Strona 23 z 724
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj Nati to kciuki zacisniete...!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, to i ja nieśmiało się pojawię na forum, tak jak wczorajsza kreseczka mierzę temperaturę i dziś była wciąż powyżej 37* a powinna spadać, bo dziś dzien@. Jutro poprawię i zobaczymy, Gdy zobaczyłam temperaturę, powiedziałam do męża że jestem w ciąży.
    To nasza druga ciąża, pierwsza zakończyła się przedwcześnie, dlatego historia burzujki ścisnęła mnie w brzuchu i zaczęłam mieć straszne myśli więc idę po melisę na uspokojenie. W pierwszej jak i w drugiej ciąży udało się za pierwszym razem. Wizyta u lekarza 21.12, zaplanowana już dawno bo pod koniec października jako wizyta ciążowa :P
    Internety wyliczają mi termin na 25.08 także będę mogła chodzić w moich letnich sukienkach podkreślających brzuszek.
    I chyba pójdę odrazu na l4, teraz postaram się zrobić wszystko, żeby było dobrze, będę egoistką myślącą tylko o sobie, a wsumie i o tym małym orzeszku który we mnie rośnie
    Co do gazów, mnie męczą od niedzieli i to takie, że do pokoju sama wejść nie mogę, takie gęste powietrze :P
    Poza tym, to zawroty głowy i bardzo wyczulony węch. Szampon którym od dwóch miesięcy myje włosy zaczął wydzielać zapach. I w nocy przeszkadzał mi zapach męża. Czekam na mdłości i inne dolegliwości, bo wtedy będę wiedziała, że wszystko jest ok
    Pozdrawiam

Junior Member Awatar Korba
    Mieszka w
    lubelskie
    O mnie
    sierpniówka
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    witaj Korba jak się czujesz?

Ogólnie nie narzekam, ale może to dlatego, że od wtorku jestem na zwolnieniu (na razie do 22.12, wtedy gin postanowi co dalej). Taki zbieg okoliczności nastąpił, zupełnie się tego nie spodziewałam, ale z powodu sytuacji w pracy po prostu musiałam zawinąć się na L4... więc na razie przyzwyczajam się do siedzenia w domu. Dziś np. zabrałam się za sprzątanie szuflad w komodzie i znalazłam w niej takie rzeczy, o których nie śniło się filozofom

Odkąd jestem w domu to jakby mdłości prawie całkiem ustały i spać mi się nie chce w ciągu dnia. Za to cycki wyrabiają podwójną normę jeśli chodzi o objawy ciążowe. Są ogromne, puchną i coś pobolewają np, rano jak wstaję. Kosmos!

Burzujko - korba nie z lejdis, absolutnie nie! Kiedyś w bardziej prywatnym gronie wam to wytłumaczę

Witam kolejną sierpniówkę

My z mężem też mamy plan poinformowac przyszłych dziadków i pradziadków w ich święto nawet już kupiłam ramki, bo była promocja, wsadzę tam " moje pierwsze zdjęcie dla babci i dziadka/ pradziadków". Po zaręczynach, o których nawet ja dowiedziałam się w trakcie, wysłaliśmy im takie pocztówki, ze zdjęciem dłoni z pierścionkiem i dopiskiem "stało się co się stać miało" no i chcemy iść za ciosem. Oczywiście jak wcześniej się nie wyda, z moimi rodzicami zobaczę się na 1,5 dnia na święta, za to teściów mam pod nosem, a to, że nie popijam domowego winka przy grze w karty już jest podejrzane

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie.
    Wcześniej sama się stresowałam, a teraz Was uspokajam. Nie ma co się martwić, że na usg nic nie widać i trzymać się terminu z om. Ja jestem tego idealnym przykładem. Poszłam do gin w 6tc według om. Nie było nic widać. Dopiero tydzień później był pęcherzyk. Obecnie jestem w 8tc według om, a z moich obliczeń, biorąc pod uwagę długość cyklu i wysokość betaHCG, będzie teraz 6 tydzień. Czyli dwa tygodnie mniej. Bo właśnie o tyle mi się okres spóźniał co miesiąc od czasu operacji. Dlatego nawet u was, jeśli owu była parę dni później niż powinna, to i na usg będzie inaczej.

Nie mogę się doczekać kiedy będę miała usg, które w końcu wskaże mi prawidłowy termin porodu i wiek ciąży. Może się uda za tydzień.

O piersiach nie wspomnę. Przed pierwszą ciążą mialam B/C. Obecnie, oczywiście też przez przyrost wagi :P staniki kupuję E, bo w takim mi wygodnie, chociaż kto wie czy nie będzie trzeba F a według prawidłowego pomiaru ze strony brafitterki, wychodziło mi rok temu HH

Jako takich dolegliwości nie mam. Czasem czuję ucisk w brzuchu, ból pleców. Nigdy w ciąży nie wymiotowałam, miałam jedynie mdłości i tak jest i teraz. Czasem mnie od czegoś odrzuca, po zjedzeniu pobolewa żołądek. Niestety mdłości nasila ból głowy. Nie wiem czy to wina odstawienia kawy, bo od 2 dni nie piję, męczyłam się z nią, dzis zrobiłam dwa łyki na siłę i odpuściło, ale wczoraj to była tragedia. Cały płat ciemieniowy i oczodoły. Funkcjonować się nie dało.

Wiecie jaka jest bezpieczna dawka paracetamolu?

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta

Ostatnio mama ginekolog o tym mówiła podczas transmisji live,taka sama jak dla dorosłego człowieka, bodajże 3*2 tabletki jak nie więcej. No i mówiła, żeby brać jak zaczyna boleć a nie być twardą, bo paracetamol nie szkodzi, a jak się ból rozwinie to gorzej.

Ja byłam u gin w 5w5d według om, z tym, że to najprawdopobniej się pokrywa z rzeczuwistością, bo miałam cykl monitorowany i był tylko pęcherzyk żółtkowy, jak się zaczęłam podpytywać, to mi tylko powiedział za dużo literatury Pani czyta i trzeba "luzować majty" następna wizyta 3.01, to wg mnie będzie połowa 9 tyg, także liczę na all inclusive w środku
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 15-12-16 o 10:15

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    No to dobrze. Miałam obejrzeć tego live'a ale zebrać się nie mogę :P

Wczoraj jak tylko mąż mi kupił to wzięłam jedną, ale wieczorem ból wrócił i przed snem wzięłam drugą.

Ja poprzednie ciąże i poród miałam książkowe. Wszystko w terminie, prawidłowe wyniki badań. Dzieci punktualne, nawet pomiarowo mało się różniły
    Teraz tylko takie to wszystko nijakie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta

Jeden Apap dziennie, 500 mg. Tak czytałam.

Junior Member Awatar Korba
    Mieszka w
    lubelskie
    O mnie
    sierpniówka
    To szczerze współczuję Dżemik.

A mnie pokarało... Od początku ciąży odrzuciło mnie od słodkiego, ale dzisiaj skusiłam się na kokosowe ciastka, sztuk 3. Teraz już mam nauczkę, żeby nie jeść słodkiego

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To ja mam odwrotnie, gdybym mogła tylko bym jadła słodkie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów