Strona 238 z 724
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    No i ja też w tanich armanich dziecinkę ubiore bo tam świetne ubranka są no i sama cos uszyje pewnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    zawsze podziwiałam osoby które potrafią wyjść z lumpeksów z jakimiś perełkami, ja po prostu tego nie potrafię, nie raz próbowałam, np. ostatnio jak chciałam jakieś spodnie ciążowe, weszłam i po 5 min wyszłam...rozmiary XXXXXL porozciągane, długie nogawy, niestety w moim rozmiarze XS i na wzrost 156 nic nie da się upolować, albo ja po prostu nie potrafię, albo mam do dupy lumpeksy w okolicy. dziecięce rzeczy bieliźniane typu pajacyki czy body raczej wole kupić nowe dla Maleństwa, moja córa starsza ma skóre suchą skłonną do podrażnień, więc nauczona jestem że wszystko musi być świeże i wyprane w hipoalergicznych płynach. boję się tego czegoś w czym odświeżają te rzeczy w lumpeksach że one wszystkie pachną tak samo.
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Moja mama jest mistrzynią lumpeksów, zawsze wyjdzie z czymś fajnym, ja bardzo nie lubię, męczy mnie ilość rzeczy jaką trzeba przejrzeć, żeby na coś sensownego trafić.
    Bierzecie już femibion 2? Ma dwie tabletki, w jednej są omega, miłe zaskoczenie, bo już chciałam dodatkowo kupić omega

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Anita ale rzeczy z lumpa to sie wygotowuje moja mama pierze dwa razy, najpierw z jakims silnym detergentem (zalezy oczywiscie od ciuszka) i potem jeszcze raz z plynem dla dzieci ale tez w wysokiej temperaturze. Zabija wszystko czym szprycuja te ubrania.
    Ja tez srednio lubie lazic po lumpach ale czasem sie spinam i ide szczegolnie jak jade na poludnie do rodziny to tam mam 3 ulubione z na prawde dobrej jakosci rzeczami a ceny, jako ze to poludnie, nieporownywalnie niskie

Mnie lekarz nie zalecal tych ciazowych witamin. Nawet z dha powiedzial zeby sie na razie wstrzymac.
    Ja i tak biore garsc lekow wiec po co sie jeszcze dobijac

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    kilka razy probowalam ale nie potrafię zaprzyjaznic sie z lumpeksami Ja jestem z tych mam eko, wybieram to co naturalne i czytam sklady wszystkiego tez nie uznaje tych ciazowych witamin choc moj ginekolog mysli ze bralam femibion 1 a teraz kazal mama dha, nie wyprowadzam go z bledu. Biore sprawdzone suplementy, kazde osobno folian, selen, b complex, Wit d, k, omega, probiotyki.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anita_xyz Zobacz posta
    zawsze podziwiałam osoby które potrafią wyjść z lumpeksów z jakimiś perełkami, ja po prostu tego nie potrafię, nie raz próbowałam, np. ostatnio jak chciałam jakieś spodnie ciążowe, weszłam i po 5 min wyszłam...rozmiary XXXXXL porozciągane, długie nogawy, niestety w moim rozmiarze XS i na wzrost 156 nic nie da się upolować, albo ja po prostu nie potrafię, albo mam do dupy lumpeksy w okolicy. dziecięce rzeczy bieliźniane typu pajacyki czy body raczej wole kupić nowe dla Maleństwa, moja córa starsza ma skóre suchą skłonną do podrażnień, więc nauczona jestem że wszystko musi być świeże i wyprane w hipoalergicznych płynach. boję się tego czegoś w czym odświeżają te rzeczy w lumpeksach że one wszystkie pachną tak samo.
    Moja dermatolog nawet poleca kupowanie ubrań w ciuchu dla dzieci poniewaz one były już prane i wszystkie szkodliwe środki którymi były bielone lub farbowane są juz wypłukane a ja zazwyczaj te rzeczy z ciucha piore w naszym proszku a później 2 pranie robiłam w 60 st w dziecięcym i podwójne płukanie i było ok

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Pewnie nie jedna z nas by kupiła http://gadzetomania.pl/9892,przenosn...a-do-sprzedazy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ooooo! A nie da sie tego jeszcze kupic?! Na bank bym to kupila! Swietny gadzet

MamaT apropo tego co dermatolog powiedzial, ciekawe
    Ja kiedys slyszalam ze te chemikalia w ktorych oni piora te ubrania sprawiaja ze dzieci dostaja alergii i ze nie powinno sie do 3r.z. Kupiwac dzieciom ubran w lumpie. ALE to bylo dawno i podobno zostalo juz to obalone albo moze zmienione chemikalia bo przepisy sie zmienily...? Nie wiem. Ale wiem na pewno ze jest to bezpieczne oczywiscie po porzadnym przepraniu tego

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Nudzę się u mechanika juz 2 godz siedzę kolo juz mi zrobił jeszcze drzwi i jadę do domu mam nadzieje że mi się dzieci nie po zabijaly

MamaT przeżyłaś jakoś mechanika??
    A jak Wy dziewczyny pracujecie jeszcze czy już na zwolnieniu? Ja oczywiscie zamierzalam popracować dłużej, ale niestety przez to, że od początku prawie fatalnie się czuje i ciagle sie zaziębiam dość szybko gin wyslal mnie na zwolnienie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów