Strona 230 z 724
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Gratulacje pozytywnych wiadomości!
    Mój gin wola tatusia jak ja się ubieram po badaniu, zanim wyjdę na usg

Niunia123, ooo super że już wiesz, a który masz tc?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Byłam dziś u lekarza na genetycznym ale nie pobral mi krwi. Skierował na pappa lecz nie było to potrzebne. Nie jest on moim gin. Nic nie powiedział mi o dziecku, wszystko zmierzył itp. Zaczął mnie straszyć różnymi rzeczami. Jest już taki. Czytałam też że lubi naciągnąć ludzi na różne badania. Mam do was pytanko. Byłam wieczorem prywatnie u swojej gin zrobiła zwykle usg i powiedziała, że wszystko ok. Myślicie, że z samych pomiarów, które dziś robił mi inny lekarz da radę coś wyczytać?

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    burzujka, niunia123 - cieszę się, ze już jesteście "po" i że wszystko w porządku

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    ja na usg zawsze chodzę z mężem
    w czasie 1 ciąży, prowadzonej prywatnie, usg było na każdej wizycie, to i mąż był często;
    żaden lekarz nigdy nie mówił "nie"

Dziewczyny jeszcze pytanko. Wy na kazdej wizycie sluchacie bicia serduszka? Bo przyznam szczerze ze lekarz pokazuje i bijace seduszka maluszkow ale jeszcze ani razu ich nie sluszalam. Hm moze na prenetalnych poslucham.

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Trochę Nie spójna ta moja wypowiedź z wczoraj. Ale byłam strasznie zdenerwowana i nie wiedzialam co myśleć. Przez noc trochę się uspokoiłam i co ma byc to i tak będzie gratuluję tym co wiedzą, że wszystko dobrze

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Cieszę się dziewczyny że wszystko z waszymi bąblami ok

Ja właśnie wróciłam z zakupów z lidla. Kupiłam cudowne body siwo żołte, taki sam zestaw kolorystyczny spodenek i skarpetek.
    Tylko to co na czym mi najbardziej zależało już nie było! spodnie ciążowe poszły jak świeże bułeczki niestety...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Agnes ja już słyszałam serduszko Ale to zależy pewnie od lekarza i od sprzętu.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    U mnie niestety poszło nie tak jak trzeba... serduszko przestało bić :'( jutro idę na zabieg.

Panna-nienormalna
    U mnie wczoraj byl dokladnie 12tydz3dzien.tez sie zdziwilam ze juz widac,tzn to bylo tak bada bada to i to i padlo pytanie czy chcemy znac plec wiec oczywiscie mowimy ze tak a on no to bedzie dziewczynka a maz pyta czy na 100%a on zaczal sie smiac i mowi ze 100%to bedzie wiadomo po porodzie ale jakby nie byl pewny to by nie mowil.wiec my mega mega szczesliwi ze coraacz kolwiek powiem Wam ze takie mialam przeczucia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów