Strona 237 z 724
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Natalinka mnie swędzi strasznie skóra na łydkach i rękach.....masakra:/ ale smaruję się masłem do ciała i jest lepiej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Dzieki, no wlasnie chyba tylko smarowanie zostaje ta oliwa. Inka mozesz miec racje, bo tyle cytrusow teraz jem, jak nigdy przedtem, Pije dosc duzo wody, ale skora jest baardzo sucha. Brzuch to jeszcze ogarne, bo niby sie rozciaga, ale lydki? widze, ze Tusziba ma podobny problem - nic mnie juz nie zdziwi w tej ciazy ;p

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A też tak macie jak Ja? Prawie cały czas mi zimno....brrrr...temperatura w domu taka jak zawsze a mi zimno.... zawsze było na odwrót....

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    mam tak samo tusziba, teraz troche lepiej, bo jakby nie bylo tu w uK jest prawie 10 stopni hehe, ale wczesniej zamarzalam.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Tusziba ja tak miałam na początku, przez dwa miesiące. Pod dwoma kocami, ciepła herbata, skarpety a mąż bez koszulki siedział
    Mnie skóra nie swędzi aż tak. Może czasem, ale nie zauważyłam żeby więcej niż zwykle. Ja mam ogólnie suchą skórę, tak to jest jak sie bierze szybki prysznic i nie smaruje balsamem.

Za to czasem muszę się umyć nawet dwa razy dziennie. Nie dość, że się szybko pocę, dezodorant pomaga na chwilę, to jeszcze upławy mi przeszkadzają. Źle się tak czuję jak mam non stop mokro..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Tusziba tez tak miałam na początku, teraz też się zdarza, ale to też przez zmniejszony ruch. Ja np nie mogłam ćwiczyć w ogóle (tzn z większosci ćwiczeń musiałąm zrezygnować), a że męczą mnie mdłości, wymioty itd to też mało się ruszałam z domu i po domu.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Mnie też czasem dopadają uderzenia zimna. Temperatura w domu też jest jak zawsze, a ja w polarze pod kocem I tak dzień lub dwa. Z tym, że czasem mam na odwrót - gorąco mi i się pocę Ehh, te hormony...

Natalinka, mnie w drugiej ciąży swędziała skóra, była tak wysuszona jak nigdy. Piłam duuużo wody, smarowałam się tonami balsamów dla ciężarnych, niemowląt i oliwkami, ale pomagały na chwilę, w sumie do końca ciąży miałam suchą skórę; po porodzie wyglad skóry bardzo szybko wrócił do normalności. Teraz, odpukać, jest ok. Ale balsam zmieniłam na taki dla noworodków bezzapachowy, bo wszystkie zapachy wydają mi się takie intensywne aż mdlące

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Natalinka współczuję tego swędzenia. To musi być męczące. Albo to faktycznie uczulenie od czegoś albo skóra się powoli rozciąga dlatego tak się dzieje.

Dżemik mi też przeszkadzają upławy. Ciągle mokro...nie przyjemnie.

Ja jeszcze się niczym nie smaruję. Na razie nie czuję takiej potrzeby żadnych rozstępów nie ma ani nic z tych rzeczy.
    Kurcze :/ mi też podobają się ubranka z pepco a ze smyka itp. są troche dla mnie za drogie.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To dawaj Nati do szmateksa!
    Taniosc jak nie wiem a rzeczy mozna znalezc na prawde nowiutkie i bardzo dobrych marek a co za tym idzie sa dobrej jakosci
    U mnie tez mokro i tez tego nie lubie :/ nienawidze nosic wkladek.!
    Ja za malo pije niestety ale smaruje sie codziennie i jest gitara nic nie swedzi i skora nawilzona jak nigdy bo ja sie nigdy bie smarowalam z lenistwa wiec moja skora teraz szczesliwa bo w koncu zadbana

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Mnie po dziecięcej oliwce swedziała skora ale od teraz smaruje się balsamem z ziaji oliwkowym i jest super. Ja zakupy zaczne pewnie kolo kwietnia by na spokojnie wszystko sobie na szykować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów