Strona 194 z 724
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    a ja z innej beczki Dziewczyny czy wybieracie się w tym roku na wakacje?
    Znalazłam świetną ofertę na Maroko w kwietniu i biję się z myślami czy dam radę z drugiej strony Mąż woli jechać nad morze, ale te parawany mnie załamują nie wiem co robić...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mój na szczęście nie pali więc nie mam z tym kłopotu. Bo to byłby dodatkowy problem dla mnie jak ja odczuwam tak mocno silne zapachy.

burzujka ja już sobie też współczuję. Jakoś wątpię w to, że mi w drugim trymestrze te złe samopoczucie przejdzie.

Ciągle chodzę zmęczona, nie wyspana. Dzisiaj nie spałam w nocy ponad 2 godziny. Taki mam płytki sen że dosłownie każdy szelest słyszę. Dzisiaj akurat obudził mnie seks sąsiadów ;/ bleeeee

Stałam się marudna strasznie, nie wiem co się ze mną stało ostatnio..
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja sobie w tym roku odpuszczam wakacje latem. Już sobie siebie wyobrażam jaka będę wielka więc nieee.
    Może wiosną na pare dni coś zwiedzić w Polsce pojedziemy.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    My w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy bo w lipcu strach ze zacznę rodzic a w sierpniu z maleństwem nie będziemy się tulac po hotelach a przed wakacjami nie mamy jak bo syn ma szkole no chyba ze na początku lipca na weekend do Wrocławia pojedziemy bo w tamtym roku nam się nie udało dzieciaków zabrać.

Hej dziewczyny.
    U mnie narazie jeszcze ciąża spożywcza, przy 174 waże 67 kg, ale brzuszek mam od kilku dobrych lat. Niby nic nie przytyłam, brzuch się nie powiększył, ale przedostatniej nocy ubrałam spodenki do spania i okazało się, że tak mnie cisnęły, że ból brzucha nie obudził, z lenistwa spałam później bez :P

Cytat Zamieszczone przez dwudziestkapiątka Zobacz posta
    a ja z innej beczki Dziewczyny czy wybieracie się w tym roku na wakacje?
    Znalazłam świetną ofertę na Maroko w kwietniu i biję się z myślami czy dam radę z drugiej strony Mąż woli jechać nad morze, ale te parawany mnie załamują nie wiem co robić...
    O wakacje też miałam pytać, za dwa tyg jedziemy ekipą do Czech na narty, ja co najwyżej na biegówki, bo w ciąży dozwolone, ale i tak zapytam o opinię lekarza, najwyżej będę tam tylko pachnieć

Pod koniec kwietnia lecimy na Korfu na dwa tygodnie, wycieczkę mamy już opłaconą, ale na wszelki wypadek dokupiliśmy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Wydaje mi się, że końcówka drugiego trymestru jeśli wszysztko będzie ok to dobry moment na wakacje. Pytałam jeszcze koleżanki, gdy była w 28 tyg czy poleciałaby na wakacje, odpowiedziała, że bez problemu, także tym bardziej się zdecydowaliśmy.

Jeśli chodzi o Maroko to byłabym sceptyczna, nie dlatego, ze już tam byłam, ale po pierwsze to nie Europa, po drugie 6 godzin lotu w jedną stronę i to najprawdopodobniej z międzylądowaniem, no chyba, że ktoś ma szczęście, że akurat to on będzie dosiadał się do samolotu, dla "normalnego" człowieka może być męczące, a co dopiero dla ciężarnej.

Generalnie osobiście jestem jak najbardziej za wakacjami, oczywiście w zdrowej fizjologicznej ciąży.
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 23-01-17 o 11:21

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    A ja dzis mam gorszy dzien, wydaje mi sie ze brzucha w ogole nie widac, ze jeszcze pare dni temu by wiekszy. Cycki mnie nie bola i w dodatku mam jasnobrazowe plamienia. Niby mialam jeszcze krwawic lub plamic w zwiazku z tym krwiakiem, ale to dziwnie wyglada.. polski ginekolog przyjmuje dopiero od lutego, do szpitala nie ma sensu jechac. Zadzwonie do midwife, ciekawe co powie, pewnie ze to normalne, jak zwykle... eh w dodatku poklocilam sie z mezem, wk......il mnie idiota, jakbym miala malo zmartwien. W dodatku ta pieprzona Anglia. Do dupy wszystko.

Cytat Zamieszczone przez MamaT Zobacz posta
    My w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy bo w lipcu strach ze zacznę rodzic a w sierpniu z maleństwem nie będziemy się tulac po hotelach a przed wakacjami nie mamy jak bo syn ma szkole no chyba ze na początku lipca na weekend do Wrocławia pojedziemy bo w tamtym roku nam się nie udało dzieciaków zabrać.
    A propos szkoły. W zeszłym roku na przełomie maja-czerwca byliśmy w podróży poślubnej na zakhyntos i sama się zdziwiłam jak dużo rodzin było z dziećmi w wieku szkolnym. Obiecaliśmy sobie wtedy z mężem, że będziemy "dobrymi" rodzicami i nasze dzieci tez będę jeździć na wakacje w roku szkolnym, oczywiście, jeśli nie będą miały problemów z nauką Jest ciepło, nie ma upałów, a ceny porównując do sezonu są praktycznie o połowę niższe, nasz hotel w sezonie kosztował 3 tyś więcej za osobę, jak w terminie kiedy byliśmy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Wielki mi problem nigdzie nie wyjeżdżać. Dla nas to normalne, że nigdzie nie wyjeżdża się na żaden urlop i wakacje. Nigdy nie byłam na urlopie nawet sama. Nie było mnie stać na wyjazd.My nigdzie nigdy nie wyjeżdżamy... nie stać nas na wyjazdy, są mega drogie, nawet te w kraju. I co? Będziemy złymi rodzicami bo nie stać nas na takie luksusy?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    My jako ze dwa lata temu spedzilismy rok w Australii to jestesmy kompletnie splukani i malo tego, splacamy jeszcze nasze australijskie dlugi wiec od powrotu z antypodow na zadnych wakacjach nie bylismy. W tym roku planowalismy w koncu wyjazd ze znajomymi do Czarnogory bo piekna, tania i nieoblegana ale w ciazy to ja sie boje.
    Szczegolnie ze mielismy jechac koncem lipca ato juz bedzie blisko mojego terminu..:/
    Namawiam meza zebysmy w maju pojechali nad polskie morze parawanow jeszcze nie bedzie wiec moze bedzie przyjemnie
    Mam w ogole lekkiego stresa bo w lipcu mam 3 tygodnie kursu i boje sie zeby no nie urodzic przed lub w trakcie a jak nie urodze to jak ja przezyje 8h siedzenia nie daj Boze w goracu z wielgachnym brzuchem...!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja mam USG genetyczne w środę i jak rejestrowałam się to Pani z recepcji powiedziała, że mam mieć pełny pęcherz...wiecie coś na ten temat? Pytam, bo zawsze mnie dr pyta czy mi się sikać nie chce przed badaniem USG a jak chce to mam iść się wysikać...My w tym roku też odpuszczamy wakacje....W związku z brakiem kasy (ja bezrobotna). Ewentualnie na weekend gdzieś się wybierzemy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów