Strona 223 z 723
Pokaż wyniki od 2,221 do 2,230 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati to jest to samo i w ogole to powinno sie mowic na te badania usg genetyczne bo prenatalne to jest kazde usg przed urodzeniem dziecka
    I powinno byc zrobione na jaknajlepszym sprzecie u kogos kto ma certyfikaty. Spora czesc ginow to wszystko ma

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Mi to badanie robiła dr Urszula Tarnowska-Mądra z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Prawdopodobnie przyjeżdża raz w miesiącu do mojego miasta i robi takie badania u mojego Gina w przychodni. Obydwoje z Mężem nie byliśmy zadowoleni z jakości zdjęć, a niby to 4D. Mało na nich widać dla nas laików. Ale za to dostaliśmy nagranie z całego przebiegu USG i mamy fajną pamiątkę USG było robione przez brzuch bo dopochwowo kompletnie nic nie było widać mam Maleństwo nad wyrostkiem z prawej strony, więc o pewnie dlatego.
    Dziękuję za uspokojenie mnie z tym tętnem, bo już zaczynałam fiksować. Powiedziałam sobie, że nie będę szukać w GOOGLE co to znaczy bo można się tylko jeszcze bardziej wystraszyć....

Dwudziestka piatka
    co to tetna to ja poprzednio mialam 170uderzen a otatnio 171 i moj lekarz nic nawet nie wspomnial ze cos nie tak powiedzial ze wszystko jest w normie
    A ja zrobilam pappa wyniki powinny byc jutro bo moj lekarz powiedzial ze instytut ginekologii rekomenduje do wykonywania wszystkim kobietom poniewaz to najczesciej mlode kobiety rodza z zespolem downa itp,wiec zrobilam zeby nie bylo ze mi szkoda kasy itd,ale szczerze to wydaje mi sie ze jak z usg wychodzi ok to po co robic.ale dobra zrobilam (jedyne 200zl heh)tylko wlasnie ja mialam pobranie tydzien temu a jutro dopiero usg wiec sama sie zastanawiam czy tak mozna ale chyba wiedza co robiatez strasznie sie stresuje przed jutrzejszym usg.
    A dziewczeta znacie juz wszystkie plec???

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    U mnie jeszcze nic lekarz nie mówił o płci....a podobno On zaraz jak ma jakieś przypuszczenia to mówi
    Bardzo jestem ciekawa jaka płeć No jeszcze trochę muszę poczekać

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Niunia wątpię, że dość szybko się dowiemy o płci. Może niektórym dziewczynom będzie to dane na genetycznych, ale to zależy od sprzętu, doświadczenia lekarza, tego jak się dzidzia ułoży no i tkanki tłuszczowej u mamy ja mam wizytę za dwa tygodnie, ale nie nastawiam się, że się dowiem kto tam siedzi

A nie ukrywam, chciałabym już wiedzieć

Wam też tak te tygodnie szybko mijają? Niedawno testy kupowałam a tu już tyle czasu, a za 1,5 miesiąca będzie już połowa ciąży!

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    poniewaz to najczesciej mlode kobiety rodza z zespolem downa itp,wiec zrobilam zeby nie bylo ze mi szkoda kasy itd,ale szczerze to wydaje mi sie ze jak z usg wychodzi ok to po co robic.ale dobra zrobilam (jedyne 200zl heh)tylko wlasnie ja mialam pobranie tydzien temu a jutro dopiero usg wiec sama sie zastanawiam czy tak mozna ale chyba wiedza co robiatez strasznie sie stresuje przed jutrzejszym usg.
    A dziewczeta znacie juz wszystkie plec???
    Pomiędzy USG a PAPPA miałam 8 dni rożnicy..Na USG już szłam z wynikami Pappy, tez się martwiłam, że może za wcześnie i że wyniki będą nie adekwatne, ale oni to sobie jakoś przeliczają i wychodzi tak jak ma wyjść.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    niunia tak ci lekarz powiedział że coraz więcej młodych kobiet rodzi z zespołem downa?
    nie strasz ja to się boję, że moje dziecko będzie miało jakieś wady genetyczne. Niby nie ma obciążeń genetycznych ani z jednej ani z drugiej strony ale strasznie się boje i martwię.

Mi troszkę się dłuży ten czas, może dlatego że od samego początku ciąży jestem w domu na l4 i się czasem nudzę.
    Ale wiosną ruszy to wszystko Wyprawki, imiona itp. później będzie już z górki.
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 31-01-17 o 12:40
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Hej dziewczyny
    Mi powiedział, ze PAPPA na drugi dzień po prenetalnych.... Nie robiłam tego. Bo to tylko sa testy prawdopodobieństwa, szkoda kasy i nerwów przede wszystkim. Wyjdzie wam jakieś prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z zespole downa i co?? Co zrobicie?? Bedzie sie martwiły do 9 miesiąca?? Bo nikt Wam tego dziecka nie uleczy...a stres źle wpływa na wszystko. Co ma byc to bedzie. Takie moje zdanie. Nawet jakby te testy potwierdzały w 100% chorobę to nie wiem czy bym chciała to juz wiedzieć....nijak człowiek nie jest w stanie sie przygotować na chorobę. Trzeba wierzyć ze nasze dzieciaczki urodzą sie całe i zdrowe i tego nam życze

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Ja tamrobie pappa tylko zeby sprawdzic czynnosc lozyska, z ktora w moim przypadku moze byc problem

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja tamrobie pappa tylko zeby sprawdzic czynnosc lozyska, z ktora w moim przypadku moze byc problem
    A no to rozumiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów