Strona 209 z 724
Pokaż wyniki od 2,081 do 2,090 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    "Według oficjalnych zaleceń leczenie przyszłej mamy paracetamolem powinno nastąpić nie wcześniej niż w czwartym miesiącu ciąży, być krótkotrwałe i nie może pod żadnym pozorem przekraczać dozwolonych dawek dla osoby dorosłej – 4 g na dobę. Każdorazowe zażycie paracetamolu w ciąży wymaga konsultacji z lekarzem, który z reguły zaleca w takiej sytuacji przyjmowanie dawek co najmniej o połowę niższych."

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Byłam dziś z moją młodzieżą na mieście, małe zakupy, sprawy urzędowe no i matka nie wytrzymała..

Musiałam kupić no.. Taki malusi pyciusi słodziusi pajacyk dla bobasa.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No widzisz a mnie lekarz tak powiedzial i badz tu czlowieku madry...
    Wlasnie wzielam ten paracetamol bo tempka idzie w gore i glowa mi peka.
    Moja mama tez poszala ostatnio i kupila kilka spioszkow i skarpeteczki
    Ja czekam! Czekam do srody i potem zaczne szalec

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Szaaaaaalone...ja jeszcze nic nie kupiłam,chociaż już nie raz miałam ochotę.....
    Powoli będę musiała
    kolekcjonowanie rozpoczac w związku,że to moje pierwsze Dziecko więc nic nie mam....Muszę poczytać co potrzeba w pierwszej chwili...

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Witaj Sylwka na który dzień konkretnie masz termin?

Wiecie co zauważyłam? Że większość z nas ma terminy na początek sierpnia, a mniej na koniec, myślicie że jeszcze jakieś mamy dołączą?

Uwielbiam spać na brzuchu, ale ostatnio coraz mniej. Też wam to miałam dziś pisać, że już mi niewygodnie, że uciska mnie brzuch i muszę brać jaśka między nogi, żeby w ogóle zasnąć.

U mnie tak samo jak i przed. Parę razy w tygodniu u mnie wręcz jest większe libido niż przed ciążą czy na jej początku. A mąż się cieszy hihi

A co do snów. Mi też się śnią takie pierdoły, że głowa mała. Noc w noc jakieś bzdury. A bezsenność będzie nam już towarzyszyła do końca ciąży. Pamiętam jak byłam w ciąży z synem, to na naszym forum więcej postów było z nocy niż w dzień [/QUOTE]

Na ostatnim usg lekarz stwierdził, ze bedzie 4 sierpnia

Ja wczesniej uwielbiałam spać na brzuchu, ale od kiedy dowiedziałam sie o ciazy to jakos nie potrafie. Lekarka mnie nawet zachęcała na początku ciazy, bo mam tyłozgięcie macicy, ale nie mogę.
    Sny też mam głupkowate i wszystkie pamiatam rano. Masakra;/ dzis snilo mi sie, ze karmiłam małą dziewczynke i wszedzie była krew.
    Apropos dziewczyny czy macie jakies przeczucia co do płci?? Mi od samego początku siedzi w głowie, ze to chłopiec. Czasem podswiadomie mysle o NIM, jak rozmawiamy z mężem o dzidzi to zawsze ON. Dopiero później sie poprawiam "albo ona". Jestem taka ciekawa czy sie sprawdzi

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio już prawie kupiłam śpioszki, takie maleńkie słodziutkie, ale się powstrzymałam. I jeszcze się powstrzymam. Pewnie dopiero ze skurczami będę latać i kupować znając mnie
    ale może po kolejnym usg wszystko się zmieni... Jeszcze jestem sceptyczna do tego wszystkiego. Może hormony może co innego, ale chyba póki co nie umiem się cieszyć. Może dlatego, że brzuszka jeszcze nie ma?
    Raz są myśli och jak cudownie, a raz wielka obojętność. Nigdy nie mam myśli negatywnych, tylko radość lub zobojętnienie i to drugie znacznie przeważa...

Member Awatar Kasia0909
    Mieszka w
    Elblag
    O mnie
    Witam wszystkie Mamusie. Jestem tu nowa, więc muszę się trochę wdrożyć. Ja mam poród na 07.08 Następna wizyta 1.02... Ale niepokoi mnie jedna rzecz. W tamtym tygodniu miałam mocne skurcze, które trwały ok.10 minut. Czy miała któraś podobnie? Skurcze były z górnej częsci brzucha...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Sylwka, ja też od samego początku mam chłopaka w głowie. Jak się okaże dziewczynka to jakoś się zdziwię. Na początku chlopak, potem myśli zaginęly i teraz ze zdwojoną siłą wrócił chłopak. Nawet jak sobie wyobrażam moje usg, to słyszę swoje pytanie, czy widac siurka, którego pewnie i tak nie będzie widać za 3 tygodnie no ale ;P

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja bym chciała chłopca. Nie mam jakiegoś specjalnego przeczucia. Gdyby wierzyć zabobonom to mogę mieć dziewczynkę pod sercem bo nie wyglądam ładnie, powiedziałabym więcej...wyglądam okropnie. No ale co ma być to będzie byle by zdrowe.

Ja mam mega strachaaaa. Strasznie się boję jutrzejszego badania. Po pierwsze mam nadzieję, że dzieciątko nadal żyje po drugie mam nadzieję, że jest zdrowe.
    Jeśli jutro po badaniu będzie wszystko dobrze to kupię dzidzi jakieś ciuszki bo też nic nie mam jeszcze. Zaczynam od zera,

burzujka bardzo ci współczuję choróbska :/ ja się bardzo boje przeziębienia w ciąży dlatego staram się gdzieś w dużych grupach nie przebywać jak narazie żeby się nie zarazić.

witaj Kasia
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia0909 Zobacz posta
    Witam wszystkie Mamusie. Jestem tu nowa, więc muszę się trochę wdrożyć. Ja mam poród na 07.08 Następna wizyta 1.02... Ale niepokoi mnie jedna rzecz. W tamtym tygodniu miałam mocne skurcze, które trwały ok.10 minut. Czy miała któraś podobnie? Skurcze były z górnej częsci brzucha...
    Witaj mamy na ten sam dzień termin

A co do skurczy. To nie są skurcze. Zbyt wcześnie na to by je czuć zwłaszcza z góry, więc to albo żołądek albo jelita, najpewniej to drugie. Do około 16tc dno macicy nie wystaje poza kość łonową więc nie da się odczuć skurczy wyżej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów