Strona 203 z 724
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,030 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kolinka Zobacz posta
    Ja Kielce, więc już w ogóle
    ja Radom więc mamy do siebie całkiem blisko

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    U mnie jeśli chodzi o seks, to raczej moja inicjatywa i zdarza się około 1-2 razy w tygodniu ale to wszystko przez wymioty i osłabienie. Mąż mówi, że jak słyszy jak wymiotuję, to nawet jemu się odechciewa Niestety dużym minusem jest to, że nasze ulubione pozycje odpadają w ciąży i ciężko nam obojgu się z tym pogodzić ale cóż, po prostu czuję się w nich niekomfortowo, a Mąż to rozumie i jest ok I tak uważam, ze mamy dużo szczęścia, bo u znajomych było tak, że spróbowali raz jeden przez całą ciążę na początku i skończyło się to kilkudniowym pobytem w szpitalu

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Seks? A co to seks?

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    U nas bez problemu z seksem zawsze kiedy mamy ochotę

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Czy wy też cierpicie na jakąś dziwną bezsenność w ciąży?
    Niestety, jak skończyło się spanie na potęgę, tak teraz spać nie mogę. Wieczorem nawet ponad godzinę się męczę żeby zasnąć, w nocy jak się obudzę to tak samo, czasem godzina mija. Rano jak mąż wychodzi do pracy to też się rozbudzę i nie śpię z dwie godziny. A wcześniej to nawet nie wiedziałam, że wstaje, chodzi po mieszkaniu czy daje buziaka przed wyjściem. Teraz każdy szelest słyszę..

Witaj Sylwka na który dzień konkretnie masz termin?

Wiecie co zauważyłam? Że większość z nas ma terminy na początek sierpnia, a mniej na koniec, myślicie że jeszcze jakieś mamy dołączą?

Niunia i tusziba pewnie, że trzymamy kciuki! Będzie wszystko dobrze! :*

Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Dziewczyny czy śpicie jeszcze na brzuchu?
    Uwielbiam spać na brzuchu, ale ostatnio coraz mniej. Też wam to miałam dziś pisać, że już mi niewygodnie, że uciska mnie brzuch i muszę brać jaśka między nogi, żeby w ogóle zasnąć.

Cytat Zamieszczone przez Kolinka Zobacz posta
    Powiedzcie mi, jak u Was z seksem? Jaki jest stosunek Waszych mężów?
    U mnie tak samo jak i przed. Parę razy w tygodniu u mnie wręcz jest większe libido niż przed ciążą czy na jej początku. A mąż się cieszy hihi

A co do snów. Mi też się śnią takie pierdoły, że głowa mała. Noc w noc jakieś bzdury. A bezsenność będzie nam już towarzyszyła do końca ciąży. Pamiętam jak byłam w ciąży z synem, to na naszym forum więcej postów było z nocy niż w dzień

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dziewuszki wychodzę z inicjatywą stworzenia tabelki, która będzie uzupełniana aż do czasu naszych porodów.
    Więc w związku z tym, proszę każdą z Was o wysłanie mi w wiadomości prywatnej waszego imienia i termin porodu, a mnie wtedy też będzie łatwiej odesłać zwrotnie link do tabelki, żeby nie krążył po forum

Jeśli macie jakieś pomysły co jeszcze uwzględnić to piszcie, wg mnie to będzie :
    Imię (może wiek?)
    Termin porodu
    Data porodu
    Tydzień porodu
    Płeć dziecka
    Waga dziecka
    Wzrost dziecka
    SN lub CC
    Może imię dziecka również.

Czekam na propozycje i wiadomości

Edit. No i nick będzie, żeby każda wiedziała która to która :P

U nas seks kiedy tylko mamy ochotę, czyli prawie zawsze Nie wyobrażam sobie inaczej Po porodzie będzie ciężko przez dwa miesiące, ale są inne formy sprawiania przyjemności Ja prenatalne w piątek. Trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dżemik dobry pomysł z tą tabelką. W piątek prześle dane po wizycie.

burzujka to się kuruj kochana przeziębienie w ciąży to nic dobrego.

tusziba no ja właśnie lubię spać na brzuchu i ciągle się zapominam żeby już tak nie spać. Powoli trzeba się oduczać.

Kolinka dla mnie seks może nie istnieć jak narazie. No ale jest od wielkiego dzwonu raz w tygodniu jak mój przyjeżdża. Ale widzę po moim nawet że "to nie to" co zawsze było. Może widzi że ja nie chętnie teraz do tego podchodzę. Nie wiem.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Internety właśnie mi powiedziały, że trzeba przyjmować dużo wapnia, czyli pić mleko, jeść ser i jogurty. A co jeśli mam nietolerancje laktozy? Która chyba nasiliła się teraz. Po jogurtach i serach boli mnie brzuch po mleku mam sraczkę...

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Dziewuszki wychodzę z inicjatywą stworzenia tabelki, która będzie uzupełniana aż do czasu naszych porodów.
    Więc w związku z tym, proszę każdą z Was o wysłanie mi w wiadomości prywatnej waszego imienia i termin porodu, a mnie wtedy też będzie łatwiej odesłać zwrotnie link do tabelki, żeby nie krążył po forum

Jeśli macie jakieś pomysły co jeszcze uwzględnić to piszcie, wg mnie to będzie :
    Imię (może wiek?)
    Termin porodu
    Data porodu
    Tydzień porodu
    Płeć dziecka
    Waga dziecka
    Wzrost dziecka
    SN lub CC
    Może imię dziecka również.

Czekam na propozycje i wiadomości

Edit. No i nick będzie, żeby każda wiedziała która to która :P
    Właśnie chciałam coś takiego zapropnować w najbliższym czasie, na innym forum miałyśmy taką tabelkę i super się sprawdzała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów