Strona 189 z 723
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Jeszcze napiszcie, że łosoś z biedry albo lidla widziałyście dzikiego, atlantydzkiego? Jest niemal lekko różowy, nawet bardziej beż, a ten z marketu- jeden barwnik ja takiego super jakości widziałam i jadłam tylko raz- na kursie sushi..
    Ja też lubię makrelkę, ale rzadko się staram. Właśnie przez te metale.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No moj ulubiony losos jest wlasnie ten z lidla! pod nosem mam piotra i pawla i tam robie zakupy (maja bardzo dobrej jakosci produkty, chocoaz troche drozej niz gdzie indziej) ale po lososia jezdze do lidla
    Sa dwa rodzaje lososia, taki na plaskiej tacce i taki w kawalku. Ja biore ten w kawalku i on wcale taki mocno rozowy w srodku nie jest a smak obledny...!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja też lubię ryby. Raz na jakiś czas chętnie zjem. Jem łososia z lidla i jadłam łososia ze stawów prosto.
    Uważam że nie powinno się popadać w paranoje jeśli chodzi o jedzenie. Teraz każde jedzenie jest albo czymś pryskane albo ma jakąś chemie w sobie.
    Jedzmy wszystko ale z umiarem i tyle.
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 20-01-17 o 19:02
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Będe musiała zajrzeć do lidla, bo nigdy nie kupowałam tam

O mnie
    Oj DeDe nie pozalujesz...! Tylko taki w kawalku, wedzony ale chyba inaczej niz te na tackach

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Jeszcze jedno słowo o łososiu to już mi minie nogę zdanie że się je ogranicza tego w kawałku nie jadłam, a ten na tacce właśnie to ten mocno barwiony. Nie wiem czy widziałyście np w biedrze są dwa rodzaje tych na tacce i jeden z nich jest dziki i bez barwników, ale smak to już totalnie całkiem inny, jeśli ktoś jest przyzwyczajony do tego różowo

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    No to ja was dobiję :P
    Moje ulubione kanapki? Pasta z awokado, plasterek łososia, pomidorek i szczypiorek <3
    Kurde jutro se kupię :P

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Nie widzialam tych nie barwionych! Przyjrze sie jak wpadne do biedry w biedrze moim ulubionym produktem jest passata pomidorowa mniam!
    A na awokado ktore przed ciaza jadlam co drugi dzien i doslownie do wszystkiego dodawalam bo tak je ubostwialam, teraz mam odruch wymiotny... maz dzie jadl na kolacje, musialam wyjsc.
    Co to sie porobilo..?!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja niestety nie lubię ryb...nie zjem żadnej i w żadnej postaci...kiedyś jadłam tylko chude ryby a teraz to już żadnej nie zjem...;(

Co do tabletek to ja mam :
    Dupka,Acard i witaminy Feminovit+DHA

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    ja od września zgodnie z zaleceniem mojego lekarza biorę "Mama DHA", teraz pod koniec 1 trymestru biorę już " Mama DHA premium". Cena nie jest zadowalająca, bo waha się od 36 zł do 60 zł za 60 tabletek. Ale oprócz tego nie biorę nic. NA samiutkim początku brałam jeszcze luteinę, ale raczej po to, żeby utrzymać wczesną ciążę, musiałam sama ją odstawić, bo nie dawałam rady jej brać pod język, miała okropny smak. Jak do tej pory lekarz zalecił mi tylko taką suplementację - biorę 2 tabletki dziennie.
    Zazdroszczę Wam, że możecie jeść ryby... Ja lubię je bardzo, ale przez moje wymioty to ledwo kanapka z samym masłem mi przechodzi na szczęście wyniki krwi mam ok, bo nałam się już, że mogę być odwodniona... Jak na razie średnio mi się poprawia a za tydz prenatalne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów