Strona 177 z 724
Pokaż wyniki od 1,761 do 1,770 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Dragus
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Oj niee.. jest szansa, że na prenatalnych się uda, ale też wątpliwe.
    Córka - dopiero gdzieś w 30 tc się pokazała.
    Syn - w 15tc udało się pani doktor zobaczyć

Zależy od sprzętu, doświadczenia lekarza i tego czy mama jest szczupła czy nie. U tęższych mam w usg brzusznym , obraz jest słabszy.

Ja następną wizytę mam 14 lutego, to będzie 15 tc i nie nastawiam się, że zobaczę.

Ale obstawiam syna!

Hej

Ale masz jakieś objawy świadczące o tym, że to mógłby być chłopiec czy po prostu takie przeczucie?
    Słyszałam od wielu osób, że objawy towarzyszące ciąży mogą wskazywać na konkretną płeć, ale nie do końca chce mi się w to wierzyć

A jak wy sądzicie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej hej dawno sie nie odzywałam ale często podczytuje gdyż złe sie czuje! ;/ pisze bo zobaczyłam ze Niulla17 chcesz popełnić błąd życia ! I mowie serio. Zaszłam w ciąże w 2 klasie technikum miałam cały czas zagrożona ciąże i szpital urodziłam synka na początku 3 klasy technikum i szkoła ze jest niepubliczna nie pozwoliła mi na nauczanie indywidualne mimo ze poradnia psychologiczno-pedagogiczna do tego dała zaświadczenie na rok czasu a pózniej wrócę do szkoły. Dostałam macierzyński na pół roku i chodziłam zaliczałam polski matematykę angielski i zawodowe. Po pół roku wróciłam i tez mówiłam ze ominą mnie pierwsze kroki słowa i wgl . Guzik ! Mój synek wytrwale na mnie czekał . Moja przyjaciółka w twoim wieku rzuciła szkole i ja tez chciałam ale ona mi to tak wytłumaczyła ze szybko zmieniłam zdanie . Nauczyciele zawsze trochę przychylniej na ciebie będa patrzeć. Co więcej zdałam maturę i to bardzo dobrze ze nawet nauczyciele byli w szoku ze tak sobie poradziłam. A zobaczysz ze będziesz sama z siebie dumna ze dałaś radę i sie nie poddalas ! Będę trzymać za Ciebie kciukasy żebyś podjęła ta dobra decyzje !!!

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dragus - żadnych objawów. Również nie wierzę, że o płci świadczy kształt brzucha, zachcianki czy inne zabobony. Po prostu przeczucie i to dość silne ale nie będę ani rozczarowana ani zawiedziona jeśli okaże się Oleńka będę równie szczęśliwa

Teściowej mówiłam, że po słodkim mnie mdli, że jadłabym tylko mięso, owoce, FRYTKI! i kanapki z pasztetem i ogórkiem konserwowym. A ona - że będzie syn XD ja w to nie wierzę, bo w ciąży nigdy nie jadłam słodkiego (odrzucało mnie) a mam dzieci obojga płci. A kształt brzucha świadczy o mięśniach, ułożeniu dziecka i ilości wód a nie o przyrodzeniu haha
    Za to jeśli chodzi o zachcianki - to podobno jest tak, że kobieta ma na coś chęć, jeśli czegoś jej brakuje w organizmie. Że tak natura działa. Kaloryczne rzeczy mogą świadczyć o dużym głodzie, a owoce czy warzywa o witaminach. W to jestem skłonna uwierzyć

mąż znowu obstawia córeczkę

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Moje bąbello :* już nie fasolka a mały człowieczek

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gtttt.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	9.0 KB
ID:	99794

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niulla17 każdy mówi ze za kilka lat dokończy szkole. Ja mówiłam ze jak zdam maturę to pójdę na studia no ale chciałam pójść do pracy zeby odciążyć męża i dziecku zapewnić lepszy byt a teraz jestem 2 lata po maturze i chciałam rodzeństwa dla dziecka i znowu nie pójdę na studia bo jedno dziecko w domu drugie w drodze . Przemysl to bo na prawdę szkoła Ci pomoże. To nie te czasy ze wyrzucali ze szkoły

Burzujka - zawsze możesz się nie zgodzić na nacięcie. Jeśli tak się stanie, że pękniesz, to i tak lepiej. Bo nacięcie przecina tkanki i rana się gorzej zrasta, a przy pęknieciu rana biegnie między tkankami i rana po szyciu goi się o wiele lepiej.
    Ale oczywiście jak najbardziej trzeba wręcz przygotować krocze. Bo i pękniecia unikniesz.
    Z pęknięciem nie zawsze tak jest. Pęknięcie może polecieć aż do odbytu, potem masakra a zszycie poprzerywanych tkanek jest zdecydowanie gorsze, niż przecięcia. Zostaje większa blizna a co za tym idzie zrosty i zgrubienia.
    Super, jeśli uda się uniknąć nacięcia i nie zgadzać się na nacięcie na wyrost, ale jeśli jest wskazanie, to ja jednak rekomendowałabym nacinać niż pęknąć.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja z moim zamieszkałam po trzech miesiącach ale dziecko dopiero teraz, po 4,5 roku razem, my cały czas na wynajętym, co było masakra, mój robił doktorat, teraz już mamy domek, psa, ogródek, i był ślub o którym zawsze marzyłam, a na to też kasa poszła. U nas więc wychodzi nudno i tradycyjnie
    Mój gin widać że wczoraj szukał oznak płci, ale wiem ze nie powie jak nie jest pewny, a ja mu na kolejnym badaniu powiem, że dopiero jak będzie wiedział na 100% to mi może powiedzieć, bo jak ja już się nastawię to koniec

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Witasia Zobacz posta
    Z pęknięciem nie zawsze tak jest. Pęknięcie może polecieć aż do odbytu, potem masakra a zszycie poprzerywanych tkanek jest zdecydowanie gorsze, niż przecięcia. Zostaje większa blizna a co za tym idzie zrosty i zgrubienia.
    Super, jeśli uda się uniknąć nacięcia i nie zgadzać się na nacięcie na wyrost, ale jeśli jest wskazanie, to ja jednak rekomendowałabym nacinać niż pęknąć.
    Właśnie odwrotnie
    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...cza_35451.html

O mnie
    Tu są te argumenty

* Nacięcie krocza nie zapobiega dalszym, poważnym uszkodzeniom.
    Aby rozerwać mocno napiętą tkaninę, wystarczy naciąć jej brzeg. Podobnie jest z tkankami krocza - ich nacięcie sprzyja dalszym pęknięciom i poważnym obrażeniom, sięgającym odbytu.

* Nacięcie krocza nie jest łatwiejsze do opatrzenia i nie goi się łatwiej niż pęknięcie.
    Nacięcie odpowiada pęknięciu II stopnia i obejmuje również mięśnie krocza i pochwy, jest więc uszkodzeniem głębszym niż fizjologiczne pęknięcie.

No popatrz, przeczytałam odszczekuję

Jedynie co, to piszą, że pęknięcia I pierwszeg stopnia goją się dobrze, gorzej, jak się pęknie po całości, ale zakładam, że to pojedyncze przypadki (choć sama taki znam ;/).
    W każdym razie dziewczyny - chrońmy krocze!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów