Strona 224 z 723
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Mi troszkę się dłuży ten czas, może dlatego że od samego początku ciąży jestem w domu na l4 i się czasem nudzę.
    Ale wiosną ruszy to wszystko Wyprawki, imiona itp. później będzie już z górki.
    Też siedzę w domu, tyle co z dziećmi na spacer, do urzędu albo na zakupy. Towarzysko jestem zdana na męża jak wraca z pracy, bo wciąż tu nikogo nie znam
    Też się nie mogę doczekać jak będzie już cieplej.

Dziewczyny ale jestem zła ostatnio. Mieszkamy na 4 piętrze. Ktoś notorycznie pali na klatce schodowej i ten cały dym i smród ciągnie do nas do mieszkania. Głowa mnie przez to boli! Zgłaszałam to do spółdzielni, mają kartki wywiesić, bo jest zakaz. Ale za żadne skarby nie mogę złapać tej osoby która pali! Jak tylko czuję smród, od razu wychodzę ale już nikogo nie ma. Sąsiadów pytałam, ale nikt nie wie. Drażni mnie to..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Nati89
    tak wlasnie tak skwitowal ze z zespolem downa rodza mlode kobiety.A zaczelo sie od tego ze o tym pappa zaczal gadac zeby zrobic itd wiec ja do niego ze myslalam ze to sie raczej robi po 35roku a on ze wlasnie to mlode kobiety czesciej rodza z zespolem downa.mnie kuzwa tez wystraszyl bo ja tez raczej jeszcze do tych mlodych sie wliczam(28)
    A wiecie moja znajoma byla wlasnie 12tydz z hakiem na genetycznych i lekarz im powiedzial ze bedzie chlopak i teraz byla u swojego prowadzacego i sie potwierdzilokurcze boje sie jutra ale nic sie nie poradzi

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Ja gdzies kiedys czytalam, ze u mlodych kobiet owszem, ale 15-20 lat, a pozniej po 35. roku zycia znowu rosnie prawdopodobienstwo urodzenia dziecka z syndromem Down'a, poza tym większość takich dzieci rodzą młode kobiety, ponieważ to one rodzą o wiele więcej dzieci tak czy inaczej. Poza tym, to jest prawdopodobienstwo, mysle ze wiele innych czynnikow genetycznych ma na to jeszce wplyw, podobno wiek ojca to jakies 25% - zwlaszcza jesli jest po 50. roku zycia. W mojej rodzinie moj wujek ma zespol Downa, a ma juz ponad 60. lat, byl ostatnim z 12-stki rodzenstwa, wiec prababcia mogla miec wtedy ze 40 lat, a pradziadek pewnie pod 50, z drugiej strony znam pare, ktorej dziecko sie trafilo jak oboje byli mocno po 40. i wszystko OK, moja znajoma zaszla po 35. r.z. w ciaze i wszystko super. Takze nie ma reguly. Ale strach jest :/Ja tez sie bardzo boje, przede wszystkim tego, aby maluszek byl z bijacym serduszkiem, a potem zeby byl zdrowy! ogromny stres! zwariowac mozna!

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Widzę, że nie tylko ja wariuje przed wizytą dziś weszłam do sklepu (mam do niego 10 minut) i myślałam, że już nie dam rady wrócić. O mało nie zemdlalam. Chyba stres przed jutrem. Modlę się, żeby tylko serduszko biło i wszystko było ok

Dziewczyny o której macie badania? Bede trzymała kciuki Na pewno będzie wszystko dobrze,nie denerwujcie się tak. Na pewno usłyszycie piękne bicie serduszka

Anulka ja mam o 16,40

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mam o 11.30... jestem cala podekscytowana i nawet nie dopuszczam do siebie mysli ze bedzie cos nie tak
    Troche jak nie ja, ale na pewno zdrowsze to jest doa mnie i mojego maluszka ze nie czuje tego stresu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja mam o 11.30... jestem cala podekscytowana i nawet nie dopuszczam do siebie mysli ze bedzie cos nie tak
    Troche jak nie ja, ale na pewno zdrowsze to jest doa mnie i mojego maluszka ze nie czuje tego stresu.
    to na pewno, tylko nie wszystkim sie udaje tak podejsc do sprawy niestety
    Powodzenia jutro dziewczyny! Ja zniose jajo do 6-tego...

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja też się strasznie stresuje.. ale mam na czwartek na 10:00 kartę ciąży założyć a później na 11:00 do gina

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Dziewczyny u mnie ja mam chrzesnice z zespołem i ma siostre blizniaczke zdrowa nie wiem od czego to zależy ale to naprawdę nie jest wyrok mała jest tak urocza i kochana ze nikt z nas już tego nie zauważa. Spokojnie wszystko będzie dobrze nie martwcie się na zapas ja spodziewam się 3 dziecka i jak narazie wszytko ok i wierzę że tak pozostanie. Mi po genetycznych pani doktor powiedziała ze najprawdopodobniej będzie dziewczynka ale ja się nie nastawiam na 100 bo cały czas mam przeczucie ze to chłopiec

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów