Strona 182 z 724
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja badanie dopiero 28. Cały tydzień stresów przede mną ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    Tusziba powaznie tez tak masz??ja pierdziele doslownie niedlugo zamkna mnie w wariatkowie;(swiruje przez te cycki ze takie sie zrobily nijakie i nie bola!tylko ze ja mam wizyte dopiero 25stycznia
    Ja mam tak samo niunia...cycki raz bola bardzo (gl.w nocy) a pozniej zupelnie nic. I tez wariuje.. a wizyta dopiero 6-go lutego. non stop sie macam jak jakas walnieta. Wczoraj rano zaczelam sie martwic bo mdlosci juz nie mialam od jakis 5 dni, ale jak sie porzygalam w pracy to tylko ja wiem...ale dzis znowu sie czuje jakby nigdy nic, no i te cycki, eh..

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja mam strasznie huśtawki nastroju.....Raz bym tańczyła i się śmiała a zaraz łzy w oczach...Mąż już wytrzymać nie może.....Mówi,że jak tak można...

dzieki dziewczynki za wsparcieno wlasnie innych niepokojacych sygnalow nie ma a dokladnie tak samo chodze jak wariatka i sobie cycki macamtakie mi sie wydaja puste a niby powinny byc nabrzmiale i to mi nie daje spokoju

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    nie ma za co dziękować...od tego jesteśmy żeby sie wspierać Postaraj się nie stresować!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mnie tez cycki juz mniej bola ale nadal sa duze i zylaste wiec sie nie martwie.
    Ja nie wiem, dziekuje Bogu ze tak mam, ale mimo moich przezyc jakos tak sie nie martwie..
    No i nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca ALE wczoraj czulam sie w miare, przedwczoraj bardzo dobrze i dzis jak do tej pory tez calkiem niezle... wiec moze mnie tez juz te mdlosci przechodza?? Byloby cudownie

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Oj baby moje baby
    Spójrzcie. Wszystkim po kolei przechodzą dolegliwości pierwszego trymestru. Tak na być!
    Ja też od kilku dni nie mam tamtych a mam nowe.
    Minęło : mdłości po jedzeniu, senność, odrzucenie kawy, ból piersi i ich twardość.
    Nowe : bezsenność w nocy, wkurwiające sny, smak do kawy wrócił, płaczliwość, skoki nastroju, częściej sikam, kręgosłup mnie nakurwia, on nie boli, on mi żyć nie daje.

Właśnie zjadłam kawałek karpatki popijając kawą
    Ostatnio edytowane przez Dżemik ; 19-01-17 o 12:24

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja dopiero wizytę mam w walentynki. Ja to dopiero muszę czekać!
    Mieliśmy jechać z mężem do kina, ale się nie uda, bo wizyta wieczorem. Najwyżej w weekend zrobimy sobie walentynki

A wiecie co? Mi się już włącza syndrom wicia gniazda. Już mierzyłam meble w sypialni, czy mi się pomieszczą jak je pozmieniam, ciuszki już bym przejrzała, te co mam. Już mi się chce kupować. Czuje się spokojniejsza teraz

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej dziewczyny a macie teraz upławy? ? Bo ja mam i strasznie mi to przeszkadza czasem to podchodzi pod żółty kolor

Junior Member Awatar Dragus
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Hej dziewczyny a macie teraz upławy? ? Bo ja mam i strasznie mi to przeszkadza czasem to podchodzi pod żółty kolor
    Ja mam cały czas.. od białych do biało-żółtawych, bez wkładki się nie obejdzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów