z wami Oby tylko dzidzia prawidłowo się rozwijała,całą ciążę będę miała stres.

Anulka pistaraj sie tak nie stresować, bo to nikomu nie wyjdzie na zdrowie. Chociaż łatwo sie mowi, sama wiem jak przeżywałam prenatalne a potem czekanie na pappa i bhcg. Ale czuje, że bedzie u Ciebie wszystko dobrze.

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    U mnie tez mąż.romantykiem nie jest, ja zreszta też nie mam tak samo jak burzujka zawsze mialam slabosc do takich lobuzow pamietam jak na stodniowce byla z takim jednym, poszlam tanczyc wracam a on do mnie " obralem ci mandarynke".... po stodniowce wiecej sie.nie spotkalismy, nie.znoszę "cieplych kluch" aczkolwiek rozczula mnie jak taki moj twardziel staje sie czulym i kochajacym tatusiem, ktory dla córy robi wszystko codziennie mowi jej ze ja.kocha, przytula bawi sie... taka ksiezniczka tatusia, teraz bedzie druga ksiezniczka a co do imienia to mamy 3 na oku Pola, Nina albo Iga, mąż juz mowi ze zakochal sie w Iga, jednak jakk komus o tym.mowimy to dziwnie reaguja " a to juz zdrobniale" "igła" i w ogole, zniechecaja mnie tym wiec juz chyba.nikomu.nie bedziemy mowic, dopiero przedstawimy Małą po urodzeniu

O mnie
    Piateczka Anita
    Ja mialam pecha bo trafialam w przeszlosci na same cieple kluchy i w efekcie mam na koncie kilka krotkuch epizodow gdzie chlopak zawinil tylko tym ze byl zbyt mily... poznalam mojego meza, ktory nie przypominal mi zadnego z poprzednikow i to byl moj pierwszy dlugotrwaly zwiazek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mój "stara się" być romantykiem bo wie że ja czasem chciałabym poczuć się taką księżniczką
    Ogólnie na co dzień to nie jest skory do romantycznych wyznań ale kiedy wymaga tego sytuacja to owszem staje na wysokości zadania.

Ja nie mam przeczucia kto u mnie zamieszkał pod sercem. Wszyscy liczą że będzie chłopak więc dzidzia ma wielką presje aby była chłopcem.

Dziewczyny obudziłam się w wielkim bólem głowy z lewej strony boję się, że to może być od zęba
    Można wziąć Apap w razie czego?
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Z prenetalnych to chyba ja jestem na szarym koncu bo dopiero 14lutego:-/ ale zleci:-)
    Chyba ja mam na końcu, bo 23 lutego dopiero.

Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    .Mój Mąż mnie jutro opuszcza na miesiąc albo i więcej....leci do pracy...odkad jesteśmy po ślubie to najdłużej nie widzieliśmy się tydzien jak był w pracy za granicą...ojjj...ciezko będzie wytrzymać ;( już się martwię..
    Mój jak wyjeżdżał, to na 4 miesiące albo więcej. Było bardzo bardzo ciężko... Dlatego wolałabym żeby pracował tutaj i patrzył, jak rośniemy.

Poza tym, co więcej? Kilka dni temu czułam się świetnie, wydawało mi się to podejrzane i zaraz w płacz, że z dzieckiem cos nie tak. Zaczęłam mówić, że chcę żeby mi było niedobrze, bo chociaż wiem, że coś się dzieje. I jak na życzeenie- chcę się teraz wykończyć: nudności, nic zjeść nie mogę, a głowę chce mi rozwalić.
    Dowiedziałam się ostatnio, że moja koleżanka, która mieszka 3km ode mnie też jest w ciąży. Bardzo się cieszę, bo będę miała z kim chodzić na spacery i wymieniać wszystkie spostrzeżenia, bo momentami mój mąż chyba nie może mnie słuchać.
    Jeśli chodzi o imiona, dla chłopca mam kilka, natomiast dla dziewczynki gorzej.
    Tak jak Anita, dla dziewuszki myślę o Ninie, ale też o Weronice i Basi. Miała być Hania, ale za dużo tych Hanek ostatnio.
    Dla dżentelmena Sebastian, Dawid, Rafał i Szymon, ale to ostatnie też popularne.
    Będę myśleć o tym, jak się okaże, co będzie. Od początku jednak miałam małe przeczucie, że będzie królewicz.
    Ostatnio edytowane przez Kolinka ; 06-02-17 o 09:49

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja czuje za to mała księżniczkę a mój tatuś razem z narzeczonym napalonego wędkarza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów