Strona 239 z 724
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Jak tam samopoczucie dziś Dziewczyny?

Ja rewelacja....właśnie chyba za bardzo rewelacyjnie się czuje...
    Cycuchy mnie nie bolą już nic....ochota na jedzenie wróciła( zero mdłości ).

Trochę się martwię....ale może tak ma być?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kinia 1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Data
    14 sierpień 2017
    Ja pracuje i narazie nie zamierzam odpuszczam. W poprzedniej ciąży do 8 miesiąca pracowałam. Też cały styczeń lapalam wirusy ale głównie weekendy i tylko 3dni wzięłam wolne. Przyznam, że między 6-10 tyg mdłości i senność powodowały, ze wychodziłam z pracy szybciej... Wychodzę z założenia ze ciąża to nie choroba i jak nie ma przeciwwskazań i lubi się to co robi to spokojnie można pracować.

Junior Member
    Kinia 1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Data
    14 sierpień 2017
    Tusziba, tak ma być. Zazwyczaj te wszystkie okropnosci puszczają po 11 tygodniu, choć są i takie bidule które męczą się do końca... masakra

Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Data
    08.08.2017
    Dzięki Kinia....Może jestem trochę przewrażliwiona po poprzednim poronieniu...i wszystko interpretuję źle ale już chyba tak będzie do końca....OBAWY OBAWY i JESZCZE RAZ OBAWY...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kinia 1 Zobacz posta
    Ja pracuje i narazie nie zamierzam odpuszczam. W poprzedniej ciąży do 8 miesiąca pracowałam. Też cały styczeń lapalam wirusy ale głównie weekendy i tylko 3dni wzięłam wolne. Przyznam, że między 6-10 tyg mdłości i senność powodowały, ze wychodziłam z pracy szybciej... Wychodzę z założenia ze ciąża to nie choroba i jak nie ma przeciwwskazań i lubi się to co robi to spokojnie można pracować.
    A ja uwazam ze nasz cudowny kraj okrada nas z naszych pieniedzy cale nasze zycie i my kobiety mozemy czasem z tych pieniedzy skorzystac biorac zwolnienie. To sie nam wrecz nalezy.
    Ja na zwolnieniu od samego poczatku ale dlatego ze mam ciaze zagrozona i na poczatku to musialam lezec... tez uwazam ze ciaza to nie choroba ale jak jest mozliwosc to warto z niej skorzystac.

A ja jestem na meczu siatkowki dzis skra belchatow - politechnika warszawa

Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Data
    08.08.2017
    Burzujka ale Ci fajnie....

Ja dziś idę na imprezę rodzinną....

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Jak tam samopoczucie dziś Dziewczyny?

Ja rewelacja....właśnie chyba za bardzo rewelacyjnie się czuje...
    Cycuchy mnie nie bolą już nic....ochota na jedzenie wróciła( zero mdłości ).

Trochę się martwię....ale może tak ma być?
    Gdyby nie to, że męczy mnie katar (czasem się nasila, czasem odpuszcza) przez co też trochę oslabiona jestem, no i gdyby kręgosłup nie bolał (ale to już moja przypadłość na całą ciążę) to obecnie nie czułabym, że jestem w ciąży prócz tych dwóch rzeczy czuję się znakomicie

Z tych dolegliwości, które były na początku, nie mam już żadnej

Nawet mam więcej energii i ostatnio zrobiłam porządki w szafkach w kuchni, umyłam lodówkę, zamierzam jeszcze schować ciuchy sprzed ciąży gdzieś do szafy, żeby mi nie leżały rok na półce
    Robiłabym zdecydowanie więcej, bo mam tyle siły, ale trochę poskaczę i mnie plecy bolą, także muszę to na raty brać

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja tez martwilam sie tym ze za dobrze sie czuje i za kazdym razem jak ide do doktorka to on sie ze mnie smieje ze martwie sie tym. Szczegolnie ze ja gdyby nie brak okresy i sennosc to w zyciu bym nie powiedziala ze jestem w ciazy. Ja tez na zwolnieniu bo niestety nadcisnienie mi nawrocilo przy ciazy a praca fizyczna. Mam sie oszczedzac ogolnie takze wynudze sie jak mops przez tak dlugi czas. Chociaz byle do wiosny to od razu beda dluzsze spacerki i lepszy humorek:-)

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A mnie niestety wieczorne mdłości jeszcze męczą. W dzień jest super "mogę wszystko" a wieczorem znów mnie dopada...

Jeśli chodzi o lumpeksy to dla siebie zawsze coś ciekawego znajdę dla dzieci to tak nigdy się nie rozglądałam za ciuszkami ale jak teraz zobaczę coś ciekawego to kupię.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej dziewczyny ja taka szczęśliwa dzisiaj .. Już zamówiłam sobie śliczny wózek..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów