Strona 178 z 723
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,780 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Witasia Zobacz posta
    W każdym razie dziewczyny - chrońmy krocze!!
    O to właśnie chodzi

Ale myślę, że skoro przy pierwszym porodzie (bez mojej wiedzy i zgody) byłam nacięta, a rana i tak się nie zrosła mimo szycia (jakby jej w ogóle nie zszyli, czyli po prostu mam widoczne nacięcie na wargach sromowych i pochwie, nie mam blizny), a przy drugim porodzie, nawet wpisane w książeczkę jako komplikacja 'poród barku z rączką', ani nie nacinali ani nie popękałam, to jest duże prawdopodobieństwo, że i teraz nic takiego nie będzie miało miejsca. Oby..

EDIT. dodam, że oba porody odbierała ta sama położna a przy drugim razie była nie dość, że pomocna, to cierpliwa, wyrozumiała, uspokajała mnie, dużo do mnie mówiła. A przy pierwszym porodzie głupia krowa
    Ostatnio edytowane przez Dżemik ; 18-01-17 o 12:41

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Dżemik piękny bobas.

Ja juz po badaniach dzidzia ma obie rączki nóżki i wszystko jest ok. Przeziornosc w normie kości nosowe są pięknie się rusza aż się zbadać nie dawała bo tak na 70 % to dziewczyna ale ja się nie nastawiam ale nie obraziła bym się gdyby tak było.

A oto zdjęcie moich 54mm szczęścia a no i termin mi się z 3 na 1 sierpnia przesunął
    .Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170118-130055.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	54.9 KB
ID:	99805

O mnie
    MamaT super wieści!

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Ja generalnie przez swoją chorobę powinnam wybrać CC, bo duża męczliwość organizmu jaka zachodzi przy SN mi może nie sprzyjać. Ale pierwsze dziecko rodziłam SN nie wiedząc, że jestem chora, i nie narzekałam aż tak bardzo, więc jeśli nie będzie przeciwwskazań to oczywicie chcę drugi raz SN. Aktualnie mam 28 lat

A co do nacięcia krocza, to niby robiłam masaże-fakt, że nie regularnie i prosiłam moją położną żeby mnie nie nacinali bo chce spróbować urodzić, ale powiedziała że NIE i już zaraz lekarka była mnie trachnąć..

A co do płci to ja za szybko też nie chce widzieć, bo w poprzedniej ciąży miałam pomyłkę. W trzecim miesiącu słyszałam że na 100% syn. W 14/15 tygodniu ciąży, że na milion % syn i nawet dostałam zdjęcie- "patrzcie jak antenka stoi". A miesiąc później okazało się że dziewczynka. Mąż był tak rozczarowany przez to że nastawił się ze będzie t pierworodny, że prawie dwa tygodnie nie chcial ze mna rozmawiać jakby to była moja wina Dlatego wstrzymam się tak do 17/18 tygodnia

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    MamaT, to nie będziemy "razem" rodzic jednak ja nadal 3 sierpnia. Piękne zdjęcie, u nas na ekranie super widać, nawet stopki, a jak wydrukuje to jakość dużo gorsza... następnym razem mój mąż będzie nagrywać komórka ekran

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    A myślałyście już o pielęgnacji naszej rozciągającej się skóry? Ja będe robić to samo do w poprzedniej ciąży. Aktualnie mimo, że jestem szczupła a brzuch jakoś widocznie się nie powiększa, smaruje go oliwką dzieciecą, a po 4 miesiącu będe używać ELANCYL przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży, jest bardzo skuteczny choć niestety drogi (80-100 zł) a kilka opakowań się zużywa. Niestety wczesniej smarowałam tylko brzuch omijając piersi i pośladki i tego też widzę do dziś efekty, brzuszek nie ruszony a na tylku same białe linie i wgłębienia. Ale człowiek uczy sie na woich bledach i tym razem bede ratować jeszcze to co moge

Hej Dziewczyny, ale się rozpisałyście NIe wiadomo od czego zacząć

Oboje z mężem mamy po 31 lat, nasza pierwsza dzidzia. U nas było w miarę po bożemu. W sumie szybko ze sobą zamieszkaliśmy, po 1.5 roku związku oświadczyny ( niespodzianka), na 3 rocznicę naszego związku był ślub, aktualnie 9 msc po ślubie. W poprzednim związku byłam z facetem 9 lat, ale to "zły facet był" i na szczęście pojawił się ten dobry

Też bym chciała rodzić SN i jak Burzujka mam zamiar zapisać się na jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży, ale jeszcze nie mam zielonego światła od lekarza, pomimo tego, że ciąże jak narazie przechodzę bezobjawowo.... przepraszam stanik większy musiałam kupić

Niulla17, mam podobne zdanie jak większość dziewczyn. Jak ma kto Ci pomóc przy dziecku to nie rzucaj szkoły, bo potem ciężko będzie wrócić, a tak na pewno jakoś ja skończysz. I moim zdaniem to jest najlepsze co możesz zrobić dla własnego dziecka, inwestować w siebie, jesteś młoda, a faceci są różni, nie wiesz co będzie jutro albo za parę lat, nikt nie wie, ale inwestycja w siebie to jest najlepsze co może być. Szkoła to nie praca, że siedzisz tam 8 czy 12 godzin, a jak się odzwyczaisz to potem najzwyczajniej świecie może Ci się nie chcieć albo nie będzie miał kto zostać dzieckiem, dlatego moim zdaniem idź za ciosem, tym bardziej, że nie odkładasz studiów na potem, tylko szkołę średnią.

Fajnie, że okazało się, że nie tylko ja jeszcze zaglądam na lipcówki, a i czerwcówki, po pierwsze nudy,a po drugie dziewczyny są parę kroków przed nami, można zobaczyć co nas czeka Spadło na lipcówki trochę nieszczęść, ale u Nas będzie dobrze, one limit złego na forum wykorzystały.
    A przyznam się jeszcze, że lubię się pośmiać, bo nie powiem gdzie, ale laska chodzi do "Sporzywczego" itp

Mama T, zazdroszczę Ci, że jesteś już po prenatalnych, ja mam 28.01, 20.01 idę na PAPPA, co by do lekarza mieć już wyniki, jestem dobrej myśli, ale stresik i tak mam, ale tylko głupcy się nie boją..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja bardzo chciała bym dziewczynkę.. Ale na pewno na chłopaka też jestem gotowa ..
    Poród mam na 16 Sierpnia ale nic jeszcze nie wiadomo . A wy na kiedy macie ?? Ktoś ma podobnie ?

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A te wszystkie testy prenatalne to coś boli czy nie bo nie wiem jak się przygotować :/

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    A te wszystkie testy prenatalne to coś boli czy nie bo nie wiem jak się przygotować :/
    Kochana, to najzwyklejsze usg, ale na lepszym sprzęcie, dokładniejsze, bo można sprawdzić konkretne potrzebne parametry, które świadczą o ewentualnych wadach płodu bądź ich braku. Nie ma się czego bać
    W przypadku, gdy lekarz zauważy jakieś nieprawidłowości, skieruje Cię na dokładniejsze badania, ale wtedy Ci wszystko wyjaśni. No i prenatalne są raczej nierefundowane. Refundowane są tylko wtedy, gdy kobieta spełnia konkretne warunki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów