Strona 2 z 724
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja mam wizyte w srode 14.12. mam nadzieje ze bedzie widac juz zarodek

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Lolcia masz ten sam dylemat co ja . Tylko ze ja muszę iśc 22 bo leki mi sie kończą akurat na święta. Tylko nie wiem czy robić wtedy usg czy nie czy dopiero po świętach ... Chciałabym na świeta powiedzieć rodzicom no i być już spokojniejsza!
    Jak nie urok to sraczka. Ja póki co chodzę na NFZ, i sprzęt jaki jest, te 4 dni różnicy to w ciąży przepaść. Także nie wiem co robić. Ja w sumie już byłam już gina 01.12 i kazał się zgłosić za dwa tyg i 15.12 właśnie mija, a serduszko bije podobno od 21 dnia ciąży, ale czy sprzęt to wykryje..

My z mężem narazie trzymamy wszystko w tajemnicy, bo mimo, że jestem optymistka różnie może być. Mąż chciałaby dopiero po 12 tygodniu powiedzieć, a ja wiem, że tyle nie wytrzymam i jak zobaczę serduszko to mogłabym się już chwalić. Tym bardziej, że mam 17.12 spotkanie babskie, taka kolejna powtórka panieńskiego, są tam już dwie ciężarówki, a poza tym dziewczyny wiedzą, że działamy i jak się nie napiję to od razu się wyda, a ja kłamać prosto w oczy nie mówię, no chyba, że przejdzie opcja bezalkoholowa dla wszystkich w solidarności z tymi co nie mogą
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 09-12-16 o 10:45

Dziewczyny może słyszałyście, ale podobno od 2017 roku NFZ ma refundować badania prenatalne i test PAPPA dla wszystkich ciężarówek. Nie wiem jak to technicznie ma wyglądać, ale może uda się zaoszczędzić na lepszy wózek Kolejny plus bycia w sierpniówkach, lekko zniweluje fakt, że największy brzuch będziemy miały w największe upały

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny
    Ja mam wizyte potwierdzającą dopiero 9 stycznia, nie spieszę się za bardzo jak w poprzedniej ciąży. W pierwszej poszłam na wizytę juz w 4 tygodniu i prawie nic nie było widać oprócz kropeczki
    Teraz czuje że jestem w ciąży i do tego testy potwierdzające, to póki co wystarczy. Prezent na gwiazdkę dla rodziców i dziadków i dla córki jak znalazł

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Kolejny plus bycia w sierpniówkach, lekko zniweluje fakt, że największy brzuch będziemy miały w największe upały
    Byłam w ciąży zimą z największym brzuszkiem, teraz będe mieć porównanie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    No ja wlasnie tez pomyslalam o tym ze w czerwcu i lipcu bedzie jakas masakra z wielkim brzuchem w upal. Dodatkwo moje mieszkanie jest na poddaszy i tam latem teraz mielismy saune czasem po 40 stopni... wyprowadze sie chyba gdzie na te ostatnie tygodnie

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Ja wiem ze chce powiedzieć rodzicom tylko i wyłącznie może po 12 tyg zacznę powoli mowić i samo sie rozejdzie po świecie ). Dziewczyny czy wy tez macie takie parcie na sex ?? Jestem świadoma ze nie mogę bo jednak mam ciąże podwyższonego ryzyka no ale do cholery moje hormony wariują ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Ja wakacje spędzałam 6-7 miesiąc i pamietam jedno ! Było mi tak duszno ze szok !

Jakby się nie odwrócić du** z tyłu. O każdej porze roku są plusy dodatnie i ujemne chodzenia w ciązy. Przy upałach można chodzić prawie na golasa i zaoszczędzić na ciuchach ciązowych, a nie będzie problemów z niedopinającą się kurtką dzidziuś tez nie potrzebuje kilku warstw. Ale za to trzeba pamiętać, żeby mieć dużą gondolę, bo w zimę dziecko już nie będzie takie małe i ubrać je trzeba cieplej i znowu robi się większe. Ale pomyślcie, że następne lato przy rocznym macierzyńskim praktycznie całe będzie wolne A zanim wykorzysta się zaległy urlop itp to prawie święta będą

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To u mnie już parę osób wie - rodzice, siostra, bliska kuzynka i najlepsza przyjaciółka. Reszcie nie mówię, rozniesie się samo pocztą pantoflową.
    Do ginekologa też mam zamiar chodzić z NFZ póki nie będzie się działo nic niepokojącego, wtedy będę konsultowała prywatnie.
    Z racji wieku (36 l.) mam refundowane bardzo dużo badań, z takich ekstra to chcę zrobić po 10tc test NIFTY na trisomie różne i wtedy też na 100% poznam płeć maleństwa.
    Mieszkanie mam dość chłodne, latem nie mam w ogóle słońca, w aucie mam klimę, więc upałów się specjalnie nie obawiam. Wolę nawet być letnią mamą (tzn teraz to sobie mogę woleć), niż ubierać siebie z brzuchem a potem malucha w te wszystkie kurtki. Każda pora roku ma swoje plusy i minusy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów