Strona 183 z 724
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Hej dziewczyny a macie teraz upławy? ? Bo ja mam i strasznie mi to przeszkadza czasem to podchodzi pod żółty kolor
    Hej nutelka
    Upławy są ogólnie nasilone w ciąży, to normalne. Ale żółte już mogą świadczyć o infekcji, co też się zdarza często w ciąży. Musiałabyś powiedzieć lekarzowi, zapewne coś Ci da na to.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Dzięki wielkie .. uspokojilyscie mnie ..

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    U mnie na początku były bardziej widoczne upławy,teraz trochę mniej, ale i tak z wkładką chodzę...pytałam lekarza i powiedział, że w ciąży to normalne, pod warunkiem że są takie normalne, bez brzydkiego zapachu itp.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie tez obficie z sluzem..
    No i ja juz mam sypialnie odmierzona, wiemy gdzie stanie lozeczko misimy kupic jakas komode na ubranka dziecka bo u nas nigdzie nie ma juz na nie miejsca..
    A ciuszki... oh nie moge sie doczekac az bede po genetycznych bo cos czuje ze wlaczy mi sie szalenstwo...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Oj no laski, już wam pisałam, że mój gin o piersiach powiedział że to normalne, ból ustępuje, bo to już nie taka wczesna ciąża ale hormony będą się nadal wahać, raz będą boleć, raz nie, raz mniejsze raz większe będą.

Dzemik, to ja też w Walentynki idę więc też czekam dłuuuuugo

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja dziś buszowałam w sklepie online h&m mojego męża ciotka ma tam zniżkę, plus jeszcze wyprzedaż, więc ledwo co wytrzymuje... kupiłam TYLKO koszule dżinsowa dla kuzynki synka, jeśli będę mieć chłopca to i tak odziedziczy po małym Mikołaju
    My mamy w sypialni już multum mebli, będziemy musieli sporo poprzestawiać, jakoś damy radę, ale bardziej nie mogę się doczekać urządzania pokoju dziecka w ogóle myślę nad tym, żeby w sypialni mieć taką dostawkę do naszego łóżka, a łóżeczko jednak w pokoiku dziecka. Na dole w salonie będzie drewniana kołyska, która zrobił mój ojczym sam

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    ja tez czekam do genetycznych z obmyslaniem sypialni,mebli itp. chociaz juz od jakiegos czasu mysle zeby zamienic sypialnie z salonem, bo sypialnie nie wiem czemu mamy od strony ulicy, a salon - lasku. Poki co wynajmujemy, wiec nie bedzie za duzego pola do popisu. Planujemy za max dwa lata kupic wlasny dom i wtedy sie zacznie szalenstwo. Na razie to wypdaloby posprzatac troche w mieszkaniu, ale to nie na moje sily w tym momencie ;p a dobrze ze maz jest mistrzem w zmywaniu garow, bo bysmy zarosli calkiem.

Z innej beczki, zauwazylyscie u siebie wieksze owlosienie na ciele? Ja poprostu nie wierze, mam takie wlochy na nogach i rekach (!) jak chlop plus naokolo sutkow...oblesneeee...i odrastaja na drugi dzien :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Niulla17
    u mnie tez uplawy sa takze bez wkladki ani rusza dodatkowo u mnie jeszcze po tej luteinie wylatuja resztki wiec jest wesolo
    hmm co do ubranek to tez chetnie bym juz kupowala (fakt ze praktycznie wszystko mam dla dziewczynki z poprzedniej ciazy,ktora zakonczyla sie tragedia)wiec duzo bym nie potrzebowala o ile bedzie cora-ale szczerze innej opcji nie widzeheh nie no zartuje co Bog da byle zdrowe

Natalinka87
    hmm ja nie zauwazylam wiekszego owlosienia u siebie,jest jak zawsze)

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Hej, hej.
    Odnośnie owłosienia to nie, ja mam takie jak miałam.
    Nudności trochę minęły, nareszcie po kilku dniach jedzenia tylko biszkoptów i jabłek mogę coś przekąsić. Co prawda na smażone nie mogę patrzeć, ale warzywka na parze i zupka jarzynowa jak najbardziej. Mąż już wie, co mi przygotować
    Ale za to mam mega zaparcia, wywaliło mi brzuch i nie mogę się załatwić. Dzisiaj musiałam się wyposażyć w jakieś większe spodnie, kupiłam legginsy w większym rozmiarze, zdecydowanie mi wygodniej, nie obciska mi brzuszka.
    Jutro wizyta u lekarza, już nie mogę się doczekać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów