Strona 201 z 724
Pokaż wyniki od 2,001 do 2,010 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    MamaT, to po tych lokalizacjach innych, można by rzec, że jesteśmy bliskimi sąsiadkami ja z lotniczego miasta

Kurczę coś ostatnio mam złe myśli, taki jakiś stres, jeszcze w piątek było wszystko ok, weekend był dość intensywny, ale niedziela leniwa. A od wczoraj coś mi chodzi po głowie, że serduszko przestało bić. Za 3 tygodnie dopiero to najważniejsze usg, może wytrzymam. Coś mnie czasem znowu brzuszek boli, ale może to dlatego że rośnie, żadnego plamienia, żadnego krwawienia, więc tym się kieruję, że jest ok. Czy sam ból brzuszka, taki delikatny, moze oznaczać coś złego? Poprzednio brzuch mnie nie bolał a było plamienie. Ehhh, myślałam, że będzie dobrze, bez czarnych myśli a tu masz babo placek. Idę jeść bo głodna żem
    Spokojnie ja też miałam takie głupie myśli ale wszystko jest ok i nie zamartwiaj się. To myślę że na wiosnę jakieś spotkanie zorganizujemy
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Witaj Sylwka
    A co sie dzialo na poczatku Twojej ciazy?
    MamaT pewnie! moja rodzinka mieszka w samym centrum miasta, obok placu litewskiego. Teraz w ciazy to nie wiem czy sie wybiore ale moze wpadne po narodzinach zeby sie dzieckiem pochwalic
    No pewnie to nawet z maluchami się spotkamy ja mobilna wiec nie ma problemu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Czy wy też cierpicie na jakąś dziwną bezsenność w ciąży?
    U mnie ostatnio nie ma nocy żebym się nie obudziła, a jak się obudzę to muszę siku i już nie mogę zasnąć przez jakieś 2 godz leżę...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Anulka a gdzie dokladniej mieszkasz?ja blizej Piotrkowa Trybunalskiego.
    Dziewczynki trzymajcie kciuki dzis wizyta ale dopiero o 17,20 juz mnie w zoladku sciska(boje sie ze limit dobrych wiadomosci sie wyczerpal;(

Cajafuerte
    slonce mnie tez ciagle takie mysli nachodza

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za wizyte!

MamaT to jestesmy umowione

Nati ja na szczescie nie budze sie w nocy na siku... raczej rano sie mi zdarza ze musze wstac z lozka szybciej bo mnie pecherz cisnie.
    Ale podobno to co Ty masz to norma
    Za to czesto dlugo nie moge zasnac bo mam gonitwe mysli... i czasem tak do 2 w nocy sie mecze..!

U mnie przeziebienia ciag dalszy...:/ gardlo boli kaszel jest... na szczescie goraczki brak

Tusziba
    Ty chyba tez masz dzisiaj wizyte dobrze pamietam?

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja też tak mam,że muszę wstać do kibelka i to się zdarza tak ok 2 a potem ok 7....masakra!
    I tak jak Nati,no może nie 2 godziny ale z godzinę leżę,czasem mniej i zasnąć nie mogę.

Niunia ja też mam dziś wizytę ale o 20 dopiero....i też straszny ścisk w żołądku (mam dziś USG prenatalne).

Dziewczyny czy śpicie jeszcze na brzuchu?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Burzujka
    Musisz uwazac na siebie bo powiem Ci ze strasznie wszyscy dookola choruja,oby tylko goraczka nie przyszla;(

Tusziba
    ja mam 17,20 wiec troszke wczesniej;(ja wlasnie sie zastanawiam czy mi zrobi prenatalne bo ostatnio nic nie mowil a dzis jest 11tydz2dzien wiec moze by mu sie udalo.wolalabym dzis za jednym zamachem bo nie ukrywam ze jak przyjdzie mi jechac za tydzien to srednio:/(ogolnie mam do niego ok 50km w jedna strone)

co do spania na brzuchu to ogolnie staram sie nie ale czasami w nocy jak sie przebudze to jestem na brzuchu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów