Strona 206 z 724
Pokaż wyniki od 2,051 do 2,060 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Dziewczynki ja juz po wizycie kamien spadl mi z serca wszystko wporzadku dzidzia rosnie ma juz prawie 5cm serduszko pieknie bije,strasznie sie wiercilo na usggenetycznych mi dzis nie zrobil bo twierdzil ze jego kolega ma lepszy sprzet i wogole wiec jestem umowiona za tydzien a i w ogole termin z usg mam na 9sierpnia a z miesiaczki na 15sierpnia
    Co do tej tabeli to jestem zzzaaa

2. dzieckozakupy.pl
    Tusziba daj znac po wizyciemocno trzymam kciuki hmm jeszcze 15min masz do wizyty

Agnes91 witaj w naszym gronie,fajnie ze chociaz jedna mamusia bedzie miala 2 szczescia

Mnie tez nie ma na tej tabelce

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Miałam niezłego wirusa. cały czas kaszlałam kichałam, czułam sie do tego tak słaba ze do lazienki prowadził mnie mąż. Kilka dni później niby dostałam okres, ale na drugi dzień go nie było wiec zrobiłam test i wyszła upragnina druga kreseczka. Właściwie jej cień, ale była! Oczywiscie sie przestraszyłam, odrazu mętlik w głowie - jestem chora, biore leki, kaszle niemiłosiernie a wiem, ze nie jest to bezpieczne. 3 dni później poszłam do pierwszej lepszej ginekolog, bo w miedzyczasie był weekend. Nadal miałam spore plamienia. Opisałam jej sytuacje, a ona zamaist mnie uspokoic, powiedziec, ze takie rzeczy się zdarzają - bo przeciez czesto choruje sie na początku ciazy i plamiania wiele kobiet miewa- postawiła wstępna diagnoze mówiąc ze prawdopodobnie to ciąża obumarła. Stwierdziła, ze mógł wpłynać na to mój ciągły kaszel, a pierwszym objawem są krwawienia (tym bardziej, że ten fałszywy okres dostałam prawie tydzien wczesniej niż powinnam). Nie zrobiła żadnych badań, nawet nie wzieła kasy za wizyte tylko skierowała mnie do dobrego znajomego na USG. Zasugerowała, ze tylko w ten sposob można potwierdzic jej "diagnoze": Tak sie składa, ze o tym Panie juz słyszałam. Kilka znajomych u niego było. Świetny ginekolog, ciepły człowiek. Liczy sobie sporo, ale jest wart tej ceny. 4 dni później miałam umówioną wizyte. To były najgorsze 4 dni w moim życiu. Ale dokładnie w dniu wizyty przestałam plamić. W sumie nie wiedziałam czy to dobry znak. Cały czas mialam nadzieje, ale po tym jak potraktowała mnie tamta pani i oczywiscie po przeczytaniu podobnych historii w necie, które skończyły sie niestety negatywnie byłam załamana. Swoją drogą nic tak pesymistycznie nie nakręca jak szukanie właśnie "podobnego przypadku" na forach internetowych. Usg wypadło dobrze, pęcherzyk był tam gdzie powinien, widoczne bylo jego echo Pan nie ocenił zachowania poprzedniej ginekolog, powiedział, ze takie sytuacje sie zdarzają, ze kobiety potrafią miec do 3 miesiaca "okres", a dziecko rośnie zdrowo. Dotałam duphaston na podtrzymanie ciazy i tyle. Niby nic sie nie działo, ale przeraża mnie zachowanie tamtej pani. Mam taki czysty żal do niej, ze nie dała mi nadziei, szans. Przeciez nie na wróżeniu polega jej praca. Na szczescie to juz poza mną i dzidziuś cały czas rozwija sie dobrze, W zeszłym tygodniu bylam na USG, słyszałam jego serduszko (albo jej).

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Już nie chciałam poprzedniej widomosci ciagnac w nieskonczonosc, bo kto by to czytał Byłam dzis u mojej gin i po sprawdzeniu wyników powiedziała, ze mam piasek w nerkach, ale zasugerowała tylko zmianę wody. Czy któraś z Was może tak miała?? Jak to leczyłyście?

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Sylwka, pisz ile dusza zapragnie, my czytamy, a ja też z tych co długie wywody piszą

Połowa mojego życia to piasek w nerkach. Nie jest groźny, dopóki jego złogi nie wpływają na pracę nerek (ja w wieku 12 lat miałam kamień w nerce 16mm). Moczopędne działanie i takie, które rozpuszcza ten piasek daje duża ilość korzenia pietruszki i selera. Mnie babcia z mamą torturowały miesiącami wywarami i tartymi warzywami, ale na kontroli po zabiegu usuwania kamienia nerki miałam czyściutkie aż lekarz się dziwił ale nie musisz na siłę czegoś z nim robić, ja musiałam, z racji kamicy nerkowej.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mnie nie ma w tej tabelce!

Seks jest, tak jak był, może nieco rzadziej bo jestem trochę zmęczona, a mąż przez moja nogę większość obowiązków ma na swoich barkach, więc też czasu i ochoty mniej, na szczęście noga już lepiej i mam nadzieję że wróci dawny rytm naszego życia
    Ale ochotę mam taką jak zwykle, jeśli o libido chodzi.
    Co do spania to też trochę źle mi się śpi na brzuchu, śpię coraz częściej z poduszką pod udem. Bezsenność wkurza mnie potwornie, bo jestem z tych co uwielbiają spać, w nocy budzi mnie wszystko, pies, głód, mąż... rano jak wstaje do pracy to się budzę i ciężko zasnąć znów, ale dziś np zasnęłam na godzinkę koło 17, od razu lepiej

A z jedzenia to ja bym jadła wciąż parówki z koncentratem pomidorowym, tak zamiast ketchupu

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Witaj Agnes. Niunia ciesze sie ze wszystko dobrze. Sylwka ja dwa razy uslyszalam, ze na poronilam, nie majac nawet usg zrobionego...
    Dziewczyny, caly czas mam male jasnobrazowe plamienia lub jasnobrazowy sluz, nie jest tego duzo, ale codziennie jedna plamka sie zdarzy. Polozna powiedziala, ze najprawdopodobniej krwiak sie tak oczyszcza. Przeczytalam oczywiscie milion rzeczy na internecie, i niestety coraz gorzej to wszystko znosze. Poza tym zmowu jestem przeziebiona i zle sie czuje :/

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, jeśli chodzi o tą tabelkę (bo widzę, że się upominacie, że was nie ma ) to tamtą robi DeDe. Ja robię w innym programie i prosiłam was byście na priv napisały mi swoje imię z terminem porodu, łatwiej mi będzie wprowadzić te dane do tabelki.

Jeśli nie chcecie bym ją robiła to ok, nie będę się narzucać. Pisałyście, że fajny pomysł więc prosiłam was o te dane, wiele mi to ułatwi. No ale skoro DeDe ją robi, to nie ma sensu robić dwóch. Trochę zamieszanie się robi, bo wszystkie piszą, że super pomysł, chcą być w tabelce a dostałam tylko 3 wiadomości :P

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów