Strona 192 z 723
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez na razie ukrywam swoj brzuch
    Ale cos czuje ze tydziendwa i juz ciezko bedzieukryc mojego brzucha bo pecznieje mi troche
    My dzis pojechali sobiedo centrum handlowego polazic i ogladalismy wozki lezaczki lozeczka i inne akcesoria ❤
    Oj czekam na te genetyczne i zaczne szalec...

2. dzieckozakupy.pl
    Ja wczoraj byłam w h&m i kupiłam sobie jeansy ciażowe. W ogóle to szok że wszystko z działu ciązowego jest tak 30% droższe od normalnych ciuchów...Stwierdziłam że dresy po domu kupię sobię po prostu w wiekszym rozmiarze np w pepco

Mamuśki, a polecacie jakieś poradniki ciążowe? Ja na urodziny zamówiłam sobie dwie książki: "Matka i dziecko praktyczny przewodnik dla rodziców" i "W oczekiwaniu na dziecko". Pierwszą pozycję przeglądałam u koleżanki i bardzo fajnie wydana.

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Ilusive masz rację, niestety te ciążowe łaszki są dużo droższe. Na razie wystarczą większe rozmiary bluzek, sukienek. A jeśli chodzi o spodnie to koleżanka mi podsunęła pomysł, żeby sobie do tych normalnych spodni doszyć takie gumki ciążowe, a potem można to odpruć. Także wychodzi to na pewno taniej. U mnie jeansy ciążowe kosztuja w okolicach 150 zł.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Uwaajcie na przeziębienia - jestem od wczoraj mega chora więc jestem przerażona, tradycyjnie gardło i zatoki, temperatura. Masakra.Jutro szukanie lekarza i przychodni z lekarzem ogołnym.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Famirabelka nie zazdroszcze...! Zdrowiej
    Ja sobie kupie jakies jedne jeansy z gumka ale to na allegro sobie wyczaje jakies tansze
    A tak to juz sie zaopatrzylam w leginsy ciazowe (kosztowaly jakies 35zl) czyli sa to zwykle leginsy z wyzszym stanem po prostu
    Mam duzo roznych tunik i zreszta juz je nosze bo jeansy wszystkie mnie juz cisna.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    ja skorzystalam z promki w h&m, dodajac jeszcze do tego znizke ciotki meza, zamowilam dzinsy za jakies 60 zl. mam nadzieje ze beda dobre.
    ale juz leginsy i dresy to albo alegro albo wieksze po prostu, bo troche przesada z tymi cenami...
    co do brzucha to ja tez juz wybrzuszona, szczerze troche mnie to przeraza, zwlaszcza tak wieczorem, wczoraj bylismy w pubie ze znajomymi z meza pracy i musialam troche sweterkiem zakryc.

z poradnikow to ja jakos tak nic nie kojarze, raczej w necie duzo czytam, np ostatnio sie zastanawialismy z mezem jak sie czesto kapie niemowle, pamietam ze moja mama moich braci 14 lat temu kapala codziennie, wanienka na stole w kuchni i jazda. a my tak a propos tego ze chyba skora powinna miec ta swoja unikalna warstwe i ze codziennie to za czesto. wiec szukalismy odpowiedzi

ja polecam baaaaaaardzo "Duński przepis na szczęście", chociaz to bardziej o wychowaniu, wiec na pozniej nieco, ale super napisane, troche inne spojrzenie na wychowanie, dla mnie bomba i wiele przykladow z tej ksiazki bede wdrazac w zycie, jak juz do wychowania przyjdzie

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    u mnie brzuch to już bardzo widać ale ja to sie cieszę bo uwielbiam ten stan ja mam jedne spodnie na alegro kupiłam i 2 pary leginsów i jeszcze o jednych spodniach myślę późnij to już sukienki tylko jak gorąco wczoraj wszystkie swoje przed ciążowe rzeczy na strych wyniosłam by mi szafy nie zawalały poczekają z rok za nim w nie wejdę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja już też mam brzuch. Nie przeszkadza mi on w ogóle. Tylko chciałabym się nim cieszyć a narazie to nie jestem w stanie.
    Kilka dni miałam "lżejszych" i znowu powtórka...

Wiosną też zacznę czytać jakieś ciekawe poradniki bo muszę się wszystkiego pod uczyć od podstaw.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    W piątek mam usg prenatalne i fryzjera. Mam nadzieję, że obie wizyty poprawią mi humor
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    O, widzę że wy też szalejecie z ciążowymi ubraniami Ja, gdy tylko dowiedziałam się o ciąży kupiłam sobie trzy sukienki na różne pory roku, tunikę i dwie pary spodni Mąż się śmiał, ale sam mi dokupił dwie pary super legginsów, aż się zdziwiłam, ze wiedział jakie, ale któż zna mnie lepiej niż własny mąż Wiosną pewnie znów ruszę na kolejną turę zakupów

Też mam już brzuszek i nie przez wzdęcia... na szczęście! Taki ładnie zarysowany, od razu widać ze ciąża. Podkreślam go jak mogę, bo jak MamaT uwielbiam ciążowe krągłości, zwłaszcza ze jestem szczupła i poza rozmiar S nie wychodzę
    Ale wiecie co, nie mogę się doczekać karmienia piersią, po prostu ubóstwiam karmienie, mogłabym tak do końca życia, ale cóż dzieci rosną, a ja nie z tych co by przedszkolakowi cycka do buzi wciskały, co innego niemowlę

Fajnie panna-nienormalna, ze zapodałaś tytuł książki o wychowaniu w innym kraju. Sporo kiedyś takich przeczytałam z ciekawości, jak w świecie sie wychowuje dzieci. I muszę powiedzieć, ze też miałm górnolotne plany wcielenia niektórych rzeczy w życie, ale życie, jak to życie idzie swoimi torami. Moze mamy które też mają dzieci, podzielą mój pogląd ale łatwiej wyeliminować jakieś konkretne zachowania z własnego doświadczenia, domu rodzinnego, np.moja mama robiła tak i tak a mi się to nie podobało i będę wychowywać po swojemu. Pewnie, ze coś tam się gdzieś podpatrzy, zaczerpnie, ale ja tam np.karnych jeżyków nie stosowałam A i tak jestem super mamuśką, jak każda z nas No przecież

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów