Strona 197 z 723
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    pokręcona

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-01-03 zobacz kalendarz
    Jak już pisałam wczesniej podstawa jest dobry lekarz, który nami własciwie i fachowo pokieruje. Nie słuchaj tez już tych różnych opowiadan o porodach, po prostu przeżyj to sama. Ja tez słuchałam i prawie błagałam przy pierwszej ciazy o cesarke, ale urodziłam normalnie i bez problemów. Drugie dziecie rodziłam przez cc bo było zagrożenie i dużo gorzej to wspominam. Masz już oczywiście wybranego lekarza? Ja chodze prywatnie do porzadnego specjalisty, który wie jak profesjonalnie dbac o kobiete w ciazy.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    chuście, podziwiam, że dziecko jej nie blokuje. Aż tak hardkorowa nie jestem, ale chciałbym wiele zobaczyć.

Co do Polski to chciałabym jakiegoś starego busa przerobić na kampera i pojechać z mężem i może już dwójka maluchów na zwiedzanie naszego kraju, zwłaszcza parków narodowych i zamów

O patrz mamy właśnie takiego starrego busa na sprzedaż :P tylko silnik nie chce za bardzo jeździć. Mąż, wtedy jeszcze narzeczony kupił takiego trupa, w środku zrobił go "ładniejszym" i na pierwszą wyprawę pojechaliśmy w 2015 na Rajd Polski na Mazury. Jechaliśmy aż spod Wrocławia, mieliśmy zapakowane namioty, kuchenkę gazową, przenośny prysznic i saperkę, wszystko co by przeżyć na dziko, bo tak to na rajdzie bywa, że śpi się tak gdzie są odcinki specjalne, czyli u jakiegoś gospodarza na polu, a jak się udało, żeby tam było jeziorko to było mazurskie all inclusive przy 40st jakie panowały. Później bus nam właśnie służył jako a la kamper, i w każde wolne jak tylko była pogoda jechaliśmy sobie gdzieś nad wodę. Jak we dwójkę demontowliśmy rząd siedzeń i spaliśmy w środku. Super sprawa a taki wyjazd tak naprawdę to tylko koszt paliwa, bo jeść to nawet w domu trzeba.

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz

Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Wielki mi problem nigdzie nie wyjeżdżać. Dla nas to normalne, że nigdzie nie wyjeżdża się na żaden urlop i wakacje. Nigdy nie byłam na urlopie nawet sama. Nie było mnie stać na wyjazd.My nigdzie nigdy nie wyjeżdżamy... nie stać nas na wyjazdy, są mega drogie, nawet te w kraju. I co? Będziemy złymi rodzicami bo nie stać nas na takie luksusy?

Cóż to za ton w ogóle :-/
    czy ktoś tu ocenia osoby, które nie jeżdżą na urlop? Poszło zwykłe pytanie co myślicie o wyjeździe pod koniec drugiego trymestru.
    Jak ja uwielbiam osoby, które takie rzeczy traktują jako atak
    Według mnie trzeba się wziąć za siebie a nie biadolić, że urlop to luksus

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Dziewczynki, które jadą w maju nad morze: macie jakieś konkretne plany? bo może się spotkamy pomiędzy parawanami ?? Ja jednak namawiam dalej męża na wyjazd gdzieś dalej a, że nie byliśmy na nartach w tym roku z wiadomych przyczyn, to budżet troszkę większy do wykorzystania...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    My pewnie wybierzemy sie w drugiej polowie maja bo na majowke jedziemy na poludnie na wesele mojego kuzyna
    I pojedziemy albo do trojmiasta (w Sopocie mieszka babcia mojego meza) albo w okolice Łeby. Albo tam i tam na ewentualne spotkanie jestem chetna

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja mam jakieś 2,5 godziny do morza więc mnie ciągnie gdzie indziej.
    Chętnie poczułabym ten "pęd" życia w Warszawie. Chociaż na kilka dni.
    Zwiedziłabym piękny i historyczny Kraków
    Pojechałabym jeszcze na dolny Śląsk. Pozwiedzać zamki i inne zakamarki tego regionu.
    Nie wspomnę że zakochana jestem w naszych górach. W Zakopanem odpoczywam i ładuje baterie.
    Aaaaa i chciałabym zobaczyć jak się mieszka na wschodzie Polski bo na pewno całkiem inaczej niż na zachodzie.

Takie moje małego marzenia urlopowo wycieczkowe dotyczące naszego kraju
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dwudziestkapiątka Zobacz posta
    Według mnie trzeba się wziąć za siebie a nie biadolić, że urlop to luksus
    O to to to to! Polać jej! Soku..

Cytat Zamieszczone przez pokręcona Zobacz posta
    Jak już pisałam wczesniej podstawa jest dobry lekarz, który nami własciwie i fachowo pokieruje. Nie słuchaj tez już tych różnych opowiadan o porodach, po prostu przeżyj to sama. Ja tez słuchałam i prawie błagałam przy pierwszej ciazy o cesarke, ale urodziłam normalnie i bez problemów. Drugie dziecie rodziłam przez cc bo było zagrożenie i dużo gorzej to wspominam. Masz już oczywiście wybranego lekarza? Ja chodze prywatnie do porzadnego specjalisty, który wie jak profesjonalnie dbac o kobiete w ciazy.
    A to do naszej grupy odpowiedź?
    Czasem tu ktoś pisze taki jakby się z zeszłorocznej choinki urwał

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    My pewnie wybierzemy sie w drugiej polowie maja bo na majowke jedziemy na poludnie na wesele mojego kuzyna
    A gdzie konkretnie? Chociaż prawdopodobnie majówkę spędzimy u koleżanki w kujawsko pomorskim.

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Ja mam jakieś 2,5 godziny do morza więc mnie ciągnie gdzie indziej.
    Chętnie poczułabym ten "pęd" życia w Warszawie. Chociaż na kilka dni.
    Zwiedziłabym piękny i historyczny Kraków
    Pojechałabym jeszcze na dolny Śląsk. Pozwiedzać zamki i inne zakamarki tego regionu.
    Z Krakowa do mnie jest godzinka drogi :P
    A ja osobiście polecam Solinę.
    Co prawda jest to drugi koniec Polski, taki koniuszek ale warto
    Ostatnio edytowane przez Dżemik ; 24-01-17 o 11:13

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A ja tam wolę camping nad jeziorkiem.. Nie lubię tłoku.. A jak ktoś lubi adrenalinę to polecam Pstrąże wielkie opuszczone miasto na Dolnym Śląsku .. ode mnie godiznka drogi

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Ja w majówkę pewnie pojadę do rodziny na Mazury, tym bardziej, ze zapowiada się długi weekend ale ciągnie mnie gdzieś jeszcze, bo wiem, że od lipca to już nigdzie się nie ruszymy. Moja Szwagierka urodziła w zeszłym roku 9 sierpnia, czyli praktycznie poród mamy w tym samym terminie... i do końca roku siedzieli już na tyłkach, bo a to kolki, a to inne rzeczy... Chcę wykorzystać czas do porodu na maksa, żeby później nie biadolić Mężowi, że mi się nudzi samej w domu z Maleństwem
    Tak samo jest z pracą - Mąż każe mi już przestać pracować, ale jak zapytałam czy pamięta czas kiedy nie pracowałam i siedziałam w domu jaka byłam uciążliwa, to stwierdził, że mogę pracować jak najdłużej

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dżemik do mnie z Krakowa też jest około godzinki drogi

Ja mam dziś straszny dzień, nic mi sie nie chce z wyjatkiem płaczu....taka dziś jestem nie swoja
    Może dlatego,że jutro ide na USG genetyczne i sie martwie, czy wszystko dobrze.... a to jeszcze cały jutrzejszy dzień, bo dopiero na 20 mam...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów