Strona 225 z 724
Pokaż wyniki od 2,241 do 2,250 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja mam na 12. Godzina dobra, bo najczęściej do 11 jest złe samopoczucie. Byśmy wszystkie wyszły szczęśliwe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    No to dziewczyny cały dzień będę trzymała mocno kciuki za wasze wizyty i oczekuję pozytywnych wiadomości

Zamówiłam sobie dzisiaj detektor tętna płodu mam nadzieję, że po słuchaniu serduszka troche się uspokoję.

Jakoś ciężko mi na żołądku a nic takiego nie jadłam...ehh ;/

I chyba jestem osłabiona bo jak smarkam nochala to mam zabarwione krwią. A powiem wam szczerze że nigdy mi jeszcze krew z nosa nie leciała odkąd żyje.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Nati, tylko cierpliwie poszukaj jeżdżąc tym dyrektorem po brzuchu, bo nie od razu słychać, ja już się bałam, ale mój mąż po kilku chwilach znalazł fajnie tak sobie posłuchać, jak się ma gorszy dzień

Powodzenia jutro, dziewczyny!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati to normalne z ta krwia w nosie
    Nie pamietam juz dlaczego ale prawie wszedzie o tym pisza jak sie czyta o objawach ciazowych. Ja tez miewam krew w nosie przy dmuchaniu.
    Kasia a Ty genetyczne jutro tez masz czy zwykla wizyta? Ktory tydz u Ciebie?

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jutro będzie 13tc i 2 dni. Jak dobrze zrozumiałam moja gin to będą genetyczne. Ma mnie zabrać do gabinetu z nowym specjalistycznym sprzętem. Trochę to uspokaja, ale i tak jestem pewna obaw. W ostatnim czasie dwie moje znajome poronily i też się boje

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Nati to normalne z ta krwia w nosie
    Nie pamietam juz dlaczego ale prawie wszedzie o tym pisza jak sie czyta o objawach ciazowych. Ja tez miewam krew w nosie przy dmuchaniu.
    Tak to jak najbardziej normalne. Jak się będzie nasilać to albo rutinoscorbin albo zwykła Wit c brać. Też daaawno tego nie miałam, a w tym miesiącu już dwa razy jucha poleciała z nosa. Drugi raz dziś rano.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Dziewczyny powodzenia jutro, zobaczycie, że spadnie Wam kamień z serca.
    Na naszym etapie ryzyko poronienia jest dużo niższe niż wcześniej, także cycki do góry, "luzujemy majty", już będzie tylko dobrze i coraz ciężej z rosnącym brzuchem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A dlaczego leci krew z nosa? Ponieważ ogólnie objętość krwi w organizmie matki się zwiększa (widać to po żyłach na piersiach, nogach, rękach że są bardziej widoczne), poza tym drogi rodne są bardziej ukrwione (o tym zaraz anegdota będzie ) serce mocniej krew pompuje. A jak do tego dojdzie osłabienie, bo przecież ciąża jednak jest dużym obciążeniem dla organizmu, to krwotoki z nosa i z dziąseł przy myciu są czymś naturalnym.

A co do 'wyglądu' na dole na moim poprzednim forum jedna z koleżanek zapytała o to jak to jest, bo pierwszy raz w ciąży była i dziwiła się, że przed ciążą wyglądała tak (|) a w trakcie ciąży już tak ()o() nie powiem, ubaw mam do tej pory ale właśnie tak jest haha

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Czesc dziweczyny, dawno mnie tu nie bylo Mam trochę roboty, nawet sporo, w dodatku w ostatnich dniach zdecydowalismy sie kupić mieszkanie i tak wszystko szybko sie dzieje...

Ja dziś bylam na prenatanych i wszystko OK . Babelek brykal jak szalony ).

A tak wyglada
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18padziernik.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	57.0 KB
ID:	100017

na tym zdjęciu widac nawet całą dłoń i paluszki wszyskie

Nazwa:	16426368_10207622282985193_1405373257_n.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	64.0 KB
ID:	100018

Nazwa:	16441332_10207622283065195_736041883_n.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	44.4 KB
ID:	100019

A co do testu Pappa, to dla mnie jednak podstawa przy prenatalnych, nawet jak USG wychodzi dobrze, bo własnie wtedy test Pappa ma sens, a jak żle, to NIfty, amnio nie polecam:
    https://www.youtube.com/watch?v=7-sM...ature=youtu.be

O mnie
    Cześć Cymoka miło czytać, że u Ciebie wszystko w porządku! Napisz mi na priv swoje imię i termin porodu, robię tabelkę

Tusziba - właśnie robię Twoją miksturkę, jutro dodam miód. Jutro jeszcze zrobię syrop z cebuli. A powiedz mi musi to stać te 24h czy mogę wcześniej dać miodu? Zaczęło mnie boleć gardło i chciałabym jak najszybciej coś już brać

Mam nadzieję, że mnie nie połamie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów