Strona 196 z 723
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    My z mężem na razie nic nie planujemy, póki co szykujemy się na wesela, bo strasznie ich dużo mamy w tym roku. Ja mogę tylko lipiec, sierpień, wtedy zaczynają mi się wakacje. Ale.... budujemy dom, musimy zrobić remont w mieszkaniu, pokupować rzeczy dla dzidziusia.
    Zastanawiam się, jak to wszystko tutaj urządzić. Niby mamy sporą sypialnię, ale jak tak patrzę to nie ma gdzie zaszaleć: łóżeczko, jakaś komoda i szafka by się przydała, bo w obecnych nic się już nie zmieści. Bądź tu babo mądra

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Lolcia, my byliśmy też na Zakynthos w podróży poślubnej tyle że we wrześniu. Też super wspominam, było ciepło nadal, a już brak tłumów.
    W tym roku odpuszczamy, bo i kasa i ciąża, my z kolei kupujemy auto. No chyba że majowy weekend w jakiejś stolicy Europejskiej, bo po Wiedniu nam się spodobało

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    My też w tym roku sporo wydatków rozpoczynamy budowę i bede musiała zmienić samochód bo nie mam w tym jak 3 fotelików wsadzić

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja nigdy jeszcze nie byłam na zagranicznej wycieczce. Ale....jakoś mnie narazie tam nie ciągnie.
    Wolę zwiedzać Polskę

Wracając do przyziemnych spraw to zaczynają się wieczorne mdłości
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Polska nasza jest bardzo piekna i ma cala mase nieodkrytych miejsc do zobaczenia..
    Ja tez duzo nie podrozuje bo nas nie stac.
    Podroz do AU byla moim pierwszym w zyciu lotem samolotem! Az wstyd ze w wieku 27 lat pierwszy raz lecialam samolotem

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja w zeszłym roku pierwszy raz leciałam do UK i mam 28 wiec spoko

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja nie licząc Berlina, też dopiero w zeszłym roku byłam po ślubie w Wiedniu, a potem samolotem pierwszy raz, na Zakynthos, też albo nie było kasy, albo czasu, a po ślubie wreszcie było i to i to, tylko ja właśnie bardzo bym chciała, marzę o Japonii i Stanach kiedyś...
    Mam znajomą która wzięła swoją 3 letnią córeczkę, która ma jakiś rzadki zespół genetyczny i jest niepełnosprawna intelektualnie, na trekking do Tybetu, cały czas miała ją w chuście, podziwiam, że dziecko jej nie blokuje. Aż tak hardkorowa nie jestem, ale chciałbym wiele zobaczyć.

Co do Polski to chciałabym jakiegoś starego busa przerobić na kampera i pojechać z mężem i może już dwójka maluchów na zwiedzanie naszego kraju, zwłaszcza parków narodowych i zamów

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    to w takim razie dziewczynki ja tez w tamtym roku dopiero pierwszy raz lecialam samolotem do Egiptu a mam 28 latek wiec dziewczeta to normalka nie ma co sie stresowac

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj a myslalam ze to tylko ja
    Albo w takim towarzystwie swiatowych osob sie obracam bo sie nawet nikomu nie przyznawalam ze nigdy nie lecialam samolotem
    Podziwiam podrozowanie z malymi dziecmi... szczegolnie takie szalone wakacje jak Tybet!
    Mnie i dziecko ktore sie urodzi moja mama chce znow do Australii zabrac w grudniu 2018. No ale to do rodziny lecimy wiec inaczej chociaz 30h lotu z prawie 1,5 rocznym dzieckiem moze byc wyzwaniem..
    Pomysl z kamperem i jezdzeniem po polsce - super!

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    My jeszcze ni byliśmy razem na urlopie i nie wiem czy bedziemy....tez nas nie stać przy wynajmowaniu...a ogólnie to byłam 2x w Egipcie i tyle z moich wakacji, jako dziecko tez nigdy nigdzie nie byłam. Takie życie. Ale z drugiej strony człowiek zdrowy, stać go na podstawowe wydatki wiec nie ma co narzekać inni maja gorzej...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów