Strona 229 z 724
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,290 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, a czy wy macie tak mokro w majtkach cały czas? Bo ja czasem mam wrażenie, że się zsiusiałam i sprawdzam czy nie krwawie. Podcieram się i patrzę czy nie ma nawet cienia kawowej barwy ;/ ech
    Ale z drugiej strony mdłości towarzyszą, cycuszki bolą. Doszedł chyba jeszcze jeden objaw, mam nadzieje, że tych dobrych rzeczy. Strasznie mnie boli w okolicy kości ogonowej. Jakby cała pupa. Czy to nie znaczy nic złego?
    Pamiętam, że w poprzedniej ciąży piersi przestały boleć, a na następny dzień zaczęłam krwawić, więć badam wszystkie objawy. Ja za półtora tygodnia genetyczne, nie ukrywam, żę jak pójdę i zobaczę, że jest wszystko ok to się uspokoję. A potem będę się stresować do następnego USG. Ciekawe czy w 12t5d zobaczymy siurka bądź cipuszkę. Szczerze w to wątpię.
    Jutro zaczynam 11tydzien. Mam nadzieję, że tych mdłości nie wiele mi jeszcze pozostało.
    A i jeszcze jedna rzecz. Mąż chyba się na mnie obrazi, bo cały czas mu mówię, że śmierdzi. A to piwo wypije i mi zieje, a to jakiejś dziwnej przyprawy doda do posiłku której zapach mi nie odpowiada... Ach ta ciąża...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Mój tez wola pózniej, po badaniu. Najpierw pyta czy zabrałam tatusia i potem go wola

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cajafuerte wszystko co piszesz jest normalne mnie krzyż boli i spojenie i pośladki.. Też mi wszystko śmierdzi

Na płeć w tym tyg chyba ciut za wcześnie. Ja za dwa tygodnie będę w 15tc+0 i też nie wiem czy się uda. Z synkiem już wiedziałam w 15.

Mnie piersi już w ogóle nie bolą. Ale za to pocę się jak prosiak jakiś, o wiele bardziej niż przed ciążą.

Niulla zależy od lekarza. W poprzedniej ciąży tak jak illusive, lekarka wołała na samo usg, a teraz mąż chodzi ze mną na całe badanie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka cieszę się bardzo że wszystko z twoją dzidzią w porządku

witaj Inka

Mój ze mną nie był jeszcze ani razu na usg z racji tego że od poniedziałku do piątku go nie ma w domu bo jest w trasie. Pani doktor chyba myśli że jestem samotną matką ;p

cajafuerte ja też za przeproszeniem mam ciągle mokro w majtkach. I też pobolewają mnie plecy na dole czasami.

Mnie już też piersi nie bolą. Ale za to szybko się męczę i głośno oddycham jak śpie heheh
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wchodzimy w uroki drugiego trymestru
    Ja odczuwam przerost owlosienia na caaalym ciele! Tez mam strasznie mokro i tez mi maz czasem smierdzi :P
    Dziewczyny trzymam kciuki za reszte genetycznych...!
    Aaa wiecie ze ja juz jutro bede miala wynik pappa? Szybko ma do mnie lekarz zadzwonic.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Burzajka super wieści

Hej dziewczyny

Witaj Inka

Gratuluje spokojnych głów po prenatalnych.

Burzujka, wyniki bety też miałam na drugi dzień, aż się sama zdziwiłam, bo Pani w lab mówiła, o ok. 3 dniach a były na drugi dzień.

Ja byłam na prenatalnych w 12t1d i doktor widział wypystkę- guzek płciowy zwrócony do góry- ale ja prosiłam mojego małego Aliena, żeby pokazał co ma między nóżkami i posłuchał

Co do owłosienia mam nadzieję, że u mnie nie będzie zmian na gorsze, jestem brunetką i teraz mam porządniejszy zarost na nogach jak mój mąż na twarzy, także za ekstra podziękuje
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 01-02-17 o 18:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie, ja po wizycie. Poki co wszystko ok. Dzieciatka maja 4.69cm i 4.83cm. Takze rosna i machaly nam z monitora:-). 14 lutego jako prezent walentynkowy mamy prenetalne. O tescie Pappa lekarz mowi ze nie sa obowiazkowe ale jak jestesmy przygotowani finansowo na taki dodatkowy wydatek to warto zrobic. Ja jestem sceptycznie nastawiona bo nawet jak cos wyjdzie nie tak to co mozna zrobic jak dzieciatka sa dwa i nie bedzie wiadomo czy oba maja wade czy cos? Hmm ale maz mowi ze trzeba juz dla spokoju zrobic bo taka wyczekana ta ciaza ze warto.

hej dziewczeta.ja po prenatalnych juzwszystko wporzadeczku dokladnie wzystko sprawdzone i wyniki pappy tez okaa i znamy juz plecdziewczynka ladnie sie pokazala tak jak mamusia prosilatrzymam kciukasy za kolejne prenatalne!

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Witajcie, ja po wizycie. Poki co wszystko ok. Dzieciatka maja 4.69cm i 4.83cm. Takze rosna i machaly nam z monitora:-). 14 lutego jako prezent walentynkowy mamy prenetalne. O tescie Pappa lekarz mowi ze nie sa obowiazkowe ale jak jestesmy przygotowani finansowo na taki dodatkowy wydatek to warto zrobic. Ja jestem sceptycznie nastawiona bo nawet jak cos wyjdzie nie tak to co mozna zrobic jak dzieciatka sa dwa i nie bedzie wiadomo czy oba maja wade czy cos? Hmm ale maz mowi ze trzeba juz dla spokoju zrobic bo taka wyczekana ta ciaza ze warto.
    W razie czego będzie wiadomo które ma ewentualnie usługą mam chrzesnice z zespołem downa a jej siostra bliźniaczka jest zdrowa i od 12 tyg wiedzili ale najważniejsze są parametry z usg. Super ze bombelki rosną wszystko będzie dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów