Strona 180 z 724
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Witasia Zobacz posta
    Natalinka, ja miałam go monitorowanego przy każde wizycie czyli raz w miesiącu. Lekarka mierzyła i patrzyła czy rośnie. Nic więcej nie miałam.
    Rozumiem, dziekuje Witasia. Widocznie tak ma byc, poniewaz ja tez ma mam wizyte dokladnie miesiac po poprzednim usg. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze bo stracha mam co niemiara. Kolezanka bedac na wizycie u gina w Polsce zapytala o moj przypadek i ten stwierdzil, ze nie ma sie czym przejmowac. No jeszcze ten kwiaak mi zostal hehe no i oczywoscie obawa przed prenatalnymi. Czemu ja nie moge byc normalna, pozytywnie nastawiona tylko wiecznie sie czyms martwie jeez....

Niulla, mysle ze nie powinnas rzucac szkoly... ale zrob tak jak czujesz! Poza tym do porodu jeszcze troche zostalo, potem mozna skonczyc zaocznie, wieczorowo itp...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Tak zgłodniałam, że zjadłam teraz 4 kromki z pasztetem i ogórkiem konserwowym
    Ale bym zjadla tylko z takim prawdziwym kiszonym ogorkiem...musze do polskiego sklepu sie wybrac. Ostatnio tak mnie naszlo na pomarancze, ze poszlam w trakcie pracy do Tesco i kupilam dwa hehe i myslalm ze ze skora zjem plus litr soku pmaranczowego. Ogolnie to nie mam zachcianek, pod warunkiem, ze zobacze cos w telewizji lub w internecie albo przeczytam, wtedy musze to zjesc natychmiast, tak jak dziecko. Zazwyczaj tego akurat nigdy nie ma w domu. A jak juz jest to mam na cos innego ochote. Ale ogolnie to na kwasnie, swieze i soczyste. Generalnie zre non-stop ostatnio, wczesniej razcej nie moglam jesc. Wczoraj zrobilam lunch na dzis i zjadlam wczoraj o 23 z plastikowego pudelka chcialabym mimo wszystko ograniczyc to laknienie bo jednak bez przesady...ale nie moge. Wczoraj pytam sie meza czy wg niego widac juz cos, a on "nie, to tylko tluszczyk " wiec nie jest dobrze. Z drugiej strony mam to w d. jak wygladam oby tylko maluszek byl zdrowy

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wow dziewczyny co sie tu dzis wydarzylo ile stron...!
    Az ciezko jest mi sie do czegokolwiek odniesc bo tyle rzeczy bylo poruszane...
    Cudne zdjecia dzieci
    Ah tak sie doczekac nie moge moich prenatalnych... jeszcze rowniutko dwa tygodnie.
    I kurcze smaka na pasztet mi zrobilyscie a ja w domu nawet chleba nie mam! Nie wspominajac o pasztecie...!!

PS o moim zyciu tez mozna by film zrobic - tak mowia moi znajomi no bo wiecie, zycie pisze najlepsze scenariusze.

Cytat Zamieszczone przez Witasia Zobacz posta
    Lolcia, żeby badania prenatalne miały sens USG i PAPPA powinny być zrobione tego samego dnia, te dwa wyniki rozpatruje się jednocześnie. Więc jeżeli ma znaczenie dla Ciebie statystyka z PAPPA to powinnaś zrobić na raz.
    Hmm chodzę równolegle do dwóch lekarzy, i jeden i drugi kazał mi zrobić PAPPA wcześniej, tak żeby na USG już mieć wyniki i wszystko razem wklepać do programu. Co do tego, że dwa wyniki rozpatruje się jednocześnie się zgadzam, ale w tym sensie, że na USG pójdę już z wynikami.

Czy którejś z Was lekarz też tak kazał jak mi??

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Wow dziewczyny co sie tu dzis wydarzylo ile stron...!
    Az ciezko jest mi sie do czegokolwiek odniesc bo tyle rzeczy bylo poruszane...
    Cudne zdjecia dzieci
    Ah tak sie doczekac nie moge moich prenatalnych... jeszcze rowniutko dwa tygodnie.
    I kurcze smaka na pasztet mi zrobilyscie a ja w domu nawet chleba nie mam! Nie wspominajac o pasztecie...!!

PS o moim zyciu tez mozna by film zrobic - tak mowia moi znajomi no bo wiecie, zycie pisze najlepsze scenariusze.
    Miałam jeszcze dwa dni temu pasztet w lodówce, zrobiony przez babcie, pyszny.... ale robiła go na Boże Narodzenie i stał się pasztetem francuskim, pleśniowym i zanim dostał nóżek poszedł do kosza:P

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Uuuu my tez mielismy pasztecik swiateczny ale maz moj pilnuje zeby w lodowie nic sie nie psulo wiec wyrzucil...
    Chociaz ja to mam ochote na taki kupny nafaszerowany chemia
    Moj lekarz pappa kazal robic tego samego dnia co genetyczne z tego samego powodu o ktorym pisala Witasia.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Moj lekarz pappa kazal robic tego samego dnia co genetyczne z tego samego powodu o ktorym pisala Witasia.
    człowiek się całe życie uczy i głupim umiera... w takim razie ciekawe jak zmienia się poziom wolnego beta hcg i białka Pappa na przestrzeni tygodnia. Ale skoro lekarze zalecają też robić wcześniej, to chyba nie ma zbyt wielkich różnic. Chciałam zrobić PAPPA w pt, żeby mieć wynik na genetyczne 28.01, i tak chyba zrobię jak kazali lekarze, bo komuś muszę ufać... bardziej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja to jestem zielona jeszcze jeśli chodzi o usg genetyczne a co dopiero test pappa.
    Robię usg genetyczne za dwa tygodnie i też się boję. Ale przyjmę co Bóg da.

Lolcia zrób tak jak lekarze ci każą. Chyba wiedzą co robią
    Ja to w ogóle może jestem naiwna ale bezgranicznie wierzę moim lekarzom ginekologom. Ufam im.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    MamaT super zdjęcie usg
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Dziewczynom po wizytach - gratuluję dobrych wieści, radości, ulgi i szczęścia podglądania maluchów

Ja też wczoraj miałam wizytę, ciąża wczesna, bo i jaka ma być jak jutro pełnych 8 tygodni cytologia zrobiona i dostałam skierowanie na USG, bo na NFZ to swoje trzeba poczekać, więc poczekam Trochę się zdziwiłam, ze badania zlecają teraz po USG, bo myślałam, ze jak na następnej wizycie założą mi kartę ciąży to i wyniki będą... Zdecydowałam, ze morfologię sama sobie zrobię przed kolejną wizytą, bo w ciąży mam skłonność do anemii, a nie chcę tego przegapić, skoro wyniki poznam dopiero za 2 miesiące...

Póki co się przeziębiłam, a raczej zaraziłam od męża trochę pokasłuję i mam równe 37 stopni, ale źle sie nie czuję; narobiłąm sobie syropu z cebuli i miodu, do popijania letni soczek z malin (dobrze, ze teściowa zawsze weków mi naprzynosi ) może do jutra się wykuruję; mąż po pracy przejął obowiązki domowe, to nawet mogę ponarzekać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów