Strona 233 z 723
Pokaż wyniki od 2,321 do 2,330 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Dziewczyny bylam w 5 lidlach we wroclawiu i nigdzie nie ma leginsow. Masakra. Cala reszta jest a tego na czym mi najbardzuej zalezalo nie ma. Czuje sie jak nasi rodzice dawniej, kasa jest a nie ma co za nia kupic☺

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczynki mysle ze jak jest juz po prenatalnych i kolo 12tygodnia to smialo mozna powiedziec.ja obiecywalam sobie ze do 12tyg nikt nie bedzie wiedzial ale wyszlo ze w swieta sporo osob sie dowiedzialo

Kinia mamy ten sam termin 14-15sierpnia wg miesiaczki i tez u mnie dziewczynka

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta

Ja właśnie wróciłam z zakupów z lidla. Kupiłam cudowne body siwo żołte, taki sam zestaw kolorystyczny spodenek i skarpetek.
    Tylko to co na czym mi najbardziej zależało już nie było! spodnie ciążowe poszły jak świeże bułeczki niestety...
    Też byłam, jestem zawiedziona. Kupiłam dresik i bodziaki, ale większy rozmiar, bo małych już nie było. Na spodnie ciążowe też się nie załapałam.

Junior Member
    Kinia 1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Data
    14 sierpień 2017
    Niunia123, cieszę sie. Dziewczynki sa fajne. Jedna właśnie wyłazi mi na głowę

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czemu obkupilam sie w lidlu? Bo czekalam do prenatalnych hamujac sie zeby tego nie robic... i od teraz oglaszam szalenstwo istne
    Mam bodziaki, spodenki i 6 par skarpeteczek
    Jak bedzie chlopak to zolte mu zaloze a co
    Ja nie moge przezyc tych stanikow choroba jasna...!
    Dzis pierwszy raz zalozylam ciazowe leginsy troche mi z tylka spadaja jeszcze ale moje zwykle juz mnie cisna wiec nie bylo wyjscia.
    Co do informowania ludzi... u nas niestety szybko sie wydalo, nie chcialam tego ale jakos tak wyszlo.. najblizsi wiedzieli od 6/7tc, troszke mniej bliscy ale wciaz bliscy dowiedzieli sie w 9tc a od wczoraj mowimy juz wszystkim, nawet dalszym znajomym

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Polecacie jakąś stronę internetową na zakupy dla dzidziusia ?? Taka pewna żeby była ..bo chciała bym zacząć szaleństwo zakupów ale nie nie mam gdzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja miałam dziś po wizycie zajrzeć do lidla ale stwierdziłam ze spodnie jakupie zwykle będą na mnie za duże a dla maleństwa nic jeszcze nie kupuje bo nie mam na razie gdzie trzymac.
    A.wizyta super dzidzia rośnie machala rączka ma 72mm serduszko pięknie biło

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Jestem po prenatalnych z usg wyszlo wszystko pięknie byl ze mną mąż i córcia-cudowne uczucie lekarz mial watpliwosci bo pępowina między nóżkami byla ale stawia na dziewczynkę moja córcia skakala z radosci a jak.lekarz powiedzial to to sie prawie poplakala pobrali mi krew jeszcze do PAPPa i fBhcg i za dwa tygodnie wyniki pelne. Generalnie skrytykowali mojego lekarza prowadzącego ze mnie skierowal ba badania przesiewowe bo za wczesnie zrobil pomiary (w 10tyg i 1dniu) a nie powienien tego robić i Pani powtarzala ciagle "bezsensu" no ale przynajmniej bede miala kompleks badan i to na nfz

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    MamaT to fajnie że u was wszystko w porządku

Mi dzisiaj przyszła paczka z detektorem tętna. Już słuchałam serduszka

burzujka a ja nie mogę przeżyć tych spodni...! bardzo je chciałam bo właśnie okazuje się że już nie mam co na siebie zakładać.
    Też jak będzie chłopak to będę mu zakładać żółte. Na lato w sam raz
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów